RE: Postolje za noge za kolica (kiddy (buggy) board) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


jovicaa -> RE: Postolje za noge za kolica (kiddy (buggy) board) (24.4.2013 18:14:11)

ja se razmisljam da uzmemo ovo, ali cena je boli glava, pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim, da ne bih uzela pa ne koristila?




bojanica7 -> RE: Postolje za noge za kolica (kiddy (buggy) board) (25.4.2013 9:54:47)

to i mene zanima :)




Figaro88 -> RE: Postolje za noge za kolica (kiddy (buggy) board) (25.4.2013 10:02:21)

Juce sam u gradu videla bas ovo,jedna mama je vozila bebca,a pozadi je seka stajala.Ali ta beba je vec sedela,ne znam kako bi bilo izvodljivo da je skroz lezeci,tada korpa ide vise pozadi[sm=zmeden.gif]Prakticnije mi deluju kolica za blizance kada je razlika bas mala[sm=smiley24.gif]




Tiziana -> RE: Postolje za noge za kolica (kiddy (buggy) board) (25.4.2013 10:08:53)

Ako ikako imate od nekoga d apozajmite,uradite to, neka deca nece da se voze na tome!!! Ja to nisam mogla da nakacim na moja kolica jer imam onu rucku iz jednog dela,nemam dve rucke pa da dete nekako upadne izmedju te dve rucke,probali smo,nije islo i vratili smo..




Brand new mama -> RE: Postolje za noge za kolica (kiddy (buggy) board) (25.4.2013 11:37:27)

Dosta je skupo,mi smo bili dobili(al da vratimo :) ) i onda deckonja nije hteo da stoji.Kad sam vratila-e onda je odlucio da mu je "tetko" i da mora da stoji na kolicima.Nasa kolica su bas jaka i ona sipka dole je metalna+jos ojacana tako da misonja moze da stoji(a i brat mu se pridruzi-nece da sjedi nego ja guram dve blese na sipci,a kolica prazna)I da se demantujem-moj sin od 3,5 godina ima 19,5 kg i 110 cm tako da do skole siurno ne bi mogao da sedi/stoji na dodatku.




jovicaa -> RE: Postolje za noge za kolica (kiddy (buggy) board) (25.4.2013 16:50:31)

pa ja kontam da bi aleksu to bilo zanimljivo. a da li svaki taj dodatak moze na svaka kolica, kisobran?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]