RE: NAVIKA noćnog pijenja... (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Ishrana dece



Poruka


emicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (31.3.2017 13:17:55)

Ja iskreno nisam ni za davanje mlijeka u sred noci ali eto dajem ga.
Ali sokice i cajeve nisam Dori nikad davala a ne planiram ni Davidu.




vikiveki -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (1.4.2017 0:52:02)

Moji od kako su prestali da sisaju onaj podoj preko noći,nisu nikad ništa pili a ni tražili preko noći




branki* -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (1.4.2017 8:48:24)

meni se desi da boka trazi vodu,popije oko pola case otprilike i nastavi da spava.




Anck Su Nmaun -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (1.4.2017 8:51:11)

Moje jedino ako su jele bas nesto slano za veceru pa da se neko probudi i pije vode inace ne.




emicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (1.4.2017 13:34:05)

Dora pije nocu vodu,ponese flasu u krevet nekad se napije i nastavi spavanje




Dragce86 -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (20.6.2017 18:02:26)

Svasta..Moja beba se samo jedanput budi vec od 3.meseca ali da sisa, sada ima 5 meseci i nikakvi sokici ne dolaze u obzir. Samo damo vodu pred zoru, par gutljaja jer ozedni i to je to. Obe onda ustajemo u pola 8h ;)




Anck Su Nmaun -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (24.7.2017 22:27:29)

Od kada smo izbacili to nocno mleko nema pijenja nikakvog , i nikad nismo imali provlema samo se stvara losa navika.




veselicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (24.7.2017 22:31:49)

Moje nikada nisu pile nista uvece,ako se probude i zedne su,traze vodu.




IvanaSK RR -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (25.7.2017 7:14:46)

Veselice, tako i mi. Od kada prestanu da sisaju ili da piju mleko, nisam nudila nista nocu kada se probude.




emicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (25.7.2017 11:28:24)

Ja ne znam dal je ovo kod Davida navika ili stvarno bude gladan.On se probudi oko 1 i ne smiruje se dok ne dobije mlijeko.Popije sve do zadnje kapi(oko 220ml) i onda jos jednom oko 6 i tad popije sve.Dora kad je bila tako mala se budila ali povuce dva tri puta i nece vise.




Anck Su Nmaun -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (25.7.2017 11:46:01)

Ja bih rekla navika! Veliki je on da bi se tako u sred noci budio od gladi.




veselicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (25.7.2017 13:06:30)

Emice ja bih rekla da je gladan,i Nina isto sisa po dva puta od skoro,pre se desavalo i da prespava noc bez podoja.Sta mu dajes za veceru?




Anck Su Nmaun -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (25.7.2017 13:38:46)

Veselice ti dojis to je drugo...mada i onda. Ako dete lepo vecera i posle toga mizda i mleko nema potrebe da se budi nocu da pije mleko[sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (25.7.2017 13:41:49)

Anck ona ima i dudu,ali prvi put se samo malo razbudi povuce malo i nastavi da spava,drugi put vec sisa duze,tacno se vidi da je gladna.Mada kazem to je od pre desetak dana tako,pre se desavalo da prespava noc,moguce da treba da joj pojacam veceru,porasla je ona.




Anck Su Nmaun -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (25.7.2017 13:45:14)

Pa to sigurno ali ja iz iskustva sa.mojom.dok sam dojila.oni se probude i traze sisu kao utehu za uspavljivanje a nema.veze sa gladi. Majcino mleko jeste da se brze vari ali opet niau oni maleni od par mesecci pa da im treba noc da ruckaju.
Pojacate veceru..mada kontam da bi se i onda budili u pocetku jer navika je cudo!




veselicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (25.7.2017 13:47:01)

Videcu da joj spremim vise ona ionako smaze sve iz tanjirica uvece,vratimo se iz setnje i uvek je gladna.




emicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 10:18:05)

On slabo vecera,par zalogaja i gotovo.Ali i ako pojede ave sto mu spremim opet popije svo mlijeko.




IvanaSK RR -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 10:20:44)

Veselice, i moje mišljenje je da Nina nije gladna :)
Emice, mi smo ukinuli nocno mleko odavno. Ona se budila nocu jos mesec, dva. Sada se uglavnom ne budi.




Duškić -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 13:27:56)

E i mi smo ukinuli , jos pre vise od mesec dana, vecera gospodin mali, malo kulaza i doji i tako zaspi. Nekad se nunamo i tako. Sad samo ujutu i uvece dojka. Muce ga zubi..pa se budi, dam mu malo vodice pa u krevetac.




Sanjica26 RR -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 14:01:58)

Kad su tako veliki kao vasi sto piju nocu to je navika. Kakva glad. Samo preseces i celu noc ce da spavaju.




dddaca -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 15:41:24)

Daj joj malo vise za veceru veselice, navikla se sigurno. Lakse ce ti biti posto koristi i cuclu da nastavi da spava kad se probudi u toku noci




Anck Su Nmaun -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 20:53:24)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kad su tako veliki kao vasi sto piju nocu to je navika. Kakva glad. Samo preseces i celu noc ce da spavaju.

Potpuno se slazem!




emicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 20:56:02)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kad su tako veliki kao vasi sto piju nocu to je navika. Kakva glad. Samo preseces i celu noc ce da spavaju.

Ma hoce vraga,Dora se i posle ukidanja budila kao i prije [sm=smiley36.gif] I sad se budi bar dva puta




veselicaa -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 20:58:38)

Ma ona evo i preksinoc i sinoc ne sisa uvece,promeskolji se dam joj cuci,mazim i nastavi.Meni ne smeta da je i dojim,zajedno spavamo,a jednom da se probudi nije problem.Mala je ona jos a sto kaze Emica desi se da veceru ne pojede kao rucak ili dorucak.




Milena18 -> RE: NAVIKA noćnog pijenja... (28.7.2017 22:20:47)

M je prestala da sisa noću sa deset meseci, tj. tada sam je odvikla jer je počela da se budi sve češće, a smatrala sam da joj nije neophodno jer nije baš mršavica i lepo jede tokom dana. I stvarno je vrlo brzo, možda posle 2 nedelje, počela da spava celu noć.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>