RE: Pelene za bazen ili more ?? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Anoniman -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (22.6.2011 21:18:58)

Ja sam sacuvala pakovanje Huggies pelena za vodu od pre 2 god, kupljene Luki, a nije ih koristio. Ove godine sam ih ponela Marku. Iako pise da su OD 11kg, a on ima nesto manje od 9,5kg, odgovaraju mu. [sm=bravo.gif]




Nensi* -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (22.6.2011 23:10:18)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam na kraju danas uzela Huggies (M, od 11 do 15kg). Malo landaraju, ali mislim da će izdržati.


Koliko KL ima kg?




New Mom -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (9.7.2011 23:27:41)


IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam na kraju danas uzela Huggies (M, od 11 do 15kg). Malo landaraju, ali mislim da će izdržati.


Koliko KL ima kg?

Aj, aj, tek sada vidim.[sm=smiley9.gif]
Ima 12kg, ali dosta jake butke. Ove su joj se pelene urezivale, i jedva, ali jedva sam uspevala da ih obučem, a skidala sam ih najčešće tako što sam sekla makazicama. Ali nigde nisam našla veće.[sm=smiley6.gif]




bebać -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (10.7.2011 13:53:43)

Prošle god dok je Sergej nosio pelene,ja sam mu na bazenu skidala i golog ga puštala u vodu...doduše znao je reći kad hoće piškit i kakit,jer sam mu objasnila da ne smije to radit u vodi,da će nas eliminisat sa bazena[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] pa obzirom da se voli brčkat vjerovatno je zato i poslušao[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (10.7.2011 21:42:20)

ja razmisljam da li da kupujem mateji pelene ili ne [sm=zmeden.gif]
kontam da ce ici u more par puta dnevno,pa ne znam da li da ga na plazi drzim u obicnim pelenama ili tim za kupanje pa da ne moram da mu skidam i stavljam novu svakih sat vremena[sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (10.7.2011 23:14:39)

Pelene za more propuštaju mokraću. Znači, u tim pelenama ako piški, to propušta na peškir, kolica i sl. One su tu da ako se dete ukaki u vodi, da kaka ne otpluta... 




Anhelito -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (7.5.2012 8:11:26)

Devojke moja beba ima dva i po meseca i htela bih da ga vodim na plivanje za bebe koje ima na starom DIF-u pa me interesuju te pelene za kupanje. Ne znam da li ima za tako malu bebu, on ima sada oko 5 i po kila.




New Mom -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (7.5.2012 9:52:22)

Iskreno ne znam. Mi smo uzimali Huggies, veličina M (ako to stoji kontam da ima i drugih veličina, ali ne znam za koju kilažu), to je od 11 do 15kg (mada je bitnija građa deteta).




Anhelito -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (7.5.2012 11:55:14)

Za Huggies znam da ima ta velicina taj sam jedini i nasla. Postoje i manje velicine ali se izgleda ne prodaju u Bg-u, mozda zbog toga sto niko ne vodi tako male bebe na bazen sta znam. [sm=smiley36.gif]

A i to sto kazes za gradju deteta skroz tavno. Ovaj moj mali nema uopste onako debeljuskaste nogice niti prevoje kao vecina beba, sav je kao frulica pa su mu cak i klasicne pelene oko nogu malo sire.




dejana007 -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (7.5.2012 13:18:08)

ja kupila jedan obican kupaci sa majicom jer je jako sladak :) i jedan OVAJ




Anhelito -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (7.5.2012 17:42:42)


IZVORNA PORUKA: dejana007

ja kupila jedan obican kupaci sa majicom jer je jako sladak :) i jedan OVAJ


Mislim da Bambino Mio nema u BG. Gde si ti kupila?




dejana007 -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (7.5.2012 21:48:26)

narucila preko rodjaka [sm=smiley1.gif] taj tip pelene ne tu marku :)




Doogie -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (7.5.2012 21:56:29)

Ima tih pelena u dm-u, njihova marka babylove. Ja greskom kupila umesto obicnih :-))))) jedva cekam da idemo na plivanje!




pepeljuga -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (7.5.2012 22:05:03)

Mi smo prosle godine imali te iz DM-a, jedno pakovanje i jedno pak. Huggies. Te iz DM-a su mnogo krute, vratila sam celo pakovanje, Huggies su neuporedivo bolje, ove godine uzimam samo njih, mada cu gledati da boravak na moru iskoristim za odvikavanje od pelena konacno [sm=smiley36.gif]




Anhelito -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (26.5.2012 14:20:27)

Mi smo danas bili prvi put na bazenu pa da prenesem utiske o pelenama. Kupila sam one Babylove u DM-u i to od 7 do 11 kg bez obzira sto on iima 6 dobro su mu stajale. Htela sam da mu kupim Huggies ali ima mnogo velika kilaza nema za ovako male bebe. Ok su i ove sluze svrsi [sm=smiley36.gif]




Doogie -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (26.5.2012 21:43:52)

Kako je bilo na bazenu? Kakvi su vam utisci?




New Mom -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (26.5.2012 21:48:47)


IZVORNA PORUKA: Doogie

Kako je bilo na bazenu? Kakvi su vam utisci?

KLIK




srna001 -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (28.5.2012 10:32:52)

Samo da proverim da li sam dobro shvatila.Te pelene za kupanje ne zadržavaju mokraću, samo kaku?Pa ako je tako onda i obične kupaće gaće mogu da završe posao.Ja sam mislila da ništa ne može napolje iz njih.




Olga75 -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (28.5.2012 10:37:06)

iz kupacih gaca kaka ladno ispadne [sm=smiley36.gif]
tj zvercici je ispadala a iz pelena za vodu nije




Nina777 -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (4.6.2012 9:37:39)

Jel' video neko negde Huggies 3-4 velicinu, svuda ima samo 5, ili nema uopste ovih za kupanje? Idemo u Grcku na more, valjda ima toga tamo, kakva su vam iskustva, ili da kupim ovde DM-ove, ali kazete da su Huggies bolje?




Anhelito -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (4.6.2012 9:44:42)

Nina i ja sam trazila manju velicinu ali nema kod nas u Srbiji. Ocigledno se dobavljacima ne isplati da narucuju male velicicne jer niko ne vodi male bebe na kupanje negde. [sm=smiley13.gif] Ja sam zbog toga uzela ove iz DM Babylove pelene od 7 do 11 kg iako moja beba ima 6kg ali stoje mu dobro. Nama su se pokazale dobro. Ne znam koliko cesto tvoja bebica kaki ali uglavnim bebe u vodi ne obave skoro nikad veliku nuzdu tako da ti svaka pelena odgovara. [sm=smiley1.gif]




Nina777 -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (4.6.2012 9:55:42)

OK, hvala, kupicu jedno pakovanje DM, pa cemo na moru videti sta se nudi i sta mu odgovara




dunja RR -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (25.3.2015 11:20:04)

Obzirom da idemo u TR, a u hotelu ima i dečju bazen, verovatno ćemo ga koristiti, ponela bih ove pelene. Koliko mi treba za 10 dana?
Koje ste koristili?




Sanjalicaaa -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (25.3.2015 11:25:29)

Mi koristimo Daj Daj pelene, pa sam njihove zastitne gace koristila kad smo isli na bazen prosle godine. Mada nikad se nije ukakio.




mama krava -> RE: Pelene za bazen ili more ?? (25.3.2015 11:28:48)

Dunja, bre, šta će ti to?

Slobodno ga kupaj gologuzog!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>