RE: Promena AD mleka i reakcije? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


Dragce86 -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (24.7.2017 20:22:52)

Mi smo u porodilistu koristili za dohranu HIPP combiotic i bilo je ok, htela je da jede. Nakon treceg dana sam uspela pomalo da dojim, pa sve vise i vise, hvala Bogu, tako da smo za celih 6 meseci mozda 3-4x napravili HIPP combiotic kada smo negde putovali sa njom. Inace, ne dopada mi se kako mirise ( smrdi ) ova formula. Nisam probala druge, te ne mogu reci, ali osecala sam zadah kada podrigne...ne znam kako je mogla to jesti, valjda glad terala :(




Anck Su Nmaun -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (24.7.2017 22:21:04)

V sam menjala par dohrana Bebelac, Aptamil, Impamil pa onada onu Dm-ovu sve je on voleo. Bebelac mi je nekako naj bolji uvek bio.




MamaNecaVo -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (18.10.2017 0:34:41)

Ako beba sisa koja je svrha davanja dohrane pa i kada ste na putu.
Majka moze pripremiti obrok u flasici za bebu i poneti u termosu (pumpicom il irucno) i naravno,majka je uz bebu pa je obrok uvek tu (dojenje,na putu nije problem nikakav).




Srecko47E -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (7.12.2017 0:10:12)

Tako je.
Bebi sisavcu se dohrana ne daje ni kada se putuje.
Ja uvek imam u frizideru za put dve flasice spremne.




Misha i Ljisha -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (5.12.2018 4:40:57)

E ovako vec duze vreme mislim da se P od adc dize uzasna kiselina. Vi to ne mozete da zamislite. On podrigne bljucne uzasno smrdi zaplace i trlja nos i redovno se zagrcne da moram da ga okrecem i vise puta na dan. Tacno od kiseline. Uzasni momenti za nas kao roditelje. I ja uzmem Nan obican ne za alergicare. I kazem mm ok imace gasove. Imao je gasove ali nam se nije davio od kiseline po ceo dan.I juce stvarno nijednom mu se nije vratilo u nos. Nijednlm. Nisam ga okretala niti je imao kiselinu. Ja sad ne znam sta da radim? 




Misha i Ljisha -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (5.12.2018 4:42:27)

Da zaboravih da kazem da sam mu nocas dala adc i evo budna sam jer mu je trgla na nos kiselina pa je drekao i bili smo budni od pola dva. Jako ga je mucila kiselina 




IvanaSK RR -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (5.12.2018 9:13:06)

Ljiso, ako mislis da mu vise odgovara obicno mleko, koristi onda obicno.
Sin je pio Nan, a maca ono sto se proizvodi kod nas, ne mogu da se setim imena[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (5.12.2018 13:59:15)

I Marko je pio Nan, odgovarao mu je.

Peace ti je spomenula još neko mleko, da li si to probala?




vonavoj -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (5.12.2018 15:11:57)

Nastavi sa tim mlekom,haha.




MimaKos -> RE: Promena AD mleka i reakcije? (21.7.2019 12:52:31)

Mi smo za kasice uzimali babylove iz DM a i odlicno je prihvatio, nije bilo reakcija.. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]