RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


MamaNecaVo -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (18.11.2017 0:02:33)

Pa bas i ne ide tako sve ali lepo napisano.




mama Jo -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (18.11.2017 10:26:48)

Bolje tako detaljno da opisu zbog psihicke pripreme... narocito ko ide prvi put




MamaNecaVo -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (18.11.2017 13:52:46)

Ne treba nikome psihicka priprema u smislu da cita tudja iskustva.
Zena treba osihicki da bude spremna za porodjaj bez mracebja sa tudjim iskustvima.
Licno da sam bila pametna nista ne bi citala po forumima.




MimaKos -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 10:27:14)

Ni ja, zenw umeju bas da zamrace svojim iskustvima, ali neke stvari su bas pametne, kao npr mast za hemoroide i gumene papuce, kad sam ih videla u onim cupavim, jadne, a tamo stroka, uzas!




IvanaSK RR -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 10:32:15)


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Ne treba nikome psihicka priprema u smislu da cita tudja iskustva.
Zena treba osihicki da bude spremna za porodjaj bez mracebja sa tudjim iskustvima.
Licno da sam bila pametna nista ne bi citala po forumima.

Zavisi ko je kakva osoba. Ja volim da znam sta me ceka i dobro i lose.




jagodp -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 10:44:39)

ja sam citala iskustva i pomoglo mi je, narocito onaj spisak z torbu i od hemije sta poneti!




MimaKos -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 13:05:26)

Ma svasta ima s da cujes i vidis, deo je tacan ali se za deo preteruje... vole zenw malo da preuvelicavaju :)




IvanaSK RR -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 14:17:14)

Ne znam zašto bi bilo ko preuvelicavao. Ja sam, na primer, imala grozno iskustvo sa prvim detetom, sa drugim mnogo bolje.
Ali da ne masimo temu, imamo temu Porodjajne price i druge teme o porodilistima i odnosu prema porodiljama.




MimaKos -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 14:22:07)

Isto i ja, ali sam se naslusala prica u vezi samog prijema i toga da se spava po hodnicima, sto se iapostavilo kao apsolutno netacno, na to sam mislila, ne na sam porodjaj




IvanaSK RR -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 14:53:27)

A zasto mislis da takvih slučajeva nije bilo? Ja znam za slučaj iz blize okoline gde je bilo spavanja u hodniku. A i kad sam ja bila u porodilistu u jednom trenutku je bila frka oko mesta, pa su cak i otpustili neke zene oko kojih su se dvoumili da li da ostanu.




MimaKos -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 14:59:27)

Ne kazem da se ne desava kada je guzva, u konkretnom slucaju ispostavilo se da je sacekala da se sala oslobodi a ne da je spavala u hodniku, a predstavljeno kao solunski front! Ali ne mislim da neko ko se priprema za porodjaj to treba da cita, to su izuzeci a ne pravilo! Nista dobro od takve informacije..




IvanaSK RR -> RE: Standardne procedure u porodilištu - korak po korak (28.4.2018 15:01:15)

Ne, bas je spavala u hodniku jer nije bilo mesta do sutradan u sobama.
Svi smo različiti, naravno. Nekom znace takve informacije, nekom ne.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]