RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


bojana92 -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (30.4.2017 23:44:33)

Kupila bih deci po stan,da imaju svoje,i posto mi je velika zelja da imam nesto svoje,otvorila bih svoj butik:)




Anck Su Nmaun -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (1.5.2017 7:03:24)

Otplatila kredite za stan i kupila.jos par komada. Nama kucu i put oko sveta [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (1.5.2017 8:11:12)

Eh..i ja bih nekretnine i stanove za decu ..Neko ludo putovanjeee..




Srecko47E -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 0:22:52)

Kupila bih kuci.Da imam svoj mir.




Anck Su Nmaun -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 7:19:33)

Samo i samo nekretnine!




mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 7:23:08)

Slazem se - nekretnine... to je nacin da ulozite u buducnost i obezbedite decu... jos bih siroko pocastila clanove svoje porodice- mamu,tatu, brata i clanove mm isto tako




Anck Su Nmaun -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 7:26:27)

Pa to se podrazumeva i ove u radnji sto mi daju racune [sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 10:20:55)

Bravo 😊 tako je, sad sve zavisi koja bi suma bila ali dala bih nesto i u humanitarne svrhe... to mi uvek bude zaista divno kad neko uradi




Duškić -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 10:29:42)

Bas tako. Najsmesnije mi je kad se neko slogne jli slicno od dobitka na lutriji. Ccc..
Lepo bih ja to sve rasporedila.




Mala Elena -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 10:37:57)

Kupila bih stan, napravila veliki party, davala dragim osobama poklone, poklon vaucere , isla bih na masaze, spa, daleke destinacije...[sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 12:27:13)

Vec sam pisala o tome, ali mislim da bi koncepcija bila sledeca.
Ukoliko je suma oko 10 miliona e, prvo bi pobegli prvim letom na neku egzoticnu destinaciju na mesec dana, da sredimo utiske, onda bi se po povratku resila bankovnog duga, zatim kupila 4 nekretnine u Srbiji i recimo Spanija Benidorm, neku ludu vilu sa prilazom moru.
Muzu i sebi po auto, odmah iste sekunde. Roditeljima bi uplatila retroaktivno penzije i odmah im kupila jedan stan koji bi ima sluzio samo za uzivanje. Zasluzuju oboje toliko.
Sanjarim ali i jako zelim nekakav bingo, dobitak, pazi ste zelis...mozda se i ostvari.




Misha i Ljisha -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 13:03:13)

auuuu.. e ovako. PRvo bih otkupila kucu od ovih [sm=smiley36.gif], drugo, kupila bih jos dva stana. Od ostatka bih napravila salas da bude selfsustainable, znaci od solarnih ploca pa na dalje. Da salas moze sam sebe da izdrzava i odrzava. Bazen na salasu, letnji bioskop i sve neke tako pogodnosti [sm=smiley36.gif]. Uplatila bih stednju za decu, sebi zivotno osiguranje i muzu sto podrazumeva i penziono. E onda bih prodala ovu kucu i od toga kupila jos jedan stan za izdavanje. Ulozila bih u neku firmu, kupila akcije. U neku "nepropadajucu" [sm=smiley36.gif]. A ostatak bih dala na putovanja.Mozda bi mi i zafalilo novaca[sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 13:08:05)

Ja bih sve isto kao Ljiša [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 13:08:49)

Joj zene [sm=bravo.gif]
Bas smo racionalne i dobre 😊
E ja bi organizovala jos + jedan celodnevni party samo za vas RR drugarice 😊 ovde bi otvorili temu, pa bi sve lepo dogovorili sta da uzmemo za jelo, pice, ko da dodje da nas zabavlja i ostalo 😊




Anck Su Nmaun -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 13:11:18)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Mozda bi mi i zafalilo novaca[sm=smiley36.gif]

Hahha pa to se podrazumeva [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Naravno da ce svako pametan prvo da obezbedi sebi dom i buducnost al naravno da treba ostaviti i za uzivanje.

To bi bilo nesto egzoticno sigurno!




Misha i Ljisha -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 13:57:40)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Joj zene [sm=bravo.gif]
Bas smo racionalne i dobre 😊
E ja bi organizovala jos + jedan celodnevni party samo za vas RR drugarice 😊 ovde bi otvorili temu, pa bi sve lepo dogovorili sta da uzmemo za jelo, pice, ko da dodje da nas zabavlja i ostalo 😊

[sm=smiley36.gif] e pa ondak bi mi sigurno zafalilo novaca ahahaha... ja bih onako neke vocne aranzmane na sve strane i mmmm ko zna sta bih uzela da se jde. otisli bi 10 miliona ko nista kroz guzicu[sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 15:24:22)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Joj zene [sm=bravo.gif]
otisli bi 10 miliona ko nista kroz guzicu[sm=jezicek.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Srecko47E -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (24.2.2018 15:50:32)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Slazem se - nekretnine... to je nacin da ulozite u buducnost i obezbedite decu... jos bih siroko pocastila clanove svoje porodice- mamu,tatu, brata i clanove mm isto tako

To se podrazumeva.
Castila bih sve oko sebe.Takva sam




jagodp -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (28.4.2018 3:00:52)

Nakupovala lokale, i uzivala ko lord od kirija:)




vocicana -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (28.4.2018 6:58:28)

Na prvom mestu bi sredjivala utiske na mesecnom putovanju sa porodicom, negde Bogu iza tregera...dalekooo pa onda bi isplanirala sta cu




Anck Su Nmaun -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (28.4.2018 7:06:36)


IZVORNA PORUKA: jagodp

Nakupovala lokale, i uzivala ko lord od kirija:)

[sm=smiley20.gif]




MimaKos -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (28.4.2018 9:55:27)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: jagodp

Nakupovala lokale, i uzivala ko lord od kirija:)

[sm=smiley20.gif]


Realno, ili neki apartman na Zlatiboru :)




mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (1.5.2018 17:13:28)

Uf, cesto mastam o ovome




mama Jo -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (21.6.2018 14:21:46)

Jos jedna zurka za sve nas, sa sve striptiz majstorima obucenim u razne uniforme [sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na lutriji? (21.6.2018 23:44:25)

Otvorila privatan biznis.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>