|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:19:59   
vonavoj
blago tebi jance..i ja sam se nadala da ce takav i moj biti,..jer mog tatu obozavam i imam super odnos,ali eto..user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 23:46:20   
choopa choops
Moj svekar je jedinac, razmazen, nesiguran u sebe, nepravedan prema svojoj djeci, tj. prema mome muzu, ali sa mnom je manje vise OK. 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 23:55:47   
Anoniman
Za mog svekra postoji samo jedna rec, a to je da je predivan covek i ja ga obozavam user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: moj svekar :)))
6.2.2011 0:07:55   
mtajcica83
Komplikovan covjek, pod zeninim uticajem, nista se u kuci on ne pita..Nije fer sto se tice nekih stvar vezano za mog muza, ne podrzava ga kad treba ...Mada prema meni je ok, eto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: moj svekar :)))
6.2.2011 0:15:44   
tijana86
Hm prvenstveno prost covek i ako ima zavrsenu visu skolu ! Dalje, mnogo vremena provodi zajedno sa flasom , a onda postaje agresivn nasrce na svoje sinove , govori kako ih ne voli i kako oni ne moraju njega da vole, jer nema nista u ljubav! Dalje, mene ne moze da smisli jer sam iz grada , fina, kulturna , skolovana , iz kulturne porodice ( a ne devojka sa sela kakve je mm imao pre mene) Dosta naporan covek , mozete da zamislite mesec dana mi je prokovavao glavu za nadogradjene nokte dok mi nisu otpali , pa ovo , pa ono pa , mars ! Ali sve je zaprzilo corbu kada je moje dete, i svog jedinog unuka poceo da zove svinjo i stoko , kada ga iznervira ( dvogodisnje dete ) i da ga uci da psuje i da svima prica da jedu g...a ! user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: moj svekar :)))
6.2.2011 13:46:04   
Vika
Moj je gospodin,  pametan, obrazovan i trpeljiv. Puno puta se poneo kao moj otac kojeg sam izgubila sa 17. godina i stvarno se odlično slažemo i razumemo. Recimo jednom prilikom je rekao je MM: " takvi kao ti i tvoja majka uvek nađete nekog da sisate, ona mene a ti Viku"
Ima samo jednu manu: oženio je pogrešnu!


(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: moj svekar :)))
6.2.2011 13:55:22   
limunada
I ja cu ukratko za mog svekra,jedan ma predobar covek,nikad nikog nebi uvredio,ma divan i ja ga bas volim user posted image user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: moj svekar :)))
7.2.2011 9:40:58   
Maleno85
Kad smo vec kod ove teme.. da i ja "kazem" nesto..

Moj svekar.. je divan covjek i ja ga obozavam. Toliko je dobar, da nekad pomislim da mi je Bog poslao njega, onda kad mi je uzeo tatu..

Misliim da je to dovoljno koliko mi znaci i koliko je zasluzio kod mene..

P.S.

Imam srecu i sveki mi je diiiivnaaaa zenauser posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: moj svekar :)))
7.2.2011 9:43:16   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Vika

Moj je gospodin,  pametan, obrazovan i trpeljiv. Puno puta se poneo kao moj otac kojeg sam izgubila sa 17. godina i stvarno se odlično slažemo i razumemo. Recimo jednom prilikom je rekao je MM: " takvi kao ti i tvoja majka uvek nađete nekog da sisate, ona mene a ti Viku"
Ima samo jednu manu: oženio je pogrešnu!



user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: moj svekar :)))
7.2.2011 9:58:24   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Maleno85

Kad smo vec kod ove teme.. da i ja "kazem" nesto..

Moj svekar.. je divan covjek i ja ga obozavam. Toliko je dobar, da nekad pomislim da mi je Bog poslao njega, onda kad mi je uzeo tatu..

Misliim da je to dovoljno koliko mi znaci i koliko je zasluzio kod mene..

P.S.

Imam srecu i sveki mi je diiiivnaaaa zenauser posted image



Potpisujem sve user posted image

< Poruku je uredio lanajelena -- 7.2.2011 9:59:10 >

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: moj svekar :)))
7.2.2011 11:56:09   
MarijaBg
Dobar, pazljiv, neverovatno vredan, nenametljiv, uvek je tu da pomogne, ma divan...
Ipak, previse dobar, nervira me sto ceo zivot dozvoljava vestici od zene da psihicki terorise i njega i komplet porodicu...
Sreca da mm nije takav, pa sto se tice nas sveki moze samo da prica u prazno, a i ne zivimo zajedno,
ali njega dobro postrojava. Mukica user posted image Da nije toliko dobar, ona ne bi mogla toliko da luduje, steta

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: moj svekar :)))
8.2.2011 8:02:19   
Ana007
Generalno,moj svekar je super prema meni,mada ima par stvari koje me izluđuju.Tipa,ne razmišlja pa zapali cigaretu pred malom,mm i ja,odlepimouser posted image .Večito pita jel dete spava,jer on misli da se ona uspava sama za 3 minuta,a ja umem da je mučena nunam nekad i po 45 minutauser posted image .Desilo mu se par puta da je probudi,ne znam ni sama kako a ušao je samo da je vidi,i tako....mogu do sutra....user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: moj svekar :)))
7.3.2011 1:28:46   
bubilend
svekar = user posted image a svekrva = nije losa al bude ceeesto smor user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: moj svekar :)))
7.3.2011 10:32:31   
jeca.vestica
Moj svekar je divan, izuzetno uspesan covek koji bi sve dao i sve daje za svoju porodicu i sinove. Prema meni je izuzetno korektan. Ali ja ga ne bih trpela kao muza nikako. Njega je njegova zena tako razmazila i tako mu ugadja da mislim da je stapom trazio po svetu ne bi mogao da je nadje. Verovatno zato postoji problem izmedju nas dve jer ona ocekuje da ja budem bar malo kao ona, a ja otisla od mm tj. vratila se u Srbijicu. Nisam u tom momentu mogla naci posao u svojoj struci, a tek me ceka usavrsavanje i da sam pristala na kompromis, dzaba fakultet i sve godine studiranja. Sad je user posted image  na putu user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu bubilend)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: moj svekar :)))
7.3.2011 10:35:27   
Didy
Ja sam sa svojim na oooogrooomnoj distanci. Različiti smo potpuno, pa ni ne ulazimo u neke rasprave. Dobar dan i doviđenja. I on je to shvatio na vreme. Inače je jako težak čovek, ali nije zao i loš po naravi.

< Poruku je uredio Didy -- 7.3.2011 10:36:18 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: moj svekar :)))
21.3.2011 12:03:26   
*milica*
O njemu bih mogla da ispisem 50 stranica ali u skroz pozitivno smislu!!!
Posto mi je tata umro on mi je u pravom smislu reci-zamena za njega!!! Divan je, pazljiv prema deci, meni...ako me sveki napadne redovno me brani,stiti( ne samo od nje)...od pocetka se sa njim slazem super jer je on za to zasluzan.... desi se nekad da me malo izgrdi i to uglavno zbog dece, ako misli da nisu dobro obuceni, ili tako nesto... sve u svemu predivna osoba, samo sto neko rece ozenio je pogresnu jer sveki je glava u kuci,o svemu se pita, iako je sad u inostranstvu....

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: moj svekar :)))
26.3.2011 23:44:19   
New Mom
Jedan predivan čovek!user posted image
Korektan, razuman, lak za komunikaciju, uvek je tu ako mi nešto treba (pogotovo ako treba nešto popraviti, jer mm to apsolutno ne interesuje), fantastičan kuvar, duhovit, načitan...
A najviše mu dugujem jer se usudio da skupi hrabrost i čuva mi KL od njenog 3.meseca zarad mog faxa (što mi nije ni keva tada radila, a o svekrvi ni da ne pričam). A od oktobra svaki drugi dan je čuva, presvlači, hrani, šeta, uspavljuje... Veliko mu hvala!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: moj svekar :)))
4.4.2011 11:29:57   
jance
ja sam za mog svekra danas bas zabrinuta..videcemo sta je... izgleda da je preko noci imao neki mini slog, jer danas nije u stanju recenicu da sklopi celu..samo muca, brka reci....poznato mi je, jer se to mom dedi desilo posle mamine smrti, samo se jedno jutro probudio i poceo da muca. oko mu je zalazilo na jednu stranu i deo usne mu je bio ukocen... no on je to sportski podneo  evo sada je dobro, nema nikakvih vidljivih posledica...
no svekar nas je pre 3 godine bas bio uplasio, imao je nesto kao pocetak sloga, al smo mi brzo reagovali i nije bilo posledica...
a sve naravno zbog nedostatka para...joj ljudi, ma ako zbog para treba nesto da mu se desi!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: moj svekar :)))
9.4.2011 8:35:51   
Anoniman
Covek je mnogo dobar,samo sto ga njegova ljubljena okrece.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: moj svekar :)))
12.5.2011 15:04:45   
Klarita
Ja po hiljaditi put da se oglasim kako nemam svekrvu, ali zato imam svekra kojeg ne mogu da podnesem....ufffffffffff
pa, kako vidim ovde vecina hvali svoje, bolje da ja o njemu pisem u temi o svekrvamauser posted image user posted image user posted image user posted image . Modovi, jel' moze?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: moj svekar :)))
12.5.2011 15:16:48   
Anoniman
Moj svekar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedino mi nije jasno kako oženi onakvu beštiju?! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: moj svekar :)))
12.5.2011 15:24:16   
Klarita
K spava, ukljucen mi larm ali sam i otvorila vrata od sobe da se proluftira i kucom odzvanja moje ime...eno dole ogovara me svekar sa svojom svastikom i cerkom i mamom....a, ja se trudim da ne slusam i kuckam ovde i citam i LALALALALALALALALALA ma ni ne zelim glas da mu slusam....jaooooooooooooo, odoh na potkrovlje da zapalim cigaru, kao da se trude da ih cujem, a ja ne zelim LALALALALALAAAA.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: moj svekar :)))
12.5.2011 16:08:14   
bokicans
Moj svekar je super covek,razuman,ali na veliku zalost sada vec jako bolestan.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: moj svekar :)))
14.5.2011 12:09:50   
Crvenkapa85
moj svekar :((( je TRUTINA od coveka,magarac!!!
izela ga kafana,otisao da kupi luka na pijaci,i nisu hteli da mi daju da bira,i iz inata nije uzeo,pa budalo treba mi za rucak....kaze doci ce za sat vremena,jel samo da jos sljustis koju,i poklopih mu slusalicu uz reci,epa necu onda nista ni da stavljam!!!!magarac

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: moj svekar :)))
14.5.2011 14:54:21   
jelenadunja
Hm?Voli covek da pije user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here