RE: Kengur nosiljka/sling marama (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


mila83 -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (26.5.2016 8:38:11)

Daco,tako je i meni bilo ispocetka,sto se tice zatezanja,dok ne vidis koliko bebi treba...Moja je super prihvatila....sad je nemirna pa je skoro i ne koristimo,mada po kilazi mogla bih jos dve godine da je nosim sigurno...Mozda leti bude bebi vruce jer je uz mamu,ali za vecernje setnje npr..uzivancija[sm=smiley1.gif]

Nama je i tata koristio maramu,letos na Zlatiboru i bas se pravio vazan!




Mala Elena -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (26.5.2016 8:41:41)

Daco, pa dobro, bila je okrenuta ka meni, doduse stisnuta ali nije se bunila [sm=smiley1.gif] jedva cekam setnjicu...




emicaa -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (26.5.2016 8:48:45)

Ja sam sa Dorom sve po stanu završavala a ona u marami,sad ne znam da li ću koristiti,da neće bebi biti vruće u sred ljeta zalijepljenom za mene [sm=zmeden.gif]




mama krava -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (26.5.2016 9:08:41)

Ja sam imala za malca HUG BUG maramu i stvarno je super. Može od rodjenja i ne opterecuje mami ledja, a bebi su noge sklupčane i suuuuper je. I naš tata ju je ponosno nosio. Jos bila i neka zima pa ga ubacio u janku. Ma preslatko, ako mali miš.




MishMash -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (26.5.2016 12:40:25)

Mama krava, je l' komplikovana za vezivanje ta hug bug marama? Ja bih je koristila za neke kraće relacije, da odvedemo seku u vrtić itsl.




mama krava -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (27.5.2016 13:48:10)

Nije, imaš na youtube-u i prvi put bude čudno a posle udješ u fazon.




amelia -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (28.5.2016 18:45:46)

Mi koristimo kengur nosiljku i super mije i to neku baby relax koji je kostao 30-tak eu znaci jeftino ali super.
Pocela sam ga stavljati sa 2 meseca ranije me bilo strah. Ne znam kako ide to sa maramom meni je izgledalo komplikovano pa prilikom kupovine nisam ih ni pogledala a vidim da svi hvalite maramu. Sada mi je kasno da mislim o kupovini marame mi punimo 9 meseci [sm=smiley13.gif]. Boze zdravlja kupicu za drugu bebu [sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (4.7.2017 12:16:55)

Jel koristi neka mama Mei Tai nosiljku i od kog uzrasta? Piše na sajtu da može kad beba drži glavu samostalno, a savetnica na jednoj grupi kaže od 5.meseca. Moja beba ima 3 puna meseca i sama drži glavicu. Ne znam da li još da čekam ili da kupim maramu pošto mi svakako treba nešto za nošenje, ovako moram svuda da vučem kolica.




IvanaSK RR -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (4.7.2017 12:19:37)

Sarav, ja mislim da mozes da porucis pa da vidis kako ce funkcionisati.




Duškić -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (4.7.2017 12:20:09)

Ja nemam pojma. A bebu sam jako puno nosila u kenguru. Ima vise polozaja. Meni je to super prakticno.




Sarav -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (4.7.2017 12:28:38)

Nosila sam i ja prvu bebu u kenguru ali su me leđa mnogo bolela. Sad je fora sa ovim novim maramama i nosiljkama da su zdravije za bebe u smislu pravilnog položaja nogica i kičme, a roditeljima manje "puca kičma" [sm=smiley36.gif] S obzirom da sam je našla jako povoljno, kupujem je odmah pa ću da sačekam sa nošenjem ako bude neophodno.




IvanaSK RR -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (4.7.2017 12:30:51)

Super. Onda naruci. Javi kad je dobijes.




Dragica Draga -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (4.7.2017 12:39:22)

A gde moze da se kupi HUG BUG?




Sarav -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (4.7.2017 12:54:32)

Javljam obavezno! Hug bug imaš na stranici koja se zove Dve mame, to ti je prvi rezultat kad kucaš na Google. Nisu skupe, samo što su to elastične marame i ne znam baš koliko su prijatne za nošenje leti.




Sarav -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (10.7.2017 0:10:34)

Evo mene. Stigao nam je mei tai, montirale smo se par puta na kratko i trebaće nam neko vreme za privikavanje. Beba se stalno vrti da gleda napred. Inače, nosiljka je divna, udobna, ne znoji, težina se ne oseća.




IvanaSK RR -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (10.7.2017 11:47:41)

A ne moze jos napred da je okrenes?




Sarav -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (10.7.2017 12:22:13)

Ne može. Može da se nosi na leđima i na stranu, ali beba uvek mora da bude okrenuta prema telu majke. Jedino kad se nosi na leđima može da gleda preko mafini ramena.




IvanaSK RR -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (11.7.2017 10:10:24)

Ja sam imala Kikebu maramu, okretala sam bebu i napred u njoj.




Anck Su Nmaun -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (20.7.2017 10:46:05)

Imali kengura po par puta ih stavili u njega i dosta. Bas nismo puno koristili.
Tako da nw vih davala neku vecu sumu novca na to. Naj obicniji .




Duškić -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (20.7.2017 10:53:49)

Bas sam malocas spakovala da vratim sestri kenguraaa..hoce da ga da na koriscenje nekoj drugarici , njena beba ima 4 meseca.




dddaca -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (20.7.2017 17:59:16)

I ja sam koristila Kikebu maramu i prezadovoljna sam bila njom. Mislim da sam vec pisala o tome. Za mai tei sam citala da je takodje dobar, ali nisam imala priliku da ga vidim i koristim




Sarav -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (20.7.2017 18:14:34)

Dobila sad od drugarice na korišćenje tkanina maramu. Ali mei tai de prosto divan. Baš se lako upalu jesmo, beba odmah zaspi. Još je laneni pa nam prija na ovoj vrućini. Sve preporuke!




branki* -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (12.8.2017 8:22:44)

imam kengur,plave boje,svetlo plave,nov,mozda jednom koriscen.ako nekom treba,poklanjam,neka mi se javi.imam i onu kikebu maramu,i nju poklanjam,plave boje,samo treba da je nadjem,isto nekoriscena.




Sarav -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (12.8.2017 10:16:11)

Može meni marama? Imam par drugarica sa kojima razmenjujem nosiljka, pa da ubacimo i Kikebu u opticaj[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Kengur nosiljka/sling marama (12.8.2017 10:43:41)

moze,naravno,idem da je potrazim[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>