RE: Kondilomi (polne bradavice) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


mikica88 -> RE: Kondilomi (polne bradavice) (7.9.2020 9:59:12)

Bas odlicno ako ste uspeli. Ja stavljam obloge od belog vina i odlicne su.
Hvala na kotisnom savetu.




Ljubicica19 -> RE: Kondilomi (polne bradavice) (25.12.2021 10:56:02)

Dobar dan.Upravo sam se vratila od ginekologa i receno mi je da imam kondilome. Medjutim ono sto mene buni jesu njegovi odgovori na moja pitanja. Imam decka godinu dana i pre njega nisam imala odnose. Poslednji put sam na pregledu bila u avgustu i tada ih nisam imala. A sada ih imam. Postavila sam pitanje da li to znaci da je moj decko u medjuvremenu dobio kondilome od nekoga pa ih je preneo na mene. On je odgovorio ne. Moguce je da ja imam taj virus od pocetka i da se samo sada ispoljio zbog stresa, ishrane.. On mi je skinuo odmah kondilome podto sam ih imala par ija sam ga pitala da li vise ne trebam da imam odnos sa tim deckom jer sam od njega dobila on je takodje rekao ne, jer 90% seksualno aktivnih ljudi ima taj virus u sebi samo se mozda nije ispoljio i da mogu da dobijem od bilo koga a takodje i da prenesem. Ono sto me je najvise zacudilo jeste to sto je rekao da je moguce da se dobije i preko wc daske, odece, pesmira... Da li trebam otici jod drugog ginekologa da dobijem i druge odgovore, i koje je vase misljenje? 




Mirko Svirko -> RE: Kondilomi (polne bradavice) (26.12.2021 9:16:46)

Ja bi potrazila jos jedno misljenje.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]