RE: Lh trakice (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Nora332 -> RE: Lh trakice (25.3.2021 13:10:05)

Da da, znam, cekam to sada πŸ˜„ ali pre par meseci mi nije doslo do jednakosti a progesteronom utvrdjeno da je bilo ovulacije. Radicu i danas pa mozda ubodem 😁 hvala 😊





lesli -> RE: Lh trakice (25.3.2021 13:24:36)


IZVORNA PORUKA: Nora332

Da da, znam, cekam to sada πŸ˜„ ali pre par meseci mi nije doslo do jednakosti a progesteronom utvrdjeno da je bilo ovulacije. Radicu i danas pa mozda ubodem 😁 hvala 😊 


Nora, zato sto se verovatno lh pik odigrao izmedju dve tracice. Treba da probas da ih radis ranije (cini mi se da si radila u vecernjim satima), ali ne sa prvim jutarnjim urinom. I da se ne nalivas bas sa previse vode.Postoji sansa da pik nisi uhvatila jer je urin bio previse razredjen.





Nora332 -> RE: Lh trakice (25.3.2021 13:31:26)

Daaa, naucih se zahvaljujuci tebi i Maslacak! 😊 Tako da sam ovog meseca radila preko dana, sve izmedju 14 i 17.30h 😊 A ono pre je bilo sve uvece, tako da imas pravo. Plus se sada pridrzavam toga oko tecnosti. Bas me zanima danas sta ce da pokaze.


Inace, znam da cu zvucati ludo sada ali moram ovo da podelim sa vama - juce mi se trakica malo cudno osusila. Nakon sat vremena pogledam na malo jacem svetlu i imam sta da vidim, onaj deo koji se stavlja u mokracu - osusio se u obliku srca πŸ˜† Lagano mi na trakici srce stoji. Mm kaze to je znak neki. Znam da je glupost i da rizikujem da mi se smejete ali mozda to i jeste neki znak. Tako da tu trakicu necu da bacim. 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]