RE: Prvi dani sa bebom (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


bebilule -> RE: Prvi dani sa bebom (28.3.2019 10:18:29)

Dunjci, znači veselo kod vas. Sad mi izgleda da smo muku mučili s grčevima prije 100 godina. A šta ćeš, da ne podrigne, još bi gore bilo. Sad će vam sve ljepše vrijeme, možda će uživati i spavati u kolicima.




Filadendronka -> RE: Prvi dani sa bebom (10.4.2019 21:50:05)

Ne mogu da verujem kojom brzinom mi prodje trudnoca i evo me vec na ovoj temi. Citam postove, pronalazim se i gotovo svemu. Po izgledu grudi bih rekla da mogu tele da podojim, a ne bebu. Ragade me opet ubise, iako sve radim kako treba ( pravilan polozaj, higijena, lanolin...). Malac spava dosta tokom dana, ne znam kako da ga prebacim na nocni rezim. 😬




mama ivane -> RE: Prvi dani sa bebom (18.4.2019 16:50:00)

Prvi Dani sa bebcem mi je super  nije zahtevna beba ja se oporavio posle 3 Dana posto nisam imala epiziotomiju a nisam see mi pocepala tako da mi je superiska




Filadendronka -> RE: Prvi dani sa bebom (18.4.2019 17:36:26)

Vidis da nisi lose prosla u porodilistu u Cacku. ;) Ja imam epiziotomiju, iako sam drugorotka i to sa sve “vezom” u Visegradskoj. Salim se, sve je stvar srece. Bitno je da prvi dani sa bebom lepo proticu.
IZVORNA PORUKA: mama ivane

Prvi Dani sa bebcem mi je super  nije zahtevna beba ja se oporavio posle 3 Dana posto nisam imala epiziotomiju a nisam see mi pocepala tako da mi je superiska






mama ivane -> RE: Prvi dani sa bebom (18.4.2019 17:50:30)


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Vidis da nisi lose prosla u porodilistu u Cacku. ;) Ja imam epiziotomiju, iako sam drugorotka i to sa sve “vezom” u Visegradskoj. Salim se, sve je stvar srece. Bitno je da prvi dani sa bebom lepo proticu.

Da jedinu sam tu srecu imala sto nisam secena i usivana




mama ivane -> RE: Prvi dani sa bebom (18.4.2019 17:51:17)

Da jedinu sam tu srecu imala sto nisam secena i usivana




eca89 -> RE: Prvi dani sa bebom (15.5.2019 9:02:26)

Ovako da se i ja prijavim. Prvi dani nam proticu super, prva 2 dana su nam bila malo teza, jer je mene rana jako boljela.Ona je jedna jako dobra beba, samo da je sita i preevucena, spava po cijelu noc. Nocas sam je ja budila 2x, jer mi je mlijeko nadoslo katastrofa.
Rana mi je sad ok, spao je otok, mogu se kretati i oko bebe. Tu je svekrva i muz kad dodje sa posla.Starija sestrica nam je super, lijepo ju je prihvatila, bar za sad.Toliko od mene.




bubulence -> RE: Prvi dani sa bebom (15.5.2019 9:10:32)

Eckooo❤️❤️❤️. Bas sam se pitala kako ste a necu da ti pisem, rekoh mozda ste u guzvi... Puno vas ljubim! 





Ana RR -> RE: Prvi dani sa bebom (15.5.2019 10:28:09)

Eco [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Sanidej -> RE: Prvi dani sa bebom (15.5.2019 10:29:40)

Niko ne cuva bebu bolje od starije seke, potpisujem :)




vocicana -> RE: Prvi dani sa bebom (15.5.2019 11:30:00)


IZVORNA PORUKA: eca89

Ovako da se i ja prijavim. Prvi dani nam proticu super, prva 2 dana su nam bila malo teza, jer je mene rana jako boljela.Ona je jedna jako dobra beba, samo da je sita i preevucena, spava po cijelu noc. Nocas sam je ja budila 2x, jer mi je mlijeko nadoslo katastrofa.
Rana mi je sad ok, spao je otok, mogu se kretati i oko bebe. Tu je svekrva i muz kad dodje sa posla.Starija sestrica nam je super, lijepo ju je prihvatila, bar za sad.Toliko od mene.

[sm=smiley31.gif] pa divna Eco, uzivaj sa lepoticama.




Filadendronka -> RE: Prvi dani sa bebom (15.5.2019 12:13:49)


Super Eco🎼🎼🎼🎼
IZVORNA PORUKA: eca89

Ovako da se i ja prijavim. Prvi dani nam proticu super, prva 2 dana su nam bila malo teza, jer je mene rana jako boljela.Ona je jedna jako dobra beba, samo da je sita i preevucena, spava po cijelu noc. Nocas sam je ja budila 2x, jer mi je mlijeko nadoslo katastrofa.
Rana mi je sad ok, spao je otok, mogu se kretati i oko bebe. Tu je svekrva i muz kad dodje sa posla.Starija sestrica nam je super, lijepo ju je prihvatila, bar za sad.Toliko od mene.






kamičak -> RE: Prvi dani sa bebom (15.5.2019 17:21:48)

Bravo za mamu, brzo se vratila u stroj




MimaKos -> RE: Prvi dani sa bebom (19.7.2019 15:11:35)

Prvi dani sa prvom bebom bili su mi jako teski jer sam imala veliku ranu, sve me bolelo i nisam se bas snasla, sa drugom sasvim druga prica, sve je bilo kao podmazano, cak je i bebac spavao fino (bolje nego sada) dojenje islo lako... 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]