RE: Zdrava i lepa kosa (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Ana RR -> RE: Zdrava i lepa kosa (15.6.2022 13:47:44)

Suzi, ja koristim samo 0 i 3. Nanesem 0, držim 10ak minuta, nanesem 3, isto na nekih 10, 15 minuta i onda operem kosu šamponom koji inače koristim. Olaplex je stvarno odličan za farbanu kosu, pogotovo plavu, ali moja glava je mnogo komplikovana [sm=smiley36.gif]

suzi, preko jedne frizerke kod koje sam rekla da ću ići da radim preliv ili farbanje, fantastično radi.




dunja RR -> RE: Zdrava i lepa kosa (15.6.2022 20:26:41)

Hvala Anči, poslala sam ti dodatna pitanja, sorry [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Zdrava i lepa kosa (19.6.2022 15:22:59)

Dunja i ja koristim olaplex 3,stavim 20min pre pranja kose..pokvasim i stavim..super je..meni bas znaci.Narucila sam preko fb,bila akcija 2400 plus onaj masazer za lice,koji ne koristim,a extra je.




dunja RR -> RE: Zdrava i lepa kosa (19.6.2022 17:17:00)

Von ček, jel 3-ojka može da se koristi zasebno, ili mora sa 0-om, ne kapiram?

Ja juče, posle Ade, oprala kosu, i stavila najobičniji balzam sa pijace, koji imam od ranije (jer još čekam Makadamiju da stigne u Aleksandar, da pokupim), i ostavila nekih sat vremena da stoji, htela sam manje, ali dok smam usput napravila pitu, i kolač od višanja, stavila da se peku, pa onda isprala kosu, i samo do pola osušila, da ne feniram puno. Kasnije sam na krajeve stavila Nuxe ulje (imam neko kome je daaavno istekao rok, i potpuno sam na njega zaboravila, a skoro poptpuno puna, velika bočica). Kosa mi je sinoć i danas, fenomenalna.

Inače, balzam i pakovanja moram skoro do korena da stavim, jer mi se toliko ućeba kosa na nekim mestima, nakon blanša, užas jedan. Tek juče sam uspela da lepo raščešljam, nakon što je balzam stajao sat vremena, ali sam ga dobro nanela, u sekcijama, i skoro do korena, dokle god je bilo ućebano.a kosa do kraja leđa skoro, ogromna




vonavoj -> RE: Zdrava i lepa kosa (19.6.2022 17:32:07)

U tome i jeste štos,da se što duže hidrira..i ja stavljam od korena skoro,ne mogu da se raščešljam drugačije..blanš ubije kosu,osuši je skroz..Ja imam samo 3ku..Uzecu definitivno opet onaj helen seward,1400din je,videla sam u parfimeriji 




dunja RR -> RE: Zdrava i lepa kosa (10.8.2022 22:13:25)

Da li je neko koristio?[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/102968-8143.jpg[/img]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]