|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ultrazvuk kukova
1.8.2010 23:12:17   
majka mara
mi smo na svoju ruku sa 4m skinuli siroki povoj,ali zato sto je rezultat sa uz sa 3m bio uredan, kad je trebao vec da pocne da se prevrce ja se pitala da li da ga malo poguram,ali citajuci neke tekstove vrlo brzo sam odustala od svega,i pustila njega samog da odluci kad-sta.
inace sam malog tek sa punih 6m stavljala da sedi,kad je sam poceo da se cima da ustane,sam je naucio da sedne iz lezeceg polozaja (nisam ni znala da ta faza ide posle nje),nisam ga uopste forssirala,ali uopse. malo pre nego je napunio 9m sam je covek usto u kreveticu,naravno posle mukotrpnog uvezbavanja (bio je mnogo smesan dok se trudio, i presrecan kad je sam uspeo),sad vec puza za medalju i hoce da ide,dam mu moje prstice i samo snjura tamo vamo.sam se podize i sam sene kad hoce i milina. treba prepustiti prirodi te stvari ,neverovatno kako je sve skladno napravljeno.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ultrazvuk kukova
1.8.2010 23:12:33   
dijana1*
New Mom hvala user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ultrazvuk kukova
1.8.2010 23:56:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: majka mara
kad je trebao vec da pocne da se prevrce ja se pitala da li da ga malo poguram,ali citajuci neke tekstove vrlo brzo sam odustala od svega,i pustila njega samog da odluci kad-sta.



Bas sam skoro citala o tome , cak i o prohodavanju da ne treba nista forsirati sve ce doci na svoje pre ili kasnije... nije ono  dete nista pametnije ili inteligentnije ako je ranije prohodalo ili obrnuto!

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ultrazvuk kukova
18.8.2010 14:18:42   
LillyT
Gde se privatno u Beogradu može uraditi UZ kukova? Koliko to košta? Pošaljite mi na PP, ako se ne sme napisati ovde.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ultrazvuk kukova
18.8.2010 14:29:28   
Grejs
imas pp

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ultrazvuk kukova
18.8.2010 16:08:08   
Anck Su Nmaun
Mi sutra na kontrolu ..po njihovom ako bude sve ok skidamo.... mada ja njoj vise danju nestavljam vec nedelju dana, samo nocu...gde po ovoj vrucincini...a ako ne budu rekli odh za NS negde privatno pada vidimo..jer znam da U NS  skinu i prvi mesec ako je sve OK!

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ultrazvuk kukova
18.8.2010 16:12:26   
pepeljuga
mi idemo na drugu kontrolu krajem septembra (njegovog 4. meseca) i bas me zanima da li ce reci da skinemo user posted image


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ultrazvuk kukova
6.9.2010 18:57:45   
Anoniman
Mi smo bili na uz sa 6 nedelja....a rekli su nam da dodjemo kad budu imale 6 meseci....ja bih da odem ranije privatno...ali neznam kad bi to najbolje bilo? Jel rano sa 3 i po meseca?user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ultrazvuk kukova
6.9.2010 19:51:39   
Snelle
Smeshki, nije rano! Mi smo bili sa 3 meseca. I mišljenja pedijatara se razlikuju po tom pitanju - neki skidaju široki sa mesec dana, neki sa 3, a neki tek sa 6 meseci, pa i kasnije!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ultrazvuk kukova
6.9.2010 21:23:31   
Nensi*
Mi sutra vodimo Vuka na uz kukova,tacno na 3 meseca...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ultrazvuk kukova
6.9.2010 21:39:17   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Mi smo bili na uz sa 6 nedelja....a rekli su nam da dodjemo kad budu imale 6 meseci....ja bih da odem ranije privatno...ali neznam kad bi to najbolje bilo? Jel rano sa 3 i po meseca?user posted image


Smeski mi smo isli sa mesec ipo na kontrolu i rekao je da siroki skinemo kada napuni 3 meseca a kada napuni 4 da dodjemo na drugu kontrolu.
Mozda i nije lose da odes privatno user posted image
Kao sto Snelle kaze misljenja se bas razlikuju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ultrazvuk kukova
7.9.2010 9:10:54   
Nensi*
Vuk mora jos da nosi siroki povoj,kontrola za mesec dana...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ultrazvuk kukova
7.9.2010 9:29:26   
Iwana87
Ovde se ide na kontrolu u toku treceg meseca,bili juce.Sad,sve je super,ali ja siroki povoj nisam stavljala,i sad kaze do sledece kontrole tj sa 6 meseci da stavljam.Sto meni nesto ne pada na pamet.Pa cisto da pitam,ako je do sad sve bilo ok bez tog sirokog povoja,plus to sto on sam tako drzi nogice jer je taj bekutan dosta cvrst,sta vi iskreno mislite?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ultrazvuk kukova
7.9.2010 21:51:39   
goda
Mi smo danas bili na kontroli i nalaz je Ia+ na obe strane tkao da mi praktično možemo skinuti široki povoj a pedijatrica koja je radila uz kaže da je bolje da nosi do 6 mjeseci a kontrola nije potrebna više. Nastavićemo da nosimo široki povoj do 6 mjeseci,ako je za njeno dobro,nije mi teško ni malo.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ultrazvuk kukova
7.9.2010 21:55:29   
anajid
Mi smo bili na ultrazv kukova od mesec dana i tada nam je rekao dr da skinemo siroki povoj,samo pampers,sa 3 meseca opet isli ,sve ok,sa 6 opet isli i opet sve ok.
I ti dr,svako ima svoje misljenje,ne znas kome da verujes!

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ultrazvuk kukova
7.9.2010 22:20:39   
goda
To si u praviu svako na svoj način user posted image ,ali opet ako kaže da je preporučljivo,hajd nije mi teško to je sa,mo 6 meseci,ma ne perem na ruke za šta mis služi mašiuna,a peglati sam prestala nakon 2 meseca.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ultrazvuk kukova
7.9.2010 22:24:38   
pepeljuga
tako i ja, znam da mu nece skoditi pa ako mi vec kazu da nosi siroki povoj, savest mi ne dozvoljava da mu ne stavljam. kao ajde sta je to 6 meseci, izdrzacemo toliko. a realno, mislim da je to zastarela glupost... i tako se to valjda i prenosi sa generacije na generaciju user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ultrazvuk kukova
7.9.2010 22:48:05   
Anoniman
Petra je na pregledu sa 6 nedelja imala malo labave kukove....jel mogutje da je to do sada ochvrslo...ili da chekam josh.... da ne placam bzvz privatno pregled...da bi mi rekli isto shto i sa 6 nedelja.... Kontam da sachekam josh 2-3 nedelje sa pregledom...a tako bih im rado skinula povoj....da ga nemaju odavno bi se prevrtale...

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ultrazvuk kukova
29.9.2010 13:09:34   
New Mom
Danas smo odradili kontrolu, nalaz uredan, Ib. user posted image Kontrola pp kad prohoda.
Rečeno nam je da dignemo kolica za 45 stepeni, a sa 6 može da sedi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ultrazvuk kukova
29.9.2010 13:15:27   
Jeca*
user posted image
super ti je fotka sa gitarom na tickeru user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ultrazvuk kukova
29.9.2010 13:24:10   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

user posted image
super ti je fotka sa gitarom na tickeru user posted image

(Hvala! Da znamo koliko smo maji biji...user posted image )

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ultrazvuk kukova
29.9.2010 13:42:21   
bebablue
IZVORNA PORUKA: New Mom

Danas smo odradili kontrolu, nalaz uredan, Ib. user posted image Kontrola pp kad prohoda.
Rečeno nam je da dignemo kolica za 45 stepeni, a sa 6 može da sedi.


user posted image user posted image user posted image user posted image za Laru!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ultrazvuk kukova
30.9.2010 19:18:44   
Podrum Š.
Prekjuče odradili UZ kukova (sa nepunih 4 nedelje - po savetu ortopeda koji nam je inače prijatelj).
Nalaz uredan, rekao nam da skinemo široko povijanje, ali ja se nešto još ne usuđujem, Rea mi je lakša za baratanje kada ga ima user posted image ...
Kada prohoda, ponovna kontrola ...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ultrazvuk kukova
30.9.2010 19:31:03   
New Mom
user posted image  Rea! I mi smo sa 5.nedelja skinuli.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ultrazvuk kukova
1.10.2010 10:08:13   
Anoniman
Zakazali smo UZ za sledeći četvrtak! Jedva čekaaaaam!!! user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here