|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
25.3.2021 13:10:05   
Nora332
Da da, znam, cekam to sada 😄 ali pre par meseci mi nije doslo do jednakosti a progesteronom utvrdjeno da je bilo ovulacije. Radicu i danas pa mozda ubodem 😁 hvala 😊


(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Lh trakice
25.3.2021 13:24:36   
lesli

IZVORNA PORUKA: Nora332

Da da, znam, cekam to sada 😄 ali pre par meseci mi nije doslo do jednakosti a progesteronom utvrdjeno da je bilo ovulacije. Radicu i danas pa mozda ubodem 😁 hvala 😊 


Nora, zato sto se verovatno lh pik odigrao izmedju dve tracice. Treba da probas da ih radis ranije (cini mi se da si radila u vecernjim satima), ali ne sa prvim jutarnjim urinom. I da se ne nalivas bas sa previse vode.Postoji sansa da pik nisi uhvatila jer je urin bio previse razredjen.


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Lh trakice
25.3.2021 13:31:26   
Nora332
Daaa, naucih se zahvaljujuci tebi i Maslacak! 😊 Tako da sam ovog meseca radila preko dana, sve izmedju 14 i 17.30h 😊 A ono pre je bilo sve uvece, tako da imas pravo. Plus se sada pridrzavam toga oko tecnosti. Bas me zanima danas sta ce da pokaze.


Inace, znam da cu zvucati ludo sada ali moram ovo da podelim sa vama - juce mi se trakica malo cudno osusila. Nakon sat vremena pogledam na malo jacem svetlu i imam sta da vidim, onaj deo koji se stavlja u mokracu - osusio se u obliku srca 😆 Lagano mi na trakici srce stoji. Mm kaze to je znak neki. Znam da je glupost i da rizikujem da mi se smejete ali mozda to i jeste neki znak. Tako da tu trakicu necu da bacim. 😊

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1628
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here