|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
31.1.2020 21:12:04   
branki*
Ova druga... Def nije moj stil. Milice, majka ne laze, znas to😊😀Ali, sto kaze pari-najbitnije je kako se ti osećas u tom i kako to nosis. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Haljine
31.1.2020 21:24:41   
Mirko Svirko
Meni ova poslednja nije moj fazon i ne bi osecala u njoj prijatno. Ali svi smo mi razliciti.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Haljine
31.1.2020 23:45:31   
smeško
Slazem se sa Pari. Mili, meni moja godinama govori da sam konzerva. Ja se, normalno, ne slazem.😂

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Haljine
1.2.2020 18:17:36   
emicaa
Mili kako te mama zna ukopati to niko zna 😂 Meni je ok haljina,nije nesto sto bih ja nosila ali je skroz zanimljiva.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Haljine
1.2.2020 22:49:43   
nata11
Koliko razlicitih zena na 1 mestu vidis tek kada otvoris ovu temu 😀



Brankine i Miline haljine 2 različita univerzuma (da se razumemo ne mislim nista u losem kontekstu, svaka ima svoj stil i to je jedino bitno) 

I ja se bacila na trazene i mozak me boli.

Meni treba nesto izmedju ova dva stila, elegantno a svedeno, ni pretesno ni predugo (jer ipak idem sa 10m bebom) i da nisu bretele posto je prolecna svadba na otvorenom. 

Jel ko porucivao sa asos.com? Kako ide isporuka za Srb? 



_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Haljine
1.2.2020 22:57:19   
Ivanka 75
Ove dve su me sad odusevile

user posted image

user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Haljine
1.2.2020 23:12:56   
Mirko Svirko
Svidja mi se i jedna i druga haljina. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Haljine
1.2.2020 23:51:39   
vonavoj
Mili,jedna je majka! Ne znam kako ti stoji,mada ja volim da haljina prati liniju tela,nesto pokaze.nesto sakrije.

Ivanka,ja mogu samo da gledam haljine tog tipa..Inace,poslacu sliku sa 18og rodj kad se vratimo.mala ima njihovu bordo haljinu..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Haljine
2.2.2020 8:38:15   
branki*
Meni je prva ivanka što je stavila mnogo lepa.druga mi se ne dopada.ali,prva,mi je super .mada,ja nemam nijednu takvu haljunu u gornjem delu,sve mislim da nece lepo stajati pošto ja nemam grudi.i zato ih i ne gledam u startu.ali je lepa.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Haljine
2.2.2020 9:33:27   
milicicak


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mili,jedna je majka! Ne znam kako ti stoji,mada ja volim da haljina prati liniju tela,nesto pokaze.nesto sakrije.

Ivanka,ja mogu samo da gledam haljine tog tipa..Inace,poslacu sliku sa 18og rodj kad se vratimo.mala ima njihovu bordo haljinu..



Haljina mi stoji kao da je za mene sivena 😁 i fenomenalno se osecam u njoj sto je najbitnije. A mama, ko mama. Ona bi najvise volela da me vidi u onakvim halhinama kao sto je Ivankina roze al to stvarno nisam ja, ne osecam se dobro u takvim modelima...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Haljine
2.2.2020 9:36:37   
branki*
Super, milicicak, i znala sam da ce ti dobro stajati.A, ovo sto napisa nata, bas vala😀

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Haljine
2.2.2020 14:56:31   
emicaa
Naidjoh ma insta na ovu,mnogo mi se svidja.


user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Haljine
2.2.2020 15:07:55   
mama Jo
Emice, ova je bas lepa. Ja u principu ne volim cipku, ali neka moze da prodje kao npr.ova. Koliko kosta ova haljina?

Fil, je l' trazis? Dokle si stigla?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Haljine
2.2.2020 15:12:09   
emicaa
Mama Jo nemam pojma,nisam otvarala.Ovo mi samo kao reklama izaslo.Ja volim cipku,kad sam kumovala drugarici imala haljinu sa cipkom u ovoj boji



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Haljine
2.2.2020 19:10:42   
nata11
Emice ova je lepa ali ovo po meni stoji visokim osobama. Ja sa 160i nesto na nista ne bih licila u ovome.



Nego Nislijke koliko su muska odela u Dusan stil? Jel to nesto povoljnije ili je skuplja varijanta? 

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Haljine
2.2.2020 19:56:09   
Ana RR
Fil da li si gledala ovde Conceptstore

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Haljine
2.2.2020 22:51:20   
Milena18
Nato, ja sam naručivala sa Asosa. Stigne brzo, za 4-5 dana. Ako ti  ne odgovara, možeš i da vratiš.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Haljine
3.2.2020 0:53:49   
MamaNecaVo
Butik Eskkuziv ima lepih haljina po pristojnim cenama, bas sam juce gledala. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Haljine
3.2.2020 15:38:41   
smeško
Emice, prelepa je! I meni se svidja.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Haljine
3.2.2020 17:15:05   
emicaa
Nato i ja mislim da je ova za visoke djevojke.Ja bih u njoj bila kao kad djetetu navuces svoju majicu 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Haljine
4.2.2020 0:23:31   
Ana RR


user posted image

user posted image

user posted image
Vogeli, nova kolekcija

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Haljine
4.2.2020 0:37:44   
dunja RR
Vogeli je skroz moj fazon, maltene svaka mi se njihova sviđa, u bilo kojoj kolekciji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Haljine
4.2.2020 7:36:06   
Sanjica26 RR
Meni se Vogeli bas sviđa. Imam par njihovih haljina. Svaka kolekcija im je predivna.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Haljine
4.2.2020 8:06:03   
pari
Lepe su ove...

Fil, kako ide potraga?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Haljine
4.2.2020 8:14:13   
vonavoj
Prelepe su Ana!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here