Časopisi za decu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Anoniman -> Časopisi za decu (20.7.2010 18:01:23)

Od nedavno kupujemo dečiji časopis "Dečije carstvo", koji izlazi jednom mesečno.

Uvek u njemu ima predstavljeno 6 životinja (uz textić ide fotografija i crtež životinje), ima "pronađi razlike", ima lavirint, ima da se broji, svaki broj predstavlja po jedno slovo, učeći dete da ga napiše, te da posle pronalazi slovo u rečima, ima uvek nešto kreativno da se pravi (od kolaža, ili varijanta "Iseci i slepi"), ima da se boji, ima o likovima iz crtaća, i ima uvek neka priča (bila je Zlatokosa, sada su Guliverova putovanja, u obliku stripa). Onda je bilo "Na osnovu slika sastavi priču", pa poveži predmete i bića.

Luki lepo drži pažnju u kontinuitetu nekih 45min, nakon toga ne. Onda ostavimo, pa sledeći dan opet.

Koji časopis vi kupujete svojoj deci?




Maya21 -> RE: Časopisi za decu (20.7.2010 21:10:40)

Kupujemo KRCKA - za decu od 5 godina, ovo namerno pisem jer ima i za 3, Kreativnu Razmisljanku, Medenog Mecu, ima toga jos ali sad ne mogu da se setim... Uglavnom Maki prelista pa ako mu se svidja mi kupimo [sm=smiley1.gif] Dosta dugo mu drze paznju ti zadacici, nekad i vise od sat vremena, uvek se vracamo nekim starim zadacima i svaki put mu je zanimljivo [sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Časopisi za decu (5.8.2011 14:40:23)

Medvjedić Winnie Pooh, Zabavnik, a dobili smo kao nagradu "malac radoznalac" i super je[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley20.gif[/image]
To kod nas u Bih nema[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




lanajelena -> RE: Časopisi za decu (5.8.2011 14:43:10)

Mi smo pre neki dan kupili casopis Princeze zbog nekog prstenja koji su pukli odmah ali smo se lepo zabavljali dok smo trazili razlike,bojili [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anoniman -> RE: Časopisi za decu (27.12.2011 19:03:05)

Drage moje, ako neko zna gde mogu da nadjem Krcka za decu preko 5 godina, novembar i decembar, hvala :)




veselicaa -> RE: Časopisi za decu (14.2.2018 19:34:48)

Moja A odskoro cita HEJ! casopis za tinejdzere.Izlazi jednom mesecno i prilicno je zabavan i lep casopis.




MamaNecaVo -> RE: Časopisi za decu (14.2.2018 20:42:48)

Mame,Hej drugari je super casopis.
Ja uzimam sestrinom klincu (uzrast 4 do 6god).
Mada i za stariju decu.




mama Jo -> RE: Časopisi za decu (14.2.2018 22:24:33)

Joj ja kad sam bila dete bio je popularan Mikijev zabavnik, koliko sam ga samo obozavala... cak sam jednom i izasla u njemu 😍
Je l' postoji jos uvek Mikijev, skroz sam zaboravila? ♥️




Rosita -> RE: Časopisi za decu (14.2.2018 22:33:26)

Ima mali zabavnik. Ponekad ga uzmemo. Mama mi je slala neki Malo lane, ok je.




mama Jo -> RE: Časopisi za decu (14.2.2018 22:44:51)

Da, jeste, sad se setih da sam par puta videla na kioscima Mali zabavnik... super, nisam ga nikada kupila, bas cu pogledati kakav je.
Inace moj brst (od 30 i kusur leta😊) svakog petka kupuje Politikin zabavnik, ima kolekciju 😊 za neko malo starije, radoznalo dete - milina prava 😊




MimaKos -> RE: Časopisi za decu (21.7.2019 13:51:27)

Mi smo.kupovali neke kao princeza casopise zbog zvrckica ili nakita, igracaka koji se dobija uz njih  :)





mama ivane -> RE: Časopisi za decu (14.11.2019 15:46:56)

Uzimamo preko skole deciji casopis Mali vitez 




Stranica: [1]