|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim vakcina
6.8.2009 11:08:07   
Rivana
Mom Luki prestala T konacno juce nije imao, od pentaxima mu otekao kuk gde je dobio bas dosta stavljala mu obloge, plakao je, temeratura 38. A prvu i drugu nije ni osetio cak ni ubod se nije video pitala ja zasto je tako tesko podneo rekli mi da beba ima pravo na T 24 sata posle pentaxima i da zavisi od stanja organizma kako ce reagovati na nju.Ovaj put je bas bio lose, jos uvek je bled ali je veseo i nema T.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pentaxim vakcina
6.8.2009 11:10:02   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dušica mala 

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pentaxim vakcina
6.8.2009 11:18:19   
Jeca*
Mukica...Hvala Bogu da mu je bolje user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pentaxim vakcina
6.8.2009 11:19:47   
Rivana
Bas ga namucila vakcina bem ti vakcine. Koliko je plakao bas smo se bili zabrinli, ali sad je sve proslo jos bojica u licu da mu se vrati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pentaxim vakcina
6.8.2009 11:39:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

jos bojica u licu da mu se vrati user posted image


štipni mu obraščiće user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pentaxim vakcina
6.8.2009 11:42:24   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Rivana

jos bojica u licu da mu se vrati user posted image


štipni mu obraščiće user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pentaxim vakcina
18.10.2009 17:58:37   
slla
Moje dete je primilo po drugi put vakcinu pentaxim i sve je super podnela, mesto uboda posto je dobila u butinicu potpuno je neprimetno, a da vam ne kazem da glasa nije pustila...prosto neverovatno. Tako da sam zadovoljna tom vakcinom i svim roditeljima koji su u mogucnosti da je priuste bih preporucila.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:37:51   
cici78
Molim neku mamu koja je imala iskustva slicnog mom da mi da savet. Naime, moj Matija je danas primio prvu dozu Pentaxim vakcine  i bukvalno je prespavao svo vreme od tada do malo pre...medjutim sad se probudio i jako place, nikako ne mozemo da ga smirimo, evo traje vec 40 min...stavljamo mu hladne obloge, ustvari tek sad smo krenuli, nogica mu je malo otekla i crvena je. Sta jos mozemo da uradimo kako bi mu olaksali i kad da se javimo lekaru...sta ako ne budemo mogli da ga smirimo veceras?user posted image

(odgovor članu slla)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:41:26   
guppy RR
nastaviti sa oblozima i pokušati smiriti dete na razne načine... žao mi je što prolazite kroz to :(
Drugo mi ne pada na pamet... možda dete nije nemirno zbog vakcine?

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:42:12   
mihi
Cici lekijev sin je imao problema sa Pentaximom pročitaj al nje nešto nema na forumu već mesec i duže ako dobro pratim, Ako plače i dalje danas ti je Tiršova dežurna pa odite koliko je star?

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:43:45   
Anoniman
Ne bi trebao imati takvu reakciju na Pentaxim. user posted image

Jel ima temperaturu?

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:45:46   
eugenija
Vidi jel ima povišenu temperaturu... 1mg Panadola rešava bola, pored toga što snižava temperaturu. Tako je nama dr savetovala nakon vakcine..

Ako se puno plašiš, odvedi ga u hitnu pomoć, čisto da sebe smiriš..
Može ga boleti samo ubod, ne mora išta da znači.



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:46:16   
mihi
Tasha sad vidim i Rivana pisala da je njeno dete imalo temperaturu i otok noge. Miloš ništa nije ni plakao na ubod.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:47:24   
cici78
Dva i po meseca. Nema temperaturu, samo crvenilo i otok...jao valjda nije nista strasno...pa mi je bas kupili da ne bude ovakvih problema... Evo mm kao uspeo da ga uspava, drzi ga i ne pomera se. Nema nama spavanja veceras

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:47:25   
Anoniman
Nije ni Luka. Jeste spavao, ali ništa drugo. Tek na treću je bilo malo crveno, ali nije plakao.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:48:30   
Rivana
Moj Luka je imao T i oteklo mu mesto uboda rekli su nam da stavljmo obloge i da ce sve proci nakon 48 sati od primanja vakcine

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:51:08   
sani
nazalost tasho i pentahim ima reakciju tj moze izazvati temperaturu
to kazem iz iskustva jer je moja kcerka primila pentaxim i dsve je bilo uredu do predvece onda je pocela sa gori a crvenilo na ruci je bilo jos dva dana nakon vakcine bez obzira na hladne obloge.
iskreno i ja sam mislila da ne moze imati temperaturu pa sam cak njenu pedijatricu zvala na mobilni i rekla joj i onda mi je ona objasnila da bez obzira sto je prociscena i na njega moze biti temperatura ali rjede i savjet je bio da dam kaskicu paracetemola i zbog bolova i zbog temperature

cici78 ja bi ti savjetyovala da das malu kafenu kaskicu paracetamola

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:51:55   
mihi
Biće ok ne brini, pogotovo što nema temperaturu, držite ga u rukama samo da se smiriuser posted image .

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:53:10   
cici78
Hvala vam, malo ste me smirile...Samo ne znam kako da izvedem da mu stavljam obloge kad sad spava i ne smemo ni da disemouser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:54:27   
mihi
Eugi ima Panadol sirup za decu? Nisam videla znam da ima Panadol tablete koje ja pijem al za sirup nisam znalauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:55:04   
Anoniman
sani, dali su joj u ruku? Luki su sve dali u guzu.

Naravno da može da ima temp, možda se nisam dobro izrazila, samo obično ne bude. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 22:56:18   
mihi
Pola alkohola pola vode. Ako spava pustite dok se ne buni.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 23:02:17   
sani
da u ruku je dobila. a odlucili su da idu na pentaxim jer je od prethodne vakcine imala reakciju da je kompletna plecka natekla i zato je dr savjetovala da idemo na pentaxim
ja sva stretna bila jer sam mislila da nece biti reakcije kad ono i temperatura i otok tri dana user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pentaxim vakcina
22.10.2009 23:09:06   
cici78
Mihi, obloga pola alkohola pola vode? Nisam znala...mi samo kvasimo pelenicu hladnom vodom i stavljamo mu na nogicu...Sad spava i jecauser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pentaxim vakcina
23.10.2009 10:33:25   
*Alexx*
Andrej je juce primio Pentaxim prvi put i HepB drugi put. Pedijatrica nam savetovala da mu odmah po dolasku kuci damo 2 ml Paracetamola (valjda za svaki slucaj) - mi smo to i uradili. Cak nam je rekla da mu damo i posle 6 sati opet, ali mi smo videli da njemu nista ne fali, pa nismo ni dali. Mesto uboda se i ne vidi (drzali smo juce hladne obloge), jedino sto se razvaljuje od spavanja juce i danas, i danas ima bas tecnu stolicu. Ali nije kenjkav, bas se smejao i sinoc i jutros, tako da ne brinem.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here