RE: Todoksin (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Anoniman -> RE: Todoksin (30.6.2010 18:37:49)

Iz teme Stomačni virus:

IZVORNA PORUKA: Tashke

Do sada sam pisala u temi o Todoksinu, ali ipak mislim da ovo nije za tamo.

Stanje se kod Luke pogoršalo, stolica više nije kašasta, već je tečna. Kaki nakon obroka.

Za doručak je pojeo pola kifle, onda za ručak supu, batak koji se kuvao u supi i malo testa, nakon toga je 3x kakio, treći put nismo stigli do wc-a.
Od juče pije probiotik. Danas sam mu skuvala i čaj od kore od nara, i kupila sam čokoladu za kuvanje.
Odneli smo stolicu na analizu, biće za 3-4 dana... nadam se da nas tada već neće ni zanimati šta piše u rezultatima.

ps, možda bi se naziv teme trebao malo uopštiti, 2008-ma, kada sam otvorila temu, je davno prošla.



Todoksin sam prestala da mu dajem, i mislim da ga nećemo nastavljati.




Ana RR -> RE: Todoksin (1.7.2010 8:20:41)

Kako mu je danas [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Anoniman -> RE: Todoksin (5.7.2010 23:15:35)

Stigla je analiza stolice, ima Kandidu, pije Nistatin kapi.

Sa nekih godinu dana je prvi put imao Kandidu... tada smo lečili probiotikom i dijetom, i nije prošlo. Dr je rekao da ni ne treba da lečim, jer je Kandida redovan stanovnik creva i da dok nema zelenu stolicu 7 dana da se ne leči. Od onda nije imao problema.
Ne znam dal je možda Todoksin doprineo ponovnom javljanju, u smislu da pomaže čišćenje organizma od ne-znam-sve-čega, pa da je izazvao ponovno javljanje Kandide, ili nije povezano... U svakom slučaju, eto, dala sam kraj ovoj priči.




pocahontas -> RE: Todoksin (12.4.2015 21:32:25)

jel neko davao skoro detetu ovaj sirup?




branki* -> RE: Todoksin (5.7.2020 7:46:33)

Ja ne znam da li je to to, ali sam proslog leta vodila si a kod dr Todora na pregled i savet i  ta terapija traje više meseci, ne sme da se prekida i jako puno kosta, imam papir ako ga nisam bacila. Pri tom, ne moze naravno da ti kaze da ce da dovede do boljitka, nego eto kao dobro je. Gomilu nekih preparata ti tamo stiklira sta da narucis.mi nismo sproveli. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]