|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 7:23:43   
nata11
I ja nevolim lale i nevolim dvorista koja su prepuna sarenog cveca ono tipa 200 vrsta i 200 razlicitih boja. Ja uvek sadim petunije u istoj boji.

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 10:30:37   
Verolina
IZVORNA PORUKA: Štetica

Postoji legenda vezana za njega,u Kini se nekad sadilo kada se rodi zensko dete,kada dodje vreme da se devojka uda od te sadnice se pravio namestaj koji ide u miraz.


Eto vidis. Ne znajuci sam se opredelila za ovo. Da buducem zetu izdeljem gitaru da mi svira ceriuser posted image I znaci da uzmem belisimu, ne tomentosu?
Ja volim jako cvece.Ali njime cu se baviti kad se zavrsi kuca. znam da cu imati dosta belih rada, djurdjevka, obicnih i zimskih ruza.

< Poruku je uredio Verolina -- 23.6.2014 10:33:25 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 11:27:30   
Štetica
Verka ma ima da svira ko bela lala. user posted image
Kad zavrsis kucu javi mi se da ti posaljem bele rade(one visoke i krupne) i plavi floks.Toga imam za izvoz,svake jeseni rascupavam i delim svima al se tici kao ludo.
A za te zimske ruze neznam ni kakve su ni kako se gaje. Moracu da potrazim na internetu da vidim.
Ja imam cajevke koje cvetaju od maja do novembra.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 11:29:49   
Olga75
ja imam dve paulovnije ili kako se vec zovu user posted image
moj brat pravi te neke sadnice a imam i godzi bobice , mada mislim da ce da preminu
moracu dogodine da sadim ponovo
kad su male te polovnije nisu nista lepe , ja cu da ih lozim kad porastu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 11:32:45   
daca77
A koje biste mi brzorastuce cetinare preporucile za zivu ogradu? Ne mogu da gledam jednu ludu komsinicu, koja samo vitla pored ograde...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 11:42:17   
Olga75
komsije kod mame imaju tuje , sadili su ih na pola metra a visina je pa negde oko 2,5 - 3 metra i rezu ih ravno
mada su one blize puta zute i polusuve, one valjda jako ne vole zagadjenje
mozda je bolje da ozidate ogradu , kod mene je tako sve ograde , sem one na ulicu je na kant cigla i dva metra u vis
nit te vide nit ih vidis

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 11:44:43   
nata11
I ja predlazem tuje i sto je najbolje ako neces da cekas imas da kupis one vece visine. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 11:45:29   
daca77
Olga, zidana ograda je najbolja, ali moj sveki nije to hteo, jer bismo bili jedini u naselju sa takvom ogradom.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 11:55:57   
Olga75
za pocetak razvuci asure po ogradi ili tako nesto
a kod nas u celom kvartu su kuce na medji ulice a nastavak je sve visoko zidano ono u ravni sa kapijama , ne vidimo se nikako user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 12:15:46   
Štetica
Daco ja nesto neznam ni za jednu vrstu tih brzorastucih cetinara. Jedino da kupis vece sadnice tuja ili onog poput simsira(neznam kako se zove). A drugo resenje ti je lepo da psadis kane sa te strane one imaju krupne listove i lep cvet,pa kad pogledas na tu stranu a ti vidis samo cvece a komsinicu ko sisa.
Ja zivim u selu i imam ludog komsiju koji nece da pokosi parcelu do naseg dvorista tako da je korov ogroman,pa sam lepo u dvoristu uz samu ogradu posadila carsko oko ili carsku krunu,kako je ko zove,to raste do 1,5m i ima lepe cvetove,pa mi milina pogledati na tu stranu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 12:50:30   
daca77
Stetice, u pravu si...nama komsinica smeta samo leti...moze i neko cvece koje visoko raste.user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 13:02:34   
Olga75
kane , irisi , ruze puzavice , tako stogod user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 13:39:44   
Trcosava
Ja imam omiljenu puzavicu, ali Daco ona baš nije brzorastuća (ili možda jeste), a trajna je i nema bodlje user posted image

Orlovi nokti ili orlove kandže (kako ko zove). Prelepo mi je i prelepo mirišeeee

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 13:59:34   
Štetica
Trco za orlove nokte sam zaboravila,nije brzorastuca puzavica,al otprilike joj treba oko 3-4god da dostigne maksimum. Aj sto mirise nego i prelepa je kad ucveta.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 14:13:44   
daca77
Ali, orlovi nokti ce prelaziti kod komsiniceuser posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 14:16:35   
Trcosava
A to je problem? Buniće se? Uf bre user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 14:25:17   
daca77
Zena je skroz luda i zato smisljamo koju biljku da zasadimo, ali da je sa nase strane.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 16:20:11   
Štetica
Daco u tom slucaju onda Lijander,i reci joj da je to posebno drvo za cajuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 17:30:11   
branki*

IZVORNA PORUKA: Štetica

Daco u tom slucaju onda Lijander,i reci joj da je to posebno drvo za cajuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 18:10:41   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: daca77

Zena je skroz luda i zato smisljamo koju biljku da zasadimo, ali da je sa nase strane.


Onda definitivno kana, što gušće posaditi user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 19:50:46   
Žapkić
Orlovi nokti-obozavam ih. Imam ih dvoje u dvorištu-prelepo izgleda i prelepo miriše!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
23.6.2014 21:38:48   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Štetica


Kad zavrsis kucu javi mi se da ti posaljem bele rade(one visoke i krupne) i plavi floks.Toga imam za izvoz,svake jeseni rascupavam i delim svima al se tici kao ludo.


Cuj je, pa doci ces mi valjda sa sinom....user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
5.7.2014 0:44:40   
vikiveki
Evo kako je mm iskoristio neke palete i napravio malu ogradicu a od ostataka starog orasa napravio stočić i panjeve za sedenje

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
6.5.2015 15:00:31   
mila83
VikiVeki,ovo je prelepo ! Mi imamo malo dvoristeuser posted image i jako malo zelene povrsine.Ali pokusavamo nesto lepo da uredimo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
6.5.2015 15:06:31   
Maraj
Vikiveki predivno je. Prava oaza

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here