|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada sam sama kod kuće...
26.3.2015 15:34:39   
Figaro88
Juce sam bila sama ceo dan,sredila ceo stan,istusirala se,odgledala Once upon a time,isla do biblioteke,bas mi je prijalo....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kada sam sama kod kuće...
26.3.2015 16:37:11   
veselicaa
Verovatno bih cistila,sredjivala orman user posted image Ne verujem da bih sela da pogledam film ili procitam nekoliko strana neke knjige,a uvek se zalim kako nemam dovoljno vremena za to.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kada sam sama kod kuće...
13.11.2016 10:03:43   
branki*
ne pamtim kad sam bila sama kod kuce!ali,obavezno pustim muziku,skuvam kafu,sipam casu vina i krenem da cistim i sredjujem i usput uzmem telefon da se ispricam sa mojom drugaricom ili snajom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kada sam sama kod kuće...
13.11.2016 11:01:07   
krin 40
Obzirom da su mi deca velika preko leta sam cesto sama kuci ili sa mm.Cerka ode kod tetke u Luxemburg sin sa drustvom ili devojkom na more.Tako da mm i ja svako leto zadnje 3-4 god posvetimo sebi.Napunim kadu,slusam muziku,izlezavam se,porucim hranu,ne kuvam...ma nirvana

< Poruku je uredio krin 40 -- 13.11.2016 11:02:06 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kada sam sama kod kuće...
13.11.2016 12:21:19   
serpica
Ja sam od skoro,od kad je Manja krenula u vrtic bila sama kod kuce.. o Boze kakva je to tisina,kako je stan prazan i koliko god mi prijalo prvih par sati ja nisam znala sta da radim,i odakle da pocnem.. kad su deca tu sve je isplanirano i nemam
vremena da razmisljam sta i kako,nema lufta,a tog dana sam se okretala po kuci kao luda i ne znam odakle da pocnem,sve hocu ali ne ide.. valjda nisam navikla da budem sama. I na kraju opet nisam uradila ono sto sam htela...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kada sam sama kod kuće...
13.11.2016 13:00:15   
vocicana
Prvih sat vremena, disem duboko, uzivam u trenucima kada nije buka, kenkanje, plakanje, onda skuvam kaficu, kada je vece kao branki spiam casu vina i polako, napravim plan i sa takvom lakocom zavrsim sve te sitnice za dva tri sata koliko budem sama. Ali na kraju uvek mi vec nedostaje, moja dva plava klikerauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kada sam sama kod kuće...
13.11.2016 13:17:16   
Ana RR
Ja sam sama od 9 do 4 i meni baš prija. Imam neki svoj ritam, doručak, kafa i serija, pristavim ručak i od 11 - 15h učim. Posle opet obavim po kući šta imam, završim ručak i po dete u vrtić. Ja volim kada sam sama, oduvek sam to volela.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kada sam sama kod kuće...
14.11.2016 15:57:09   
Divnica
I ja volim kada sam sama kod kuce , ali je to mnogo retko.A kada sam sama malo odmaram,lezim,gledam nesto,pijem kafu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kada sam sama kod kuće...
8.12.2016 17:36:48   
Anck Su Nmaun
Spremam kucu user posted image , sedim za komp, spavam ali naj radije i ja negde odskitam user posted image

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kada sam sama kod kuće...
8.12.2016 20:05:30   
suzi kju
Ja pospremam uglavnom,u suštini par dana sam samo bila po par sati sama user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kada sam sama kod kuće...
8.12.2016 20:07:58   
Mala Elena
Da se razumemo, nikad nisam sama . user posted image user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kada sam sama kod kuće...
8.12.2016 21:08:38   
Khaleesi
Na sad vidim temu i pomislim nisam vec 4 godine nikako sama...user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kada sam sama kod kuće...
8.12.2016 22:01:53   
Sanjalicaaa
Ja sam neki cudni tip, volim samocu. Tako najbolje funkcionisem. Od kad imam decu nisam sama nikada. Nemogu se setiti da ih je mm negde odveo bez mene,

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kada sam sama kod kuće...
4.1.2017 18:17:59   
branki*
obozavam kad sam sama kod kuce!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kada sam sama kod kuće...
20.6.2017 22:13:37   
Anck Su Nmaun
Ne znam sta bih sa sobom user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kada sam sama kod kuće...
20.6.2017 22:14:43   
Sanjica26 RR
Kao da sam sama. Deca spavaju. Mm nije tu. I sta drugo radim nego rasklanjam haos.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kada sam sama kod kuće...
22.6.2017 0:26:16   
Mariya
Ja sam sama ponekad, na sat vremena, kada svekrva odvede svo troje u šetnju. Prvo što uradim je da pustim muziku i onda radim ono što ne mogu kad su oni tuuser posted image trudim se da barem 10 minuta odmorim, i onda kuvam,čistim,spremam, kao i svako žensko user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kada sam sama kod kuće...
22.6.2017 6:46:31   
Anck Su Nmaun
A sta je to biti sam kod kuce user posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kada sam sama kod kuće...
30.6.2017 18:52:24   
mali_mis
kada sam sama kod kuce uzivam user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kada sam sama kod kuće...
30.6.2017 19:01:03   
krin 40
Upravo sam sama..dragocenih sat-sat ipo.Sin veliki u gradu,ćera na moru a bebana izveo tata do kupanja u šetnju.Okupam se na miru u kadi,"razgaćim se"😁,slušam Riblju Čorbu..itd

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kada sam sama kod kuće...
30.6.2017 19:03:00   
Duškić
Pa, to nije bilo.tako skoro. Ali volim da popijem kaficu, telefoniram..A i.nesto lepo da spremim

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kada sam sama kod kuće...
30.6.2017 19:27:31   
veselicaa
Jedino kada su smizle u dvoristu a mm seta Ninu,e onda na miru cistim,brisem,zategnem,skuvamuser posted image user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kada sam sama kod kuće...
19.10.2017 22:39:03   
Dragica Draga
Jaoj kako divan naslov teme 😊
I kako se to dugo kod mene nije desilo...
Obicno kad sam ostajala sama rastrcala bih se na sto strana da sve posklanjam i sredim.
Sada kad bih ostala sama mislim da bih lepo sve sredila, i sela da ugovam sama u nekom filmu i grckalicama

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kada sam sama kod kuće...
19.10.2017 22:51:33   
Sanjica26 RR
Ali to je uvek kratko kad sam sama. Nemam kad onda da sednem i gledam nesto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kada sam sama kod kuće...
19.10.2017 23:12:06   
MamaNecaVo
Pa nikad nisam sama kod kuce.
Beba je uvek tu. :)
Ali kada se pravim da sam sama,prvo skuvam kafu i procita makar par stranice knjige.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here