RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Anoniman -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (13.9.2011 18:47:26)

Uvek me ometete ludačkim temama [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Htedoh da pitam ako je neko bio u situaciji kao ova-usled previše obaveza u poslednjih godinu dana, a nikakve pomoći oko istih, moja iscrpljenost je počela da se ispoljava verbalno i prema svima...
Razgovarala sam sa jednom ženom/psihologom koja mi je preporučila da vodim dnevnik... U smislu, da zapišem svaki put: šta/ko me povredio, zašto, šta sam ja uradila da do toga dođe ili da se situacija reši, svoje želje, a i postugnuća, potrebe i prohteve, i da svoju nervozu tako kanališem... E sad, meni to nekako ima smisla za mene, ali šta se dešava u tim narušenim odnosima gde su mi ispritiskani dugmići? Kako će ti ljudi znati da su me povredili/razočarali/izneverili kad su mi bili potrebni? Nije mi detaljisala. Zasad treba da počnem, pa ću nakon mesec dana da vidim šta se dešava ili ću je opet zvati da pitam-i šta dalje?!
Možda je poenta u čitanju tih osećanja kad me prođe bes, pa da realno sagledam i pribrano pristupim? E živi bili pa videli, ja sam sve osim NEimpulsivna osoba [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




anuksunamun -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (13.9.2011 18:51:10)

da od petog razreda osnovne...to je komedija od mojih zapazanja...ironija me je sustigla tek u kasnom pubertetu[sm=smiley36.gif]




JMPM -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (13.9.2011 18:55:09)

Nina, to nikako nije pametno. Ako zapises sve ko te je povrdio, razocarao, iznervirao, itd. onda ces kada uzmes dnevnik u ruke iznova da se nerviras svaki put [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Pisala sam kao devojcica a posle ne.




IvanaSK RR -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (7.6.2017 8:25:46)

Ja sam pisala do kraja srednje skole :)




Anck Su Nmaun -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (7.6.2017 8:29:21)

Jesam u osnovnoj skoli [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (7.6.2017 12:25:49)

PIsala pa mi mama nasla i procitala[sm=hudicek1.gif] posle tog nisam dugo i onda sam opet pocela ali sam pisala na engleskom [sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (7.6.2017 12:30:37)

Emice, snašla si se [sm=smiley36.gif]
Ja sam pisala još u srednjoj školi. I sad ih ponekad prelistam, pa se čudim šta sam sve pozaboravljala. Ne bi bilo loše da počnem ponovo.




Sanjalicaaa -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (7.6.2017 12:36:18)

Jesam kao klinka, nesto kratko. Nikada mi nije bila privlačna ta ideja da čitam šta mi se u prošlosti dogodilo. Više volim da smišljam budućnost.




emicaa -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (7.6.2017 12:36:41)

Milena ja kad citam pitam se gdje mi je mozak bio [sm=smiley36.gif]
Kad ga je mama nasla tad stvarno nije bilo nista zanimljivo za procitati i bila sam mnogo ljuta sto ga je citala.Drugi put nisam ni imena pisala nego nadimke neke davala [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (7.6.2017 16:48:03)

Nisam nikada a skoro sam našla leksikone iz osnovne i umirala od smeha čitajući [sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (7.6.2017 17:29:26)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Milena ja kad citam pitam se gdje mi je mozak bio [sm=smiley36.gif]


Haha, i ja isto. Ali tada mi je sve to delovalo tako ozbiljno i najvažnije na svetu.
Joj, da, i leksikoni. Najsmešnije mi je ono Dd, Sd, Nd (dobar drug, super drug, najbolji drug)




mali_mis -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (24.6.2017 18:38:31)

Jesam. Imala sam ih nekoliko. I sad ponekad nesto skrabnem.




degu -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (25.6.2017 21:48:22)

Ja jesam negde od sedmog razreda i pisala pesme, to je bio moj nacin sa se otvorim,da izbacim sve iz sebe, inace postoje stvari o kojina ne mogu da pricam, samo da pisem, to pomaze.
A volim da procitam, Boze koliko sam bila iskompleksirana, mislila sam da sam najruznija na svetu [sm=smiley36.gif], moje ljubavi,on me pogledao, namignuo [sm=smiley36.gif] ali nikad se ne bih set_ila nekih situacija da nisam zapisala.




krin 40 -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (5.9.2017 15:26:08)

Jesam.I neke od njih sam sačuvala.Ima tu i sličica i stihova(mojih) i lepih uspomena




mama Jo -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (5.9.2017 15:39:28)

Jesam, ali sam davno prestala...mislim da je dnevnik super stvar, dodje ti kao neka self psihoterapija, napises na papir sve sto te muci, svoja razmisljanja...




krin 40 -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (5.9.2017 15:43:21)

Moju N ne zanima...baš bih volela da i ona piskara




mama Jo -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (6.9.2017 15:01:57)

Pa i RR negde dodje kao dnevnik licni, zar ne?
Pod nickom koje ti krije identitet mozes lepo da se pozalis na zaovu, svekrvu... hahahah




krin 40 -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (6.9.2017 15:03:13)

Pa ako tako posmateaš stvari...




Dragce86 -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (12.9.2017 17:43:32)

Vodila sam kao klinka a sad nemam vremana ni za ozbiljnije stvari :D




Srecko47E -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (26.2.2018 1:38:44)

Pokusala sam pa sam skontala da to nije za mene




Dora89 -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (26.2.2018 10:49:33)

Bilo nekad, sad ne stižem, a baš mi nedostaje. Tako sam beležila utiske sa lepih događaja i tako sam sređivala misli.




Anck Su Nmaun -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (26.2.2018 10:50:31)

Jesam kao dete
Sad ne bih




Srecko47E -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (26.2.2018 11:21:28)

Ni ja.Malo mi to bezveze u ovim godinama.




Sarav -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (26.2.2018 11:36:11)

Jesam neko vreme u srednjoj, ali sam se brzo smorila




lokicagagica -> RE: Da li ste vodile/vodite lični dnevnik? (26.2.2018 12:20:39)

Dnevnik je sjajan nacin da saberete utiske, sredite misli, izbacite emocije na papir. Vodila sam dnevnik 7godina, a onda prestala. Sad ne vodim dnevnik, ali kad osetim potrebu tad napisem neku pricu, pesmu cisto da zabelezim trenutak ili olaksam sebi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>