|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
15.1.2020 19:21:01   
branki*
balasevic ima ok haljine,budu i na popustu.sve zavisi sta volis da nosis.za izlaske meni je i selection ok.za svadbu bratu sam gledala bas puno haljina,na kraju sam uzela u butiku 13 Harve Leger haljinu,meni su one super.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Haljine
15.1.2020 20:21:26   
mama Jo
Herve Lager je meni odlican zaista. Fil, mislim da se uklapa u ono sto si pisala da volis... njihovi materijali bas lepo prate figuru. Mislim da mi je jednom Masnica rekla da je kupovala negde (sad ne mogu se setiti gde da me ubijes).
Ako Masnica vidi, pisace.
I zaboravih na Herve Lager.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Haljine
15.1.2020 20:31:37   
Filadendronka
Evo zvanicno cu da odlepim od kupovine. Smucilo mi se, a tek sam pocela. Neplanirano je D ostao kod drugarice, a mm i ja sa bebom trk u centar. U Katrinu mi se nista nije svidelo, cak ni kaput ne uzeh koji mi se svideo na sajtu. Posle otisli do Selection-a na brzaka, posto J samo hoce da puzi. Definitivno su mi grudi ogromne od mleka, kao pevaljka sam sta god da obucem. Druga opcija je da budem tetka u nekoj ozbiljnijoj haljini.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Haljine
15.1.2020 20:56:48   
pari
Fil,naći ćeš sigurno...kad je svadba? 

Pogledaj prvo malo na netu pa onda idi ciljano...ili u neki tržni centar pa da obiđeš više radnji.  Bilo bi dobro kad bi mogla sama

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Haljine
15.1.2020 21:47:41   
Filadendronka
Ma naci cu sigurno, svadba je za mesec dana. I tamo je glavna mlada, ali bicu tu stalno oko nje i prosto moram da budem na visini zadatka. Glavni problem je sto nigde ne mogu sama da mrdnem, uvek je bar jedno dete sa nama. Najbolje je kad si u manjem gradu, imas tei butika i cao. Kao nekad TV kanali i nema da te boli glava oko gluposti. 😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Haljine
16.1.2020 10:05:20   
mama Jo
Za mesec dana? Pa dobro imas vremena taman 😁


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Haljine
18.1.2020 22:21:43   
branki*
Kakva bre tetka!ne dolazi u obzir.ima da budeš macka u fulu! Gledaj po netu.sel_ection ima sniženje sad .vidi balasevic i ove radnje po bulevaru.butik 13,i slično. .I super sto su ti grudi ogromne😆



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Haljine
18.1.2020 22:26:49   
vocicana
Branki, slazem se sa tobom, sve u fulu da bude, naci ce se neka haljina za tebe, ja razumem to oko dece, ja sam mog vodila svuda sa sobom, ali sa vise njih ne znam kako bih. Ali da se potrudis da nadejs nesto za sebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Haljine
20.1.2020 22:42:32   
branki*


user posted image Ja ovu pikiram sad za svetog savu.imaćemo malu zakusku.mada,ne znam da li mi je potrebna..Ali, o kojoj mi je ovako .
Fil,ima li šta? 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Haljine
20.1.2020 22:44:52   
Ivanka 75
Wow Branki, odlicna!
Ja imam svadbu 8. februara, jos nisam odlucila koju haljinu cu obuci. 
Moram ujutru obuci onu puder roze cipkanu pa da mi kazete moze li. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Haljine
21.1.2020 8:36:58   
mama Jo
Super haljina branki, i tebi ce lepo da stoji.
Hajde Ivanka da vidimo tvoju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Haljine
21.1.2020 8:41:06   
nata11
Fil sve te razumem oko kupovine. I meni treba neka elegantna a opet sveden a nemam vremena uopste obici butike. Porucih jednu sa "cuvenog " instagram butika ona nikakva. Platih 5000 a ni prineti onome na slici, ma uzasno skrojena. Sada razmisljam da li da porucim jos jednu ili da cekam zadnji momenat pa sa detetom u kupovinu. Pa sta nadjem coton, mango, nesto ce vec ispasti. 



_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Haljine
21.1.2020 9:46:53   
branki*
Slikaj, ivanka.Nemoj, nato, ako si se zeznula, sad opet. Najbolje je uzivo, ali... Ja narucujem sel_ection i vogeli, jer znam kakvi su.. Ali, ne usudjujem se da neke skupe haljine sa fb narucujem, a da ih nisam videla uzivo. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Haljine
21.1.2020 10:05:33   
Mirko Svirko
U Branki lepa haljina. I verujem da ce bas lepo da ti stoji.Ajde Ivanka da vidimo tvoju 💖

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Haljine
21.1.2020 11:29:41   
Ivanka 75
Nit sam obukla nit sam slikala, zaboravila skroz 😊

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Haljine
21.1.2020 11:47:12   
Filadendronka
Branki, htela sam i ja tu da probam, pa odustala. Necu zbog mlade nista svetlo, posto ce ona vrv neku bez vencanicu. Probala sam u Selection-u neku dugu zelenu, jednu ultra kratku i nakon toga je J poceo da place i zdravo. Sad cu kad dodjemo iz sela da odem do Manga po kaput, pa i haljine da vidim. Mada gledah online i nisam odusevljena. Moj glavni problem su oduvek bila preterana ocekivanja. A sad plus kumstvo je velika stvar. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Haljine
23.1.2020 8:42:29   
emicaa
Branki ova mi se mnogo svidja 😍

Ivanka ajde cekamo tebe

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Haljine
23.1.2020 8:44:19   
Ivanka 75
Odmaaaaah 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Haljine
23.1.2020 8:51:57   
mama Jo
Nato, i ja sam par puta tako nagrabusila. Bolje nemoj (ako nisi sigurna da su ok).
Idi u poslednji momenat, tako nekada ispadne i najbolje nego kad sto godina trazis.

Ja imam dve prednajavljene svadbe u maju, vikend za vikendom, jos nista ni ne trazim.
Akone nadjem nista bukvalno, videcu mozda da pozajmim od drugarice. Pre smo se stalno menjale, sad malo redje ali tako za neke priljke to mi je skroz super.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Haljine
23.1.2020 9:00:18   
Ivanka 75
Sa pojasom ili bez? Ne oblaci mi se crno... Svadba je ionako kod druga tako da mogu opustenije da se obucem 😊
user posted image


user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 23.1.2020 9:02:50 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Haljine
23.1.2020 9:03:23   
Ivanka 75
Neuglednost glave ne gledati molim 😁😬

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Haljine
23.1.2020 9:06:26   
emicaa
Ivanka bez pojasa,haljinica mi se svidja 😊 A ni glavi ti nista ne fali 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Haljine
23.1.2020 9:06:52   
Ivanka 75
Ako nadjem belu kosulju sa pufnastim rukavima kozda nju pbucem uz crnu suknju, onaj rastegljivi materijal sto izgleda kao koža.

Ali ako nadjem.... 😊

Glava ima viska i manjka 😁

Viska fleka na obrazu i oziljak na usni, frizura pusti me da vrisnem u jutarnjem terminu, nohe pune modrica koje me ne napustaju... 😊

Zamaskiracu sve to 😂😂😂

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 23.1.2020 9:11:52 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Haljine
23.1.2020 9:27:22   
emicaa
Izvini ali moram,ajd ne lupaj 😂

To samo ti vidis,aad sam zagledala i nista od toga nisam vidjela 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Haljine
23.1.2020 11:42:02   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Izvini ali moram,ajd ne lupaj 😂

To samo ti vidis,aad sam zagledala i nista od toga nisam vidjela 😂



😂😂😂
Sto volim kad me neko ovako opravi, pozitivna kritika 😂😂😂👍👍👍

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here