|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:09:12   
Modessty
Lu mnoooogo mi se svidja tvoje dvorište. Kad odem na ranč imaću i ja takvo dvorište!!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:09:22   
Sneža
ma Mod.,daj šta dašuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:10:53   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
evo idem da uslikam

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:14:35   
Lu
Hvala,hvalauser posted image to je samo jedan dio dvorišta inače treba 6 sati košenja trave , bez odmora, svakih 15 dana,
ali uživanje u njemu pogotovo ljeti kada stavimo veliki bazen neprocjenjivo je,
pa grilanje s prijateljima.
Još nisu narasle ove sadnice do ceste one trebaju biti visoke 2 metra tako da me ne vide ljudi s ceste i ne sviraju kad se šetam u kupaćemuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:18:30   
Buba76
Ana,Nado,Lu dolazim kod svake od vas na mesec dana.Ne morate mi dati ni jesti samo da sedim na dvoristu i uzivam...............mmmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:19:11   
Anoniman
Jao lu - definitivno stižem kod tebe! Malo bi me bilo strah te šume iza kuće... user posted image  Ali ovo ispred - super! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:21:28   
Sneža
Pa kad se onda okuva jedan grupni RR trbušni ples kod Lu u dvorištuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:21:45   
Ana RR
user posted image  user posted image može Buba! Ipak ćemo ti nešto spremiti za klopicu, mora beba da ručka!

Ja se evo izležavam na terasi, i ladno su mi ostali beli tragovi od majce!! Mene za čas uhvati sunce!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:22:16   
Lu
Kod mene ste sve dobrodošle,zaista ako vas ikad put naneseuser posted image
Tasha ta šumica iza kuće je mala svega sto metara duga i ima putić kroz nju koji vodi do još jedne livade i nije nimalo strašnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:23:57   
Buba76
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,stizem........

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:23:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ana80


Ja se evo izležavam na terasi, i ladno su mi ostali beli tragovi od majce!! Mene za čas uhvati sunce!


Ana ja ne vidim vani na laptopu ništa,juče se fino namjestila na ljuljački legla i škiljim ništa ne vidim tamno miuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:25:25   
Anoniman
Jao mila moja, kada padne mrak, i roletne bih prema njoj spustila! user posted image

Trbušni ples... luin muž otputuje poslom, vrati se kući, kad u dvorištu gomila žena i dece u kupaćim kostimima, roštiljaju... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:26:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ana ja ne vidim vani na laptopu ništa,juče se fino namjestila na ljuljački legla i škiljim ništa ne vidim tamno miuser posted image


Kod mene na lap topu ima da se podesi da možeš da radiš na njemu na suncu! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:26:31   
Buba76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jao mila moja, kada padne mrak, i roletne bih prema njoj spustila! user posted image

Trbušni ples... luin muž otputuje poslom, vrati se kući, kad u dvorištu gomila žena i dece u kupaćim kostimima, roštiljaju... user posted image user posted image user posted image


Ima da covek padne u nesvest!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:27:52   
Ana RR
user posted image


iza kuće


user posted image

a ovo je trešnja koja raste do naše terase


< Poruku je uredio Ana80 -- 16.4.2009 11:33:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:28:01   
Lu
MM bi pobjego glavom bez obzira,stidan je onuser posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:28:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jao mila moja, kada padne mrak, i roletne bih prema njoj spustila! user posted image

Trbušni ples... luin muž otputuje poslom, vrati se kući, kad u dvorištu gomila žena i dece u kupaćim kostimima, roštiljaju... user posted image user posted image user posted image


Ima da covek padne u nesvest!user posted image


Jao... i vas sa stomacima sam zaboravila! user posted image

lu, šta bi tvoj muž rekao na taj prizor? user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:28:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu

Ana ja ne vidim vani na laptopu ništa,juče se fino namjestila na ljuljački legla i škiljim ništa ne vidim tamno miuser posted image


Kod mene na lap topu ima da se podesi da možeš da radiš na njemu na suncu! user posted image

Možda ima i moj,kakouser posted image gdjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:30:47   
Anoniman
Kako?

Ovako:
"Miliiiiii, gde je ono da vidim monitor na suncu? Ajde bolje ti dođi da namestiš!" user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:31:25   
Lu
Evo i kod Anne ima placa kad dođemo u BG,samo pokosi travu Ana da nas ne napadnu neke životinjiceuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:34:55   
Ana RR
Nema velike trave Lu, no sikiriki!

A sad životinje... pa ima petlova iz komšiluka, nije mi smetala buka sa okretnice autobusa dok sam živela u stanu a ovde me ubiše petlovi!!!

< Poruku je uredio Ana80 -- 16.4.2009 11:35:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:43:41   
Modessty
evo mog pogleda iz kancelarije
baš i nije neki

user posted image

user posted image

a ovo je pogled odozgo na dole, na jednu od bašti kluba studenata

user posted image

slikano je telefonm user posted image dok je šef bio odsutan user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pogled kroz prozor
16.4.2009 11:45:15   
Modessty
hoći ja kod Lu na trbušni ples i sablažnjavanje njenog muža user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pogled kroz prozor
17.4.2009 17:51:35   
afrodita
Pod mojom terasom procvetao je kesten.
Moram vam to pokazati

user posted image

user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pogled kroz prozor
18.4.2009 20:27:45   
eugenija
Prekrasan kesten!!! Jel miriše cvet?



A ovakav pogled ne verujem da bi iko poželeo, osim ako nije muškog pola i vatreni navijač. Kako urlaju, tako mi sinak hoće iskočiti pre vremenauser posted image :

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here