|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.6.2009 20:18:15   
dana198495
Od kada sam trudna samo su me jednom pustili prekoreda,i to u jednoj banci a svugdje se debelo načekam iako sam sada trenutno u osmom mjesecu i stomak se dobro vidi.Ma takav je nas mentalitet svi okrenu glavu i prave se da te ne vide

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.6.2009 21:44:29   
sneza24
Prednostuser posted image Sta je touser posted image
Prosle nedelje kad sam bila dedi da uzmem penziju cekam red kao i uvek ali sam sela na nekoj klupici(kod nas u banci imaju i to).Niko me nije pustio preko reda.Dolazi jedna baba i vidi da ja sedim a da na salteru nema guzve i pita me da li i ja cekam red.Trebala sam joj reci ne  nego cekam bombone.

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
24.6.2009 8:41:47   
Anoniman
Meni je jedan dekica u busu ponudio mesto, alnisam htela da sednem, jer mi se prosto plakalo pored svih onih mladih sto sede, a meni dekica ustaje! I jos me samo u posti radnik koji radi u obezbedjenju proturio odma na salter, dok niko nije hteo a da kaze... inace nikad nista... kao sto kazete, svi okrecu glave i prave se da ne primecuju... bruka za narod...

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 9:08:11   
Nanica1
Meni je problem samo gradski prevoz! Bojim se da stojim a i cula sam da i propisi nalazu da trudnice ne smeju da stoje u autobusu! Sada se jos ne primecuje da sam trudna, tek mali stomacic imam, ali kada se bude videlo...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 9:14:01   
dunja RR
a dali vam je glupo da nekoga dignete, nekog mladjeg npr( pod uslovom da nije isto trudnica), da kazete" ja sam trudna , mogu li da sednem"?...sta mislite o tome

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 10:27:30   
Nanica1
Glupo mi je ako to neko radi iz fazona, ali ako ti je muka ili ti je nelagodno da stojis onda- zasto ne?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 10:44:31   
marince1
Ja sam juce bila u apoteci i sita se nacekala jer se krdo baba uguravalo preko reda,ali je mene mrzelo da se raspravljam.
Kad sam dosla na red i kad je decko koji radi video koje lekove uzimam (ginipral) pogjedao me i krenuo da se izvinjava sto me nije video na vreme i rekao mi da vise nikad ne cekam u redu ,nego odmah da dodjem kod njega.
videlo se na mu je bilo krivo.
Ja sam se odusevila sto josuvek ima ljudi koji obracaju paznju na nas trudnice  user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 12:02:03   
vrabac
stvarno je čudan ovaj naš narod, uvek kako neće imam utisak da se sve radi u inat. Muškarci pre reaguju i bila sam svedok nekoliko puta u redovima na šalterima gde su me pozvali preko reda uz kometnar ni jedna trudnica ne sme da čeka i okretali se da vide ima li još koja bespomoćna žena sa trbom dok su na sve to nadrndane tete prevrtale očima. Stvarno ne znam kako su se prema njima odnosili dok su one trudne ali sudeći po našim očevima i dedama nije ima bilo loše uopšte, tako da ih stvarno ne razumem. Čast izuzecima i jednoj divnoj baki iz čekaonice zavoda za transfuziju krvi koja me je potpuno oduševila.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 12:08:13   
nina83
Ja sam jedino preko reda dala krv i urin u laboratoriji, i to zato sto je sestra koja je prozivala primetila da sam trudna i pozvala me da udjem. Ostali su zacudjeno pogledali, kao da je neka nepravda u pitanjuuser posted image

(odgovor članu vrabac)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 15:49:30   
Debeljuca
e mi ne cekamo u DZ...
nismo cekali ni u opstini... ne cekamo ni u posti.... obicno ima
nalepljeno prednost trudnicama...
ako idemo autobusom... samo pokazemo etiketu...pa nek se
mrste zenturace od 50 godina koliko hoce, kao da nikad nisu bile trudne...

mi koristimo stomacic :D

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 18:15:23   
suziQ
Mi smo 36.nedelja i mozete misliti koliki smo ,ali Srbi izgleda misle da zena toliko moze da se prejede i da je stomak  posledica dobrog apetita,pa tako kako nas vide tako odmah okrenu glavu u drugu stranu.Za sve ovo vreme koliko smo trudni , pustili su nas u posti kada nas vide radnice sa saltera i 3 puta su nam ustali u GSP i to sva tri puta muskarci???O komentarima kokoski necu  ni da pisem , tako da mi je lakse da stojim i cekam nego da slusam komentare..


(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 18:36:38   
prolece
IZVORNA PORUKA: suziQ

Srbi izgleda misle da zena toliko moze da se prejede i da je stomak  posledica dobrog apetita,pa tako kako nas vide tako odmah okrenu glavu u drugu stranu.


da zalepe glavu u prozor. mozda misle da je od piva.

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
25.6.2009 18:49:07   
suziQ
Kod nas sve naopako..ja sam ocekivala razumevanje zena jer su i one nekad bile trudne , a one najbucnije u protivljenju i komentarima!!Moram da pohvalim muski rod , pretezno mi oni ustaju u GSP-u bez obzira na godineuser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.6.2009 8:51:36   
Anoniman
da znas da ste u pravu za muski rod... vise izlaze u susret kad vide trudnicu... i nikad mi nece biti jasno to za zene... doduse, kad sam bila u mupu da podignem novu licnu kartu, jedna devojka me je videla, koja inace radi tamo, i odma mi prokomentarisala jao, pa ti si trudna, i zavrsili mi brzo!
Ali opet ne mogu da shvatim zene!

(odgovor članu suziQ)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.6.2009 16:56:00   
Debeljuca
e pa zene su cudo....
ja se nadam da kad dodjem u njihove godine nikad necu postati takva...

srecom pa ima puno muskaraca koji razumeju situaciju.... verovatno zbog pomenutih pivskih stomaka....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.6.2009 17:05:31   
prolece
da ne poverujete, sinoć kad sam se vraćala sa posla ustade mi žena u 65ici, iako sam joj rekla da idem samo jednu stanicu, insistirala je da sednem. tako da ima nade za ovaj svet

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.6.2009 17:13:13   
suziQ
E , ja sam danas isla da podignem pasos..guzva , da vam ne pricam...nigde salterusa..kazu pauza..u neko doba ,stize cica ,mrzi je da zivi,kad je videla red , umalo se ne okrete i vrati u sobce odakle je dosla.Mislite da me neko pustio preko reda?Boze sacuvaj...ja sam onda oplela naravno da i treba da izumremo kao nacija i da nas ima za samo ispod jedne sljive kada nemaju obzira i osecaja za majke 

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
29.6.2009 9:52:17   
Anoniman
bravo Suzi, samo tako! user posted image

(odgovor članu suziQ)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
11.8.2009 23:18:53   
mrvica
nedelju dana pre porodjaj sam bila u banci kad ono tamo 10-ak ljudi ispred mene a oni od pozadi se jos i guraju kao niko me neprimecuje a nisam bila bas ni tako sitna kad odjednom cudo radnica sa saltera podigla glavu i vikne na sav glas "sad je na redu gospodja trudnica" kad ste svi toliko nekulturni pa nista u stanj da je propustite sad ce te se nacekati,i tako ja stigoh preko reda zahvaljujuci radnici sto me je vrlo vrlo pozitivno iznenadilo, a da u banci je posle njene izjave nastao tajac i svi su poceli da gledaju samo u pod,valda od sramote

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
11.8.2009 23:45:03   
gagana83
Sad se setih situacije sa pocetka moje trudnoce kad mi se stomak samo nazirao. Cekam u redu u opstini za licnu kartu,cekam bez problema zajedno sa 10ak drugih ljudi,necu preko reda jer se super osecam,nista mi ne fali pa nema potrebe. Nailazi trudnica sa stomakom do zuba i ulazi preko reda. Na to zena pored mene mrtva ladna komentarise"Sta,ova mala se vadi na trudnocu pa ulazi preko reda?Svasta!"Sto je jos gore nailazi na odobravanje pojedinih. Ja sam poludela,sta joj sve nisam rekla,naravno mirnim tonom,uz to napomenem da sam i ja trudna,pokazem na svoj stomak i udjem i ja preko reda.
Kako sam se samo lepo osecala nakon togauser posted image

(odgovor članu mrvica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
11.8.2009 23:52:57   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: eugenija

Kod lekara, u banci, u opštini, na bilo kom šalteru dok se nešto čeka.. Da li vas "puštaju" preko reda?

Ustaju li vam u gradskom prevozu?



Ja to ni sad ne cekam a kamoli kad sam bila trudna,bas par puta kad sam bila trudna cekala sam u apoteci jer mi se nije zurilo.Juce sam vadila Jovanu izvod u opstini guzva katastrofa,ja kako sam imala haljinicu lepo izbacim stomak koji mi je jeli ostao od trudnoce user posted image i stanem prva niko ni rec,user posted image dakle,parola sandjise.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.8.2009 16:17:59   
marince1
Pre neki dan u posti,gde ima natpis ''prednost trudnicama'' u redu 20 ljudi i ja stanem i ccekam.Naravno,kad sam usla svi su me pogledali (i inace osecam te neprijatne poglede kad prodjem),ali nikom ni na kraj pameti da me pusti!
na kraju,kad sam docekala posteno svoj red,jedna zenturaca,koja je tek dosla oce da utrci pre mene.E tad sam pouser posted image dela!!!Jos mi kaze ''pa sta ti mislis,ako si trudna,da si bog''.
Verijte mi,sekunde su falile da joj opalim samar!!!!!Upamtila sam je,ovo je mali grad,srescu je opet,pa cu joj odrzati bukvicu!
Jos,molim te,gospodja na salteru uzme njena pisma pre mojih i ona ipak upadne preko reda!
Pitam se,zasto se NEKE zene prema trudnicama tako ponasaju?!?Naravno,pojedine,cast vecini!
Da li je to neka frustracija ili sta...user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.8.2009 16:32:26   
barbara
ja bih marince pravo direktoru pa da vidis hoce li iko vise uci preko reda!a tek sto bi ona na salteru dobila ribanje

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.8.2009 16:37:58   
Debeljuca
Ma puna je zemlja tih nenormalnih..

meni konkretno... za ovih 21 nedelju nikada nije zena ustala u prevozu...

a muskarci mi ustaju od 2-3 meseca kad je stomak poceo da se nazire,....

a za redove...

e pa ja to ne J ni 2%... samo pokazem prstom na etiketicu.... pa nek oni vriste...

a u prodavnici jer redovno dolazimo... sve nam daju preko reda... i meso... i placanje...

ma apsolutno, sve...

a ima baba po autobusu koje kazu ajde dete ustani babi... a ja je pitam pa zar islite da ja sa ovolikim stomakom treba da ustanem nekoj nafrakanoj zenturaci... i okrenem se na drugu stranu...

jednom vozac autobusa nije hteo da krene sa stanice... dok mi neka od tih babuskera nije ustala...

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.8.2009 18:44:36   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: marince

Pre neki dan u posti,gde ima natpis ''prednost trudnicama'' u redu 20 ljudi i ja stanem i ccekam.Naravno,kad sam usla svi su me pogledali (i inace osecam te neprijatne poglede kad prodjem),ali nikom ni na kraj pameti da me pusti!
na kraju,kad sam docekala posteno svoj red,jedna zenturaca,koja je tek dosla oce da utrci pre mene.E tad sam pouser posted image dela!!!Jos mi kaze ''pa sta ti mislis,ako si trudna,da si bog''.
Verijte mi,sekunde su falile da joj opalim samar!!!!!Upamtila sam je,ovo je mali grad,srescu je opet,pa cu joj odrzati bukvicu!
Jos,molim te,gospodja na salteru uzme njena pisma pre mojih i ona ipak upadne preko reda!
Pitam se,zasto se NEKE zene prema trudnicama tako ponasaju?!?Naravno,pojedine,cast vecini!
Da li je to neka frustracija ili sta...user posted image

user posted image  uzas, kakva smo stoka...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here