|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avon
1.10.2016 17:28:46   
serpica

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ja oooodavno nisam nista kupila iz avona, niko oko mene ne radi tako da i nemam odakle.

A ranije sam uzimala olovke i karmine.




Saljem ti ja brzom postom o mom trosku,dobices i katalog on line.. samo kazi.. user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Avon
1.10.2016 19:49:11   
nata11
Serpi nisam imala pojima da ti prodajes Avon. Ja sam pre 2-3 godi kupila jednu krem torbu. Koliko sam ja to zene iznosila. Nisam je menjala, nosila non stop.

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Avon
1.10.2016 23:05:37   
choopa choops
Od Avona uzimam jedino lakove i odlični su. Preporucujem! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Avon
1.10.2016 23:19:25   
IvanaSK RR
Serpice, ima na netu kataloga?
Da pogledam pa ako nadjem nešto interesantno da te imam na umu.
Ja sam davno uzimala neki parfem - toaletnu vodu. U tamno crvenoj bocici, a ne mogu da se setim kako se zove. Mnogo mi se svidjao.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Avon
1.10.2016 23:42:22   
serpica
Nato pa kako nisi znala?? Zar ja nisam negde napisala?user posted image
Ivana da te nadjem na fb nekako pa cu da ti posaljem on line katalog.. ima bas lepih i novih stvari a cini mi se i cene su ok u odnsu na neke druge proizvode...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Avon
2.10.2016 7:28:56   
Khaleesi
Nisam ni ja znala za online katalog.
Znam za onaj sto ttljas i mirises user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Avon
2.10.2016 7:35:33   
Trcosava
Ja uzeh sad neku olovku za usta i zeznuh se u boji, mnogo svetla. E da. četku još uvek imam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Avon
2.10.2016 7:47:21   
Khaleesi
Serpice ajde i meni da posaljes taj online kat kad stignesuser posted image da pogledam

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Avon
2.10.2016 9:24:46   
Ana RR
Ima katalog na netu, na njihovom sajtu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Avon
2.10.2016 9:53:23   
wivern

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ja oooodavno nisam nista kupila iz avona, niko oko mene ne radi tako da i nemam odakle.

A ranije sam uzimala olovke i karmine.




Saljem ti ja brzom postom o mom trosku,dobices i katalog on line.. samo kazi.. user posted image

Salji katalog i da krenemo bizMis.
I ja sam omasila da ti to radis user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Avon
2.10.2016 12:50:30   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ima katalog na netu, na njihovom sajtu.




user posted image
ovaj aktuelni je bas dobar... jesenji user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Avon
5.12.2016 19:51:05   
branki*
I naravno,od kako sam pocela da radim,nijedan katalog nisam propustilauser posted image danas mi stigao sampon protiv peruti,krema za ruke i puder,a narucila sam set duo parfem plus gel za tusiranje,na popustu.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Avon
5.12.2016 21:35:55   
Anck Su Nmaun
Ja inace volim Avon , al kad sam pocela da radim..jaoo kakva navlakusa uzimala sam svasta. Mada opet sve sam iskoristila ali imala sam par kikseva user posted image .
Bas sad cekam jedno mleko za telo i one prskalice za kosu sto se ne ispiraju, balzam bez ispiranja to obozavam, koristimo i ja i deca.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Avon
7.2.2017 12:37:39   
branki*
evo danas bas narucila iz novog kataloga crni kreon,onaj koji se ne ostri,bas je dobar,ne razmazuje se i boja je jaka i neki regenerator za kosu sa arganovim uljem,na popustu,naravnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Avon
7.2.2017 12:39:42   
vocicana
Branki, iako radim sa sminkom, obozavam te njihove reone na navijanje, divni su, postojani i lepe su nijanse. Ako si se pocastila! Ja dugo nisam nista.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Avon
10.3.2019 12:50:13   
Rosita
Uzela sam za 8. mart: tečni mat ruž, dobar, boju nisam baš ubola. Samo mislim da mi to isušuje usne. Nije mi još stigla ona superšok maskara. I uzela sam nutra efect bb kremu mat, ona mi se baš sviđa. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Avon
10.3.2019 15:50:09   
Sanidej
Da li moze da se narucuje online bez one gnjavaze oko uclanjivanja?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Avon
21.7.2019 11:46:47   
MimaKos
Mislim da moze online


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Avon
8.8.2019 8:54:23   
MamaZox
Ajde sad da kazem nemam neki preterano omiljeni njihov proizvod, volim leti njihove t.vode .
Krejoni mi se svidjaju, maskare su ok, mislim da se malo brze osuse.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Avon
8.8.2019 9:02:55   
Duškić
Sanidej, mogu se porucivati online.

(odgovor članu MamaZox)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Avon
8.8.2019 9:07:17   
MimaKos
Ja sam prajmer svetlucavi neki njihov koristila i ok je bio. Parfemi uzas!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Avon
8.8.2019 9:08:32   
Duškić
Ma ko sta voli..Meni nisu losu.
Ruzevi iz Avona, tacnije trofazni slaj mi je isto fin

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Avon
8.8.2019 9:09:20   
MimaKos
Meni su kao vodica bili, ispari za 10 sekundi. Bolje skupiti pa kupiti jedan dobar, 1000 po 1000 dinara za te iz Avona.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Avon
11.8.2019 21:59:29   
flamingos
Mnogi ih hvale,nisam ih koristila.Trenutno koristim parfem koji sam dobila od parfimerije Jasmin,Trussardi,super je


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Avon
11.8.2019 23:00:48   
MimaKos
Ja volim trusardi, narocito muske, sad su ima set_ovi bili na akciji ! Ovi iz avona imaju lep miris ,a li nestane skroz posle 15 minuta, neverovatno! A i iskreno, nisu njima ni cene kozmetike i sminke tako niske, da se ne lazemo, na akciji u radnji kupis kvalitetniju stvar za manji novac..


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here