RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


majared -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.10.2014 13:32:49)

To mi zvuci poznato. Legnem da uspavam dete i naravno zaspem i ja a ovaj moj me budi kao nesto da me pita a znam sta mu je na pameti. A meni dusa spava




Bibilib -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.10.2014 13:35:26)

ooooooo to se i meni desava a to najvise mrzim ili kad me probudi kad ustane za posao....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.10.2014 13:38:07)

Kad mi dodje sa pitanjem "hocemo raditi nesto"..pa onda mi se vise nista ne radi [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.10.2014 14:30:42)


IZVORNA PORUKA: branki RR
i ne volim da vodim ljubav ako nisam prethodno istusirana i sredjena sve komplet i namazana,pa onda ne mogu ni da vodim ljubav.


ni ja, tako da sam uvek spremna [sm=smiley36.gif]...
ponekad, kada vidim da se mm uzmuvao i tacno znam sta sledi, mislim da me mrzi, ali kada se priblizi i osetim da mi dise za vrat, vise mi nista nije mrsko [sm=smiley36.gif]...




doktorkakristal -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.10.2014 14:43:18)

U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"




emicaa -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.10.2014 14:54:13)

E Kristal suze mi krenuše [sm=smiley36.gif]
Ja nemam želju kad dodjem sa posla,umorna,samo čekam da idem pod tuš a on ko zapeta puška.




mali_mis -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.10.2014 15:15:38)


IZVORNA PORUKA: majared

To mi zvuci poznato. Legnem da uspavam dete i naravno zaspem i ja a ovaj moj me budi kao nesto da me pita a znam sta mu je na pameti. A meni dusa spava


Ovako je i kod mene.
I to obicno drezdi ispred kompa do 2 nocu, i onda legne i skonta da mu se ne spava, pa me budi. Dodje mi da mu onu stvar odsecem.
Kad sam umorna nema sanse da vodim ljubav.




majared -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (28.10.2014 7:47:27)

Ja ne odbijam. Posto retko nadjemo vremena za nas sad sam u fazonu daj sta das [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (28.10.2014 22:17:29)


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"


Bas ste dobri doktorka...nasmejali ste me do suza... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




doktorkakristal -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (28.10.2014 22:32:27)

e drago mi je da vas razveselih [sm=zz_bounce.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (29.10.2014 7:49:55)


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"


Ovo mi je nesto poznato [sm=zz_unsure.gif][sm=smiley36.gif] Od kad radim stvarno sam uvece mrtva i nemam nesto puno volje




lanajelena -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (29.10.2014 7:52:29)

Doktorka [sm=jezicek.gif]...sve potpisujem




majared -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (29.10.2014 8:10:31)

Sinoc sex bio u planu. Ja naravno zaspala uspavljujuci dete. Cula sam mm-a kad je usao u sobu ali i on je legao i u roku od 5 minuta zaspao. Racunam da mu se htelo probudio bi me [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (29.10.2014 13:22:30)


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: branki RR
i ne volim da vodim ljubav ako nisam prethodno istusirana i sredjena sve komplet i namazana,pa onda ne mogu ni da vodim ljubav.


ni ja, tako da sam uvek spremna [sm=smiley36.gif]...
ponekad, kada vidim da se mm uzmuvao i tacno znam sta sledi, mislim da me mrzi, ali kada se priblizi i osetim da mi dise za vrat, vise mi nista nije mrsko [sm=smiley36.gif]...


ahaha isto ahahhaha,uvek moram da sam spremna ahahha, i najvise volim one iznenada, a ne kada znas sta te ocekuje[sm=smiley36.gif]




lelaigor -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (29.10.2014 13:26:53)

Često nisam, ali uglavnom su nam apetiti jednaki. A u ovoj trudnoći smo radili to...hmmm, pa mogu komotno nabrojati na prstima obe ruke, a ja sam osmi mesec. [sm=smiley13.gif] A hoće mi se. Kad mi se neće, on skroz ima razumevanja.




soni -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (25.11.2014 17:21:04)

Uf nekad mi se stvarno ne da...U poslednje vreme smo jako umorni..Posao do kasno, dete...Treba da nam bude odmor i opustanje, ali kad legnemo u krevet samo bi zakrkali




Sanjalica1980 -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.11.2014 5:02:56)

Ja sam uvek raspolozena. Cesto znam biti ja ta koja zaskoci njega [sm=smiley36.gif]

Ponekad mi je teze ujutro ali brzo me prodje [sm=smiley36.gif]

E sada, pitajte me kada stignu ove smizlice da li je tako [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.11.2014 8:21:01)

Pa ponekad jeste jer pored svih obaveza koje u toku dana imamo uveče nismo nizašta.A da ne govorim kada me naljuti i razbesni a očekuje da sve bude OK.Ne kažem mm ima razumevanja imam i ja za njega,ali me strašno nervira taj muški stav,bar kod većine muške populacije postoji,da žene treba da bude uvek raspoložena,prvo sve odradi po kući i padne sa nogu i na kraju kada padne u krevet a muškarac onda očekuje da bude voljen




Maraj -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (27.12.2014 23:47:48)

Kada mi se spava - ne diraj me. Ja sam u tom fazonu. Ne volim kad sam psihicki spremna za san a on ne




Plavusa34 -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (7.3.2015 10:01:01)

da da da cesto,meni je sve drugo vaznije




Andrea W -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (11.3.2015 22:55:26)

Desava se da nisam u stanju, a vidim da se ovaj moj napalio. Onda ponudim rucni rad i skoro svaki put upali.
Pre nekih mesec i po dana je bila obrnuta situacija. Ja htela, a on kao umoran, ne moze posle posla, itd. Ja naivna poverujem. A posle dve nedelje mi rekao da nije hteo, jer se zarekao da ce apstinirati 20 dana bez svrsavanja [sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif], da bi video koliko ce sperme izbaciti posle toliko pauze. Ne mozete zamisliti na sta je to licilo!




Bibilib -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (11.3.2015 23:08:56)

Veceras mi je mrsko[sm=zz_cold.gif][sm=zz_cold.gif][sm=zz_cold.gif]




mali_mis -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (12.3.2015 7:44:37)


IZVORNA PORUKA: Andrea W

Desava se da nisam u stanju, a vidim da se ovaj moj napalio. Onda ponudim rucni rad i skoro svaki put upali.
Pre nekih mesec i po dana je bila obrnuta situacija. Ja htela, a on kao umoran, ne moze posle posla, itd. Ja naivna poverujem. A posle dve nedelje mi rekao da nije hteo, jer se zarekao da ce apstinirati 20 dana bez svrsavanja [sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif], da bi video koliko ce sperme izbaciti posle toliko pauze. Ne mozete zamisliti na sta je to licilo!


Samo 20 dana?! Moj apstinira 2 meseca [sm=smiley36.gif]
Cek bre, pa ocu li se ja onda utopiti nakon keksa [sm=zz_eek2.png]

I dalje ima dana kad mi je mrsko. Lepo kazem "Nije mi do keksa", okrenem se i legnem da spavam. A on nek se duri ljuti, nek mu porastu usi, rogovi, rep...apsolutno me bas briga.




Andrea W -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (12.3.2015 10:07:44)

Pod apstinencijom podrazumevam da se uzdrzavao i od seksa i od masturbacije. Tako je izdrzao 20 dana, a onda me zamlio da mu pripomognem [sm=jezicek.gif] . Krajnji rezultat me je fascinirao! Bilo je sperme bar 5 puta vise nego inace. I bila je onako vodenasta, sve se slivalo sa mene.
Da, definitivno ti preti opasnost od utapanja, posle tolike pauze [sm=smiley36.gif]




majared -> RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav (12.3.2015 13:29:02)



ahaha isto ahahhaha,uvek moram da sam spremna ahahha, i najvise volim one iznenada, a ne kada znas sta te ocekuje[sm=smiley36.gif]

[/quote]

Kod nas nema vise na brzaka. Sad su potrebne ozbiljne pripreme. A kada mi mm posle kaze - jos bi bolje bilo da smo mogli jedno sat, da da se mazimo i ljubimo, pa jos da smo sami kuci. [sm=zz_furious.gif] Ma daaaaa, onda ne bi imao seks nikad




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>