RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


bubulence -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (27.9.2014 22:43:32)

Sanjalice svaka ti je zlatna [sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (27.9.2014 23:33:26)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Sanjalice svaka ti je zlatna [sm=bravo.gif]

potpisujem[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (28.9.2014 0:52:52)

KLIK




mati -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (28.9.2014 0:56:32)

[sm=smiley20.gif] Istovremeni orgazammmmmm...




Mala Elena -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (28.9.2014 1:03:09)


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: wivern

Mi smo u fazi moj mm nece zbog trudnoce. To je neka G6 faza [sm=zmeden.gif]



bilo i kod nas to, svih 9 meseci+2 do kontorle[sm=smiley36.gif]



Hahaha, e iskreno volim[sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (28.9.2014 1:08:17)


IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Sexomania [sm=smiley36.gif] ima ona pesma " Ko manijak danju-nocu , nocu -danju" ahahaha
Ma nije sex dosadan nego sve isti komentari, svima lepo, svi zadovoljni, ja ocekivala jos nesto da nadjem ovdI [sm=jezicek.gif]


Sta da ti radim kada je tako [sm=smiley36.gif]

Ja volim mm,on voli mene,sex ludilo [sm=smiley36.gif]

Zao mi je ako je to dosadno [sm=jezicek.gif]



Ma tudja sreca meni nikad nije predstavljala problem! Uzivajmo dok smo mladi ! Joj Boze, uvek se setim smezurane guzice neke babe sa plaze kad pomislim da starim. Onu njenu trt pozu nikad necu zaboraviti! [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (28.9.2014 13:05:21)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: wivern

Mi smo u fazi moj mm nece zbog trudnoce. To je neka G6 faza [sm=zmeden.gif]



bilo i kod nas to, svih 9 meseci+2 do kontorle[sm=smiley36.gif]



Hahaha, e iskreno volim[sm=jezicek.gif]



A sta volis[sm=zmeden.gif] nemoj da pises da bi samo nesto pislala, vec napisi nesto dubokoumno[sm=zz_mstickle.gif]




Mala Elena -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (28.9.2014 13:31:32)

Volim iskrenost, tu nema mesta za dubokoumnost [sm=smiley36.gif]
Neki muskarci pokazuju odbojnost prema zeni kad je trudna, e sad mozda mu je manje privlacna ili misli da ce da naudi bebi ili se oseca suvisnim posto neke zene nemaju nagon za odnosima ... a opet svaki par je prica za sebe. .nekim muskarcima je stomak erotican [sm=smiley1.gif] pa se stvori bliskost i povezanost jaca nego pre.




Trcosava -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (28.9.2014 13:37:51)

Postoji tema o sexu u trudnoći, ovde ste rekle u kojoj ste fazi. Nemojte da i ovo postane chat tema. Imamo kafanu za to




bubulence -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (28.9.2014 16:02:29)

UM pa ne mozes od svakog da trazis da bude dubokouman...
jedva cekam da se porodim i da se opet opustim pa da istrazujemo, sada me pomao strah...




Zoke -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (4.10.2014 19:35:19)

Mi smo u fazi mm bi kao zec [sm=smiley36.gif] a ja sam u fazi lijeno mi je, to me nekako drzi od posle poroda. [sm=smiley19.gif] Da li još neko ima takva iskustva ? [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Ana RR -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (4.10.2014 19:59:31)

Mi smo u fazi jake želje ali manjka prostora i vremena [sm=smiley24.gif] Maki je u svom krevetu pored našeg, u istoj sobi, pritom imam utisak da se ovde sve čuje pošto su zidovi tanki (nema ovde cigle kao kod nas [sm=smiley36.gif]), tako da smo za 2 nedelje uspeli dva puta da se dohvatimo [sm=zmeden.gif]




Maraj -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (27.12.2014 23:53:55)

Mislim da su faze s godinama sve bolje i sve prisnije.




Plavusa34 -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (11.3.2015 16:14:55)

poslednje dve faze godinama




Olga75 -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (29.10.2018 13:30:16)

Mi smo u fazi: " kad smo ono? auuu, ajd dogovorićemo se" [sm=smiley36.gif]
Znači posle toliko godina braka mi još dogovaramo bezobrazna viđenja [sm=smiley9.gif] [sm=smiley36.gif]




Dora89 -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (30.10.2018 2:29:45)

Mi smo trenutno u ovoj brzinskoj fazi, znamo da nemamo puno vremena, a znamo i šta kome najviše prija, i tako funkcionišemo.




Duškić -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (30.10.2018 7:06:32)

I kod nas je ta neka brzinska faza.




vocicana -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (15.12.2019 13:58:51)

U kojoj ste fazi sada? Vidim da je tema presusila, smerne mame samo o finim stvarima pricaju, da vidimo koliko su se stvari promenile nakon godinu i vise dana.
Evo malo nas. Nema situacije koja se ne iskoristi, na sve najudobnije i najneudobnije nacine, vraca se ona pohotnost sa pocetka, valjda je centar paznje ponovo usmeren na nase uzivanje, pa udobnost i brzina, udobnost i dogovor, ma sve igra.[sm=zz_mstickle.gif]




mama Jo -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (15.12.2019 14:07:36)

Haha, bravo Voci sto si malo i ove teme uvrstila... vec smonse smorili od kuvanja, saveta za domacice, decijih tema [sm=smiley36.gif]

Strast se nekako vratila pa uzivamo maksimalno. Dve trudnoce, dva porodjaja za kratko vreme, hormoni, dojenje skoro 2 godine sad... sve me je to cinilo napetom i stresnom. Polako se opet opustam, i uzivam u svim starim i novim pozama [sm=zz_biggrin.png]




vocicana -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (15.12.2019 14:09:43)

To je taj rad Mmam Jo, moja drugarice. Uizvanje svim culima i delovima tela i stana...auta...[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (15.12.2019 14:40:39)

Hahaha [sm=smiley36.gif] u svim coskovima, u svakom delu dana... jos da mogu malo cesce zornjak, e ne bi bilo ni nervoze ni napetosti [sm=smiley1.gif]
Idu praznici, slobodni dani, ne mora se rano ustajati, da vidimo mozda padne i jedan u zoru, kao u stara dobra vremena [sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (17.12.2019 11:20:38)

A mozes Mama Jo i jean nocni, dok vi spavaju, ti se primakni uz njega, nece se buniti sigurno![sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (17.12.2019 11:55:08)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Hahaha [sm=smiley36.gif] u svim coskovima, u svakom delu dana... jos da mogu malo cesce zornjak, e ne bi bilo ni nervoze ni napetosti [sm=smiley1.gif]
Idu praznici, slobodni dani, ne mora se rano ustajati, da vidimo mozda padne i jedan u zoru, kao u stara dobra vremena [sm=smiley1.gif]


Eeee ovo i ja kažem. Mada ugrabimo ujutru kad odvede dete u školu, jedan na brzaka [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (17.12.2019 12:59:40)

Mi smo sada u fazi da smo vrrloooo mastoviti kada je sex u pitanju... Samo mastamo o njemu i nista vise





Ana RR -> RE: Faze sexa koje prolaze svi parovi (17.12.2019 13:02:43)

[sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>