RE: Igračke za dete od 2.god (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


lesica -> RE: Igračke za dete od 2.god (25.11.2012 14:15:44)

Ja planiram Lenki za Novu godinu da kupimo OVO ,tj pod uslovom da nije nekih 10000 hiljada [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Igračke za dete od 2.god (25.11.2012 14:21:47)

Evo i OVDE




lesica -> RE: Igračke za dete od 2.god (26.11.2012 17:55:56)

Bila u pertiniju danas da se informišem koliko je pozorištance sa prethodnog posta. Kad se nisam srušila neću nikad,tek tek manje od 16000. Ali sam našla preko online prodaje iste te lukte samo za nešto manje od 2000,jedino što nema scenografije,ali za toliko ću je sama od kartona napraviti.




Anoniman -> RE: Igračke za dete od 2.god (26.11.2012 17:58:52)

Lesice, ma nemoguće da je toliko [sm=smiley3.gif] Ja sam to isto pozorište gledala prošle godine u Pertiniju i nije bilo tako skupo, mislim da je bilo manje od 5000 jer znam da sam ga mogla kupiti za vaučer koji sam dobila od firme za paketić, a bio je 5000. Pobogu, zar su toliko digli cenu?

I da, znam da je bila u ponudi Snežana, tri praseta i još neka bajka-pozorište.




lesica -> RE: Igračke za dete od 2.god (26.11.2012 18:06:33)

Jeste ono što sam ja gledala veliko i lepo,ali brateee što je mnogo mnogo je. Ima i nekih manjih varijanti,koje su jeftinije i devojka mi reče da pogledam online,ili po manjim prodavnicama igračaka. I uglavnom,sad se dvoumim izmedju dve opcije,sa drvenim mini pozorištem ili da uzmem samo set lutki,i da li da uzmem crvenkapu ili tri praseta.




Azra_ -> RE: Igračke za dete od 2.god (13.4.2014 15:57:36)

Evo da malo osvežimo temu. Nadam se da će ostalim mamama biti od pomoći.

Moj dečak je u januaru napunio 2 godine. Od zime se igra sa Lego kockicama. Nije neka ekonomična varijanta, ali mu se dopada, kreativno i uz malo naše pomoći, u zavisnosti od seta, savladava gradivo.

Ovo je bio prvi set i zaista ga preporučujem za sve dečake koji vole autiće. Napraviš auto, kamion, dizalicu, cisternu koji želiš, i voziiiiš! Ima zaista puno mogućnosti. Sve kockice se lepo uklapaju pa i ako dete ne napravi nešto baš kako treba, može da vozi i da se igra:

[img]http://www4.slikomat.com/13/0413/pc-Lego-a.jpg[/img]

Evo, može i šleper da se napravi:

[img]http://www4.slikomat.com/13/0413/obs-lego-a.jpg[/img]
Bio je oko 3000din!




Azra_ -> RE: Igračke za dete od 2.god (13.4.2014 16:02:25)

Pošto je sada u fazi životinja, nabavili smo set__ sa životinjama, traktorom, kućicom za životinje. Kućica se može sastaviti na puno različitih načina i bude kao da je neka druga. Ima vratanca, prozore, sve se to otvara, neka dizalica, čikice, cisterna za mleko. Dete vozi životinje traktorom, hrani ih, stavlja u kućicu da spavaju. Ovaj set__ je bio doooosat skuplji, realno, nisam sigurna i da vredi toliko, ali dobro... Za dečicu koja vole životinje, lepa stvar. Meni iskreno najviše znači to što igračku, kada mu dosadi, rastavim, spakujem u kutiju i kraj. Ne zauzima puno mesta, lepo je složeno.

Nadam se da će predlozi biti od pomoći ostalim mamama. Očekujemo predloge naših drugara.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0413/m2u-farma.jpg[/img]




Sanjalicaaa -> RE: Igračke za dete od 2.god (31.3.2016 15:23:28)

Stiglo prolece moje dete nema sta da vozi [sm=smiley36.gif]
Guralicu je prerastao. Uzeli bismo mu neki auto na pedale ili nogicama da gura. Imate li neka iskustva sa tim auticima? Volela bih da mu kupim nesto sto ce mu drzati paznju. Nisu oni bas ni jeftini. Bar kad kupim da ga vozi, a ne da opet jurca za tudjim.
Gledam jutros jednog malo u kraju, ima formulu na guranje, svi su gurali osim njega. Bas razmisljam da li kupiti kad ih tako lako prodje.




Sanjalicaaa -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.4.2016 8:23:02)

Juce smo kupili biciklic/guralicu bez pedala. Ne, bas ovaj ali na tom principu
[img]http://www4.slikomat.com/13/0403/c7n-gurali.png[/img]
Sinoc je bio odusevljen. Jedva cekam da se probudi da idemo napolje.




IvanaSK RR -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.4.2016 11:14:21)

Super! Jeste li ga isprobali?




Sanjalicaaa -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.4.2016 12:48:38)

Jesmo! Evo baš smo u parkiću. I to je "vozio" od kuće do parka koji uopšte nisu blizu. Oduševljen je, sav je bitan [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.4.2016 12:59:54)

Slikaj ga :)




Sanjalicaaa -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.4.2016 20:03:54)

Ivana, kasno sam videla. Poslepodne smo isli na Zemunski kej. Tamo se vec zalio da ga guza boli [sm=jezicek.gif] Medjutim kad smo dosli kuci odmah je trazio opet, i eno ga mm sa njim napolje i dalje vozi. Videcu da li ga je mm slikao pa cu okaciti.




IvanaSK RR -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.4.2016 20:36:01)

Nema veze, slikaces ga drugi dan. Vazno da mu se sviđa :)




Sanjalicaaa -> RE: Igračke za dete od 2.god (4.4.2016 18:58:00)

[sm=smiley36.gif]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0404/9ev-9b8a83.jpg[/img]




IvanaSK RR -> RE: Igračke za dete od 2.god (4.4.2016 18:59:01)

Hahaha ekstra je, dusa mala [sm=bravo.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Igračke za dete od 2.god (4.4.2016 19:09:06)

Bas ga je zgotivio. Jedva ga je mm sinoc doveo kuci, vec je bilo dosta zahladnelo. Nadam se samo da mu nece brzo izaci iz volje [sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Igračke za dete od 2.god (4.4.2016 19:22:40)

Joj sto je sladak dusa lepa




IvanaSK RR -> RE: Igračke za dete od 2.god (4.4.2016 19:26:22)

Tako je i moj sin kad je dobio bicikl. U kucu ga nisam mogla uterati :)




mila83 -> RE: Igračke za dete od 2.god (28.5.2016 17:51:53)

Sanjalice,presladak je,kao veeeliki momak!
Moja T je tek pre mesec i po dobila onaj biciklic,ali za bebe,klasican...sto posle skidanja plastike i zastitne ogradice,postaje tricikl sa pedalama.Svidja jij se...jos kad sa svo troje krenem u park biciklovima,pravi se vazna,jer i bata i seka voze bicikle [sm=smiley1.gif] pa je i ona kao velika!




Khaleesi -> RE: Igračke za dete od 2.god (30.6.2016 16:08:03)

Moja M trazi kasu, onu kasu kao u Idei sto ima kaze :d hoce da se igra prodavacice... Sada, videla sam da ima kod kineza ali ne i u drugoj prodavnici... Da li je neko video jos neku negde...?




Mariya -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.7.2016 18:10:20)

Mi smo našu kasu naručili iz mađarske. Tamo ih ima toliko da padneš u nesvest! A kod nas retko gde[sm=zmeden.gif] Ja sam videla jednu u prodavnici igračaka u Topoli,i u Subotici,tako da ti ne pomažem baš[sm=smiley36.gif]
Ja se kunem u Lego kocke! H su tek sad zainteresovale, ali jako voli sad da se igra sa njima!




Khaleesi -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.7.2016 19:50:45)

Kupili smo jednom neki zamak koji se slaze, sada imamo pola kockica i dalje je ne interesuje... ali hoce da prodaje seki plasticno voce... Da nadjem nekog ko ce u Madjarsku skoro[sm=smiley36.gif]




marijana22 -> RE: Igračke za dete od 2.god (3.7.2016 22:57:51)

Khalesi možda kod kineza da pogledaš.

Što se meni sviđa ovaj balans bicikl....
Mi smo ćerki kupili trotinet, hoće da vozi jedno pet mijuta i to je to. Ali zato u parkiću uvek uzima tuđe i vozala bi pola sata




MishMash -> RE: Igračke za dete od 2.god (4.7.2016 6:58:18)

Mi smo kupili u Lavirintu, a ima ih i Dexy Co.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>