|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene za bazen ili more ??
22.6.2011 21:18:58   
Anoniman
Ja sam sacuvala pakovanje Huggies pelena za vodu od pre 2 god, kupljene Luki, a nije ih koristio. Ove godine sam ih ponela Marku. Iako pise da su OD 11kg, a on ima nesto manje od 9,5kg, odgovaraju mu. user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pelene za bazen ili more ??
22.6.2011 23:10:18   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam na kraju danas uzela Huggies (M, od 11 do 15kg). Malo landaraju, ali mislim da će izdržati.


Koliko KL ima kg?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pelene za bazen ili more ??
9.7.2011 23:27:41   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam na kraju danas uzela Huggies (M, od 11 do 15kg). Malo landaraju, ali mislim da će izdržati.


Koliko KL ima kg?

Aj, aj, tek sada vidim.user posted image
Ima 12kg, ali dosta jake butke. Ove su joj se pelene urezivale, i jedva, ali jedva sam uspevala da ih obučem, a skidala sam ih najčešće tako što sam sekla makazicama. Ali nigde nisam našla veće.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pelene za bazen ili more ??
10.7.2011 13:53:43   
bebać
Prošle god dok je Sergej nosio pelene,ja sam mu na bazenu skidala i golog ga puštala u vodu...doduše znao je reći kad hoće piškit i kakit,jer sam mu objasnila da ne smije to radit u vodi,da će nas eliminisat sa bazenauser posted image user posted image pa obzirom da se voli brčkat vjerovatno je zato i poslušaouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pelene za bazen ili more ??
10.7.2011 21:42:20   
isidora88
ja razmisljam da li da kupujem mateji pelene ili ne user posted image
kontam da ce ici u more par puta dnevno,pa ne znam da li da ga na plazi drzim u obicnim pelenama ili tim za kupanje pa da ne moram da mu skidam i stavljam novu svakih sat vremenauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pelene za bazen ili more ??
10.7.2011 23:14:39   
Anoniman
Pelene za more propuštaju mokraću. Znači, u tim pelenama ako piški, to propušta na peškir, kolica i sl. One su tu da ako se dete ukaki u vodi, da kaka ne otpluta... 

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pelene za bazen ili more ??
7.5.2012 8:11:26   
Anhelito
Devojke moja beba ima dva i po meseca i htela bih da ga vodim na plivanje za bebe koje ima na starom DIF-u pa me interesuju te pelene za kupanje. Ne znam da li ima za tako malu bebu, on ima sada oko 5 i po kila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pelene za bazen ili more ??
7.5.2012 9:52:22   
New Mom
Iskreno ne znam. Mi smo uzimali Huggies, veličina M (ako to stoji kontam da ima i drugih veličina, ali ne znam za koju kilažu), to je od 11 do 15kg (mada je bitnija građa deteta).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pelene za bazen ili more ??
7.5.2012 11:55:14   
Anhelito
Za Huggies znam da ima ta velicina taj sam jedini i nasla. Postoje i manje velicine ali se izgleda ne prodaju u Bg-u, mozda zbog toga sto niko ne vodi tako male bebe na bazen sta znam. user posted image

A i to sto kazes za gradju deteta skroz tavno. Ovaj moj mali nema uopste onako debeljuskaste nogice niti prevoje kao vecina beba, sav je kao frulica pa su mu cak i klasicne pelene oko nogu malo sire.

< Poruku je uredio Anhelito -- 7.5.2012 11:58:56 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pelene za bazen ili more ??
7.5.2012 13:18:08   
dejana007
ja kupila jedan obican kupaci sa majicom jer je jako sladak :) i jedan OVAJ

< Poruku je uredio dejana007 -- 7.5.2012 13:24:38 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pelene za bazen ili more ??
7.5.2012 17:42:42   
Anhelito

IZVORNA PORUKA: dejana007

ja kupila jedan obican kupaci sa majicom jer je jako sladak :) i jedan OVAJ


Mislim da Bambino Mio nema u BG. Gde si ti kupila?

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pelene za bazen ili more ??
7.5.2012 21:48:26   
dejana007
narucila preko rodjaka user posted image taj tip pelene ne tu marku :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pelene za bazen ili more ??
7.5.2012 21:56:29   
Doogie
Ima tih pelena u dm-u, njihova marka babylove. Ja greskom kupila umesto obicnih :-))))) jedva cekam da idemo na plivanje!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pelene za bazen ili more ??
7.5.2012 22:05:03   
pepeljuga
Mi smo prosle godine imali te iz DM-a, jedno pakovanje i jedno pak. Huggies. Te iz DM-a su mnogo krute, vratila sam celo pakovanje, Huggies su neuporedivo bolje, ove godine uzimam samo njih, mada cu gledati da boravak na moru iskoristim za odvikavanje od pelena konacno user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Doogie)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pelene za bazen ili more ??
26.5.2012 14:20:27   
Anhelito
Mi smo danas bili prvi put na bazenu pa da prenesem utiske o pelenama. Kupila sam one Babylove u DM-u i to od 7 do 11 kg bez obzira sto on iima 6 dobro su mu stajale. Htela sam da mu kupim Huggies ali ima mnogo velika kilaza nema za ovako male bebe. Ok su i ove sluze svrsi user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pelene za bazen ili more ??
26.5.2012 21:43:52   
Doogie
Kako je bilo na bazenu? Kakvi su vam utisci?

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pelene za bazen ili more ??
26.5.2012 21:48:47   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Doogie

Kako je bilo na bazenu? Kakvi su vam utisci?

KLIK

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Doogie)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pelene za bazen ili more ??
28.5.2012 10:32:52   
srna001
Samo da proverim da li sam dobro shvatila.Te pelene za kupanje ne zadržavaju mokraću, samo kaku?Pa ako je tako onda i obične kupaće gaće mogu da završe posao.Ja sam mislila da ništa ne može napolje iz njih.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pelene za bazen ili more ??
28.5.2012 10:37:06   
Olga75
iz kupacih gaca kaka ladno ispadne user posted image
tj zvercici je ispadala a iz pelena za vodu nije

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pelene za bazen ili more ??
4.6.2012 9:37:39   
Nina777
Jel' video neko negde Huggies 3-4 velicinu, svuda ima samo 5, ili nema uopste ovih za kupanje? Idemo u Grcku na more, valjda ima toga tamo, kakva su vam iskustva, ili da kupim ovde DM-ove, ali kazete da su Huggies bolje?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pelene za bazen ili more ??
4.6.2012 9:44:42   
Anhelito
Nina i ja sam trazila manju velicinu ali nema kod nas u Srbiji. Ocigledno se dobavljacima ne isplati da narucuju male velicicne jer niko ne vodi male bebe na kupanje negde. user posted image Ja sam zbog toga uzela ove iz DM Babylove pelene od 7 do 11 kg iako moja beba ima 6kg ali stoje mu dobro. Nama su se pokazale dobro. Ne znam koliko cesto tvoja bebica kaki ali uglavnim bebe u vodi ne obave skoro nikad veliku nuzdu tako da ti svaka pelena odgovara. user posted image

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pelene za bazen ili more ??
4.6.2012 9:55:42   
Nina777
OK, hvala, kupicu jedno pakovanje DM, pa cemo na moru videti sta se nudi i sta mu odgovara

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pelene za bazen ili more ??
25.3.2015 11:20:04   
dunja RR
Obzirom da idemo u TR, a u hotelu ima i dečju bazen, verovatno ćemo ga koristiti, ponela bih ove pelene. Koliko mi treba za 10 dana?
Koje ste koristili?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pelene za bazen ili more ??
25.3.2015 11:25:29   
Sanjalicaaa
Mi koristimo Daj Daj pelene, pa sam njihove zastitne gace koristila kad smo isli na bazen prosle godine. Mada nikad se nije ukakio.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pelene za bazen ili more ??
25.3.2015 11:28:48   
mama krava
Dunja, bre, šta će ti to?

Slobodno ga kupaj gologuzog!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here