RE: Sestre nas čine srećnijim?! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


vonavoj -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (26.4.2020 21:35:31)

Voci,imas jos fore.nemoj tako.





vocicana -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (26.4.2020 21:39:00)

Jao kako bih volela, bas sestricu da ima.




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (26.4.2020 21:46:44)

Voci,neka ti se ostvari želja i rodiš devojčicu,od❤ti to želim.I mi smo želeli i voleli da imamo još dece,ali...





nata11 -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (27.4.2020 10:35:09)

Moje dete ce najverovatnije biti jedinac tako da nazalost bice uskracena za sestrinki odnos.




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (20.9.2021 18:00:10)

Da,sama pomisao na moju sestru bliznakinju čini me srećnom.Mnogo mi nedostaje...Daleko smo jedna od druge,ali sam srcem i mislima uvek sa njom.❤





Dragica Draga -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (20.9.2021 18:14:20)

Narsvno, sestra je blago ❤️




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (20.9.2021 18:16:12)

Upravo tako-sestra je blago.❤





Dragica Draga -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (21.9.2021 0:46:14)

Veliko ❤️ za sve sestre!!




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (21.9.2021 0:50:04)

Sestre se razumeju i kad ćute,a vole se svim ❤ 





Dragica Draga -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (21.9.2021 0:50:45)

Tako je!




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (21.9.2021 0:54:23)

Da,tako je.Moja sestra i ja smo baš vezane jedna za drugu.





Dragica Draga -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (21.9.2021 1:08:48)

Divno! Nikad te niko nece razumeti kao sestra stvarno! #+ svi treba da imaju sestre




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (22.8.2022 12:31:30)

Da,sestre nas čine srećnijim.Mnogo mi nedostaje moja sestra bliznakinja.Kako starim sve mi više fali.Živim za trenutak kada ću je opet videti,zagrliti i poljubiti.Nosim je u srcu i mislima uvek.❤




dunja RR -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (22.8.2022 13:10:44)


Znate o čemu već dugo razmišljam, a ne znam ni sama zašto - koliko su nekako zdraviji odnosi u porodicama gde su 2 ili 3 sestre, a posebno 2. Ne znam da li sam ja baš u žvotu naletala na takve primere, pa mi se zato čiti da je to pravilo, ali gde god su porodice sa 2 ćerke, nekako ta deca budu uspešnija, zadovoljnija, te žene se uvek tu jedna za drugu, kroz ceo život.

Ne kažem da nema dobrih odnosa i u drugim porodicama, gde su brat i sestra, dva brata i sestra, dve sestre i brat itd, ali nekako primećujem, da tamo gde su 2 sestre, nekako mi sve skladnije deluje, i ređe ima nekih porodičnih nesuglasica.

Znam da ćete pomisliti da lupam, ali eto, stekla sam takav utisak ...




dunja RR -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (22.8.2022 13:30:19)

I da dodam, ja nemam sestru, ovo zaključujem kao posmatrač sa strane ...




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (22.8.2022 14:00:15)

Dunja,slažem se sa ovim što si napisala.Da,taj odnos među sestrama je nešto posebno.Kao da su od samog rođenja stvorene da budu tu uvek jedna za drugu.Sa svojom sestrom se nikad nisam zamerila.Odrasle smo zajedno,a sada nas daljina deli.I ranije smo dosta bile vezane jedna za drugu,ali sada još više.Čini mi se da,kako koja godina prođe,sve mi više nedostaje.Rano smo ostale bez oba roditelja.Svaka od nas je prošla teške trenutke u žuvotu.Patile smo zajedno i tešile jedna drugu.Naravno,i radovale se zajedno.Kao što i vama poželim dobro jutro i laku noć,tako i njoj.Kad krene na posao pusti mi poruku.Ja njoj kad ustanem pišem.Uveče sumiramo dan koji je za nama i poželimo laku noć jedna drugoj.Nemamo taj običaj da pričamo telefonom.Nekako mi je teže kada je čujem.❤




Duškić -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (22.8.2022 15:00:37)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Znate o čemu već dugo razmišljam, a ne znam ni sama zašto - koliko su nekako zdraviji odnosi u porodicama gde su 2 ili 3 sestre, a posebno 2. Ne znam da li sam ja baš u žvotu naletala na takve primere, pa mi se zato čiti da je to pravilo, ali gde god su porodice sa 2 ćerke, nekako ta deca budu uspešnija, zadovoljnija, te žene se uvek tu jedna za drugu, kroz ceo život.

Ne kažem da nema dobrih odnosa i u drugim porodicama, gde su brat i sestra, dva brata i sestra, dve sestre i brat itd, ali nekako primećujem, da tamo gde su 2 sestre, nekako mi sve skladnije deluje, i ređe ima nekih porodičnih nesuglasica.

Znam da ćete pomisliti da lupam, ali eto, stekla sam takav utisak ...




U pptpunosti se slazem.




Tiziana -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (22.8.2022 19:02:12)

Ja iskreno mislim da dobre porodice jednostavno nemaju veze sa tim da li su deca muska ili zenska. Osnov dobre porodice je sasvim nesto drugo.Elem, ja misčim da ne postoji veca ljubav od sestre prema starijem bratu.  Mozemo i da se ne cujemo danima, bez razlike.. 




dunja RR -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (22.8.2022 21:43:01)

Joj Tizi, ja iz iskustva sa mojom zaovom koja je najmlađa sestra sa dva starija brata, ne mogu da zamislim tu ljubav prema starijoj braći.
Zamisli sestru koja ne pita za sestriće, ne zove, a kada se čuju na viberu (posle deset_og zvanja mm se ona javi), samo priča o sebi, mm joj pokaže decu da ih vidi, ona i dalje pričao sebi i ne konstatuje decu svoga brata.




dunja RR -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (22.8.2022 23:44:30)

Nekako sam ostala nedorečena .. ja ne mogu takvu situaciju da zamislim sa dve sestre.
Oko sebe imam brdo primera da sestre toliko vole decu svoje sestre, da se često toliko posvete njima, da zanemare svoj život. Ne kažem da je to dobro, ali to tu ljubav prema deci sestre, nisam toliko viđala kod varijante sestra-brat, što mi je i logično jer je majka dece ovde, snaja, a ne neko sa kim si ceo život.

Nekako ne čujem da sestra loše priča o sestri, bilo šta, u opciji ako su 2 sestre. Ako ih je više, još ako ima i brat, uvek ima nekih nesuglasica.


A ja sam dobila najteži slučaj egoizma, u vidu zaove, nažalost, i nju sam navela samo kao primer osobe, kod koje ne vidim nikakvu ljubav prema braći, iako ona pred drugima pokušava da je odglumi. Verovatno i prođe kod nekoga, samo mene to više ali uopšte ne zanima.




dddaca -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (23.8.2022 7:30:56)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Joj Tizi, ja iz iskustva sa mojom zaovom koja je najmlađa sestra sa dva starija brata, ne mogu da zamislim tu ljubav prema starijoj braći.
Zamisli sestru koja ne pita za sestriće, ne zove, a kada se čuju na viberu (posle deset_og zvanja mm se ona javi), samo priča o sebi, mm joj pokaže decu da ih vidi, ona i dalje pričao sebi i ne konstatuje decu svoga brata.

To je vec do nje, mislim da ne treba generalizovati samo na osnvu toga. Koliko sam shvatila iz tvog ranijeg pisanja ona je bas specificna




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (23.8.2022 8:39:59)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nekako sam ostala nedorečena .. ja ne mogu takvu situaciju da zamislim sa dve sestre.
Oko sebe imam brdo primera da sestre toliko vole decu svoje sestre, da se često toliko posvete njima, da zanemare svoj život. Ne kažem da je to dobro, ali to tu ljubav prema deci sestre, nisam toliko viđala kod varijante sestra-brat, što mi je i logično jer je majka dece ovde, snaja, a ne neko sa kim si ceo život.

Nekako ne čujem da sestra loše priča o sestri, bilo šta, u opciji ako su 2 sestre. Ako ih je više, još ako ima i brat, uvek ima nekih nesuglasica.


A ja sam dobila najteži slučaj egoizma, u vidu zaove, nažalost, i nju sam navela samo kao primer osobe, kod koje ne vidim nikakvu ljubav prema braći, iako ona pred drugima pokušava da je odglumi. Verovatno i prođe kod nekoga, samo mene to više ali uopšte ne zanima.
Da Dunja,baš tako.Da ne ponavljam sve što si ispisala.I kod nas je takva situacija.A za zaovu-šta da ti kažem.To govori o njoj.






flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (29.8.2022 9:13:08)

Da,čini me srećnijom.Uskoro dolazi samo za vikend,ali nebitno.Makar i na kratko da je vidim.Moja sestra je moja podrška,oslonac,ne znam šta bih bez nje.❤️




Sanjica26 RR -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (29.8.2022 14:29:54)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nekako sam ostala nedorečena .. ja ne mogu takvu situaciju da zamislim sa dve sestre.
Oko sebe imam brdo primera da sestre toliko vole decu svoje sestre, da se često toliko posvete njima, da zanemare svoj život. Ne kažem da je to dobro, ali to tu ljubav prema deci sestre, nisam toliko viđala kod varijante sestra-brat, što mi je i logično jer je majka dece ovde, snaja, a ne neko sa kim si ceo život.

Nekako ne čujem da sestra loše priča o sestri, bilo šta, u opciji ako su 2 sestre. Ako ih je više, još ako ima i brat, uvek ima nekih nesuglasica.


A ja sam dobila najteži slučaj egoizma, u vidu zaove, nažalost, i nju sam navela samo kao primer osobe, kod koje ne vidim nikakvu ljubav prema braći, iako ona pred drugima pokušava da je odglumi. Verovatno i prođe kod nekoga, samo mene to više ali uopšte ne zanima.



Ovo je tačno Suzi. Evo ja mogu iz mog iskustva da to potvrdim. I brata imam i volim ga, ali sa sestrom imam poseban odnos. ❤️
I deca imaju poseban odnos.




flamingos -> RE: Sestre nas čine srećnijim?! (29.8.2022 16:44:59)

Mi imamo brata po majci.Naravno,volim ga.Ali-ljubav prema sestri je nezamenljiva.Koliko sam se obradovala kada mi je jutros pisala da uskoro dolazi.❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>