|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 14:37:27   
Verus
maslachak, jer radis sklekove ili tegove?  i ja pomalo, ali slabo stizem...

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 16:18:26   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Verus RR

znaci koza ostaje?  bljak, al sta da radim....strah me je zato sto ce biti jos gore kako izgubim kile, imacu kozne sise!  user posted image user posted image  ne znam dal da se smejem il da placem


user posted image

Moje su tuga i jad user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 17:26:26   
nencydrew
Devojke, samo vežba- u teretani-i moglo bi da se popravii stanjeuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 17:36:57   
Verus
pa dobro bice ko kozne rukavice...moze mm i sa tim da se igra ako hoceuser posted image
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Verus RR

znaci koza ostaje?  bljak, al sta da radim....strah me je zato sto ce biti jos gore kako izgubim kile, imacu kozne sise!  user posted image user posted image  ne znam dal da se smejem il da placem


user posted image

Moje su tuga i jad user posted image


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 17:38:22   
Olga75
ma docice i sike u red , samo malo da se oporave user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 17:41:20   
Verus
Kolko sam ih teglila i pumpala cudi me da ih jos i imamuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 17:42:49   
Olga75
pa to ti pricam user posted image
meni su se grudi vratile ali trebalo je nekoliko meseci , doduse ja sam debela pa mozda zato user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 19:34:03   
Verus
dajem im jos malo fore, ako nista ne bude: kupujem jos koji grudnjak-prosla su vremena kad su se majice nosile bez istih!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 21:41:26   
Anoniman
Ja ću da ugradim sise! Pa ovo je bre tuga! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Grudi nakon dojenja
29.3.2011 9:35:41   
*Alexx*
Cena je od 1500 evra, sad sam malo googlala user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Grudi nakon dojenja
29.3.2011 9:58:36   
Anoniman
Za 1500 user posted image Sve imam u glavi neke vece cifre , ako je tako , ima nade  user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Grudi nakon dojenja
30.3.2011 20:55:44   
Ana007
Moje ko dva izduvana balonauser posted image user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Grudi nakon dojenja
14.5.2011 13:26:58   
jovicaa
moje su i dalje pristojne, ali pre su bile savrsene... sad su mi malo vece bradavice(jedna je cudnauser posted image ) a grudi su ostrijale, ali te strije se skroz povlace i nisu vise onako tvrde i cvrste kao pre.... ali pravo da vam kazem to mi i prija, cini mi se da su sada manje osetljive, nadam se da je tako! posto su ranije stvarno izgledale kao silikoni, ali su me dve nedelje mesecno pred menzis otkidale od bolovauser posted image

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Grudi nakon dojenja
14.5.2011 14:41:36   
jabudic
Hmmm, sad su mi "nabudzene" od nove trudnoce, ali inace, u pauzi izmedju su bile kao Sundjer Bob user posted image
Nisu visile, nego vise kipile user posted image
A sad posle ove, mogu da mislim kakve ce biti, visice do pupka user posted image , pa cu fino da ih  urolam kao sarmicu, pa upakujem u brus i ne skidam ga ni u kakvoj situaciji user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 14.5.2011 14:42:06 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Grudi nakon dojenja
14.5.2011 14:42:26   
lanajelena
Moje su kao puvanjci user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Grudi nakon dojenja
14.5.2011 14:43:35   
jelenadunja
I moje su takve,a dok sam dojila mm se nije odvajao od mene tj njih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Grudi nakon dojenja
14.5.2011 14:47:37   
Didy
Ma, moje su iste. Nisu bile neke pre trudnoće (male i neupadljive), posle dojenja se samo vratile na svoje, nije pre imalo šta da visi, nema ni sad.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Grudi nakon dojenja
14.5.2011 22:36:51   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: jabudic
 
A sad posle ove, mogu da mislim kakve ce biti, visice do pupka user posted image , pa cu fino da ih  urolam kao sarmicu, pa upakujem u brus i ne skidam ga ni u kakvoj situaciji user posted image


user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Grudi nakon dojenja
14.5.2011 22:39:15   
Anoniman
Moj ponos postade moj komplex. To je sve što ja mogu reći u ovoj temi. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Grudi nakon dojenja
14.5.2011 22:40:30   
Anoniman
Ajoj,bas,bas vise,Mateja uhvati kozu,teglji i zvace!user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Grudi nakon dojenja
31.5.2011 15:36:28   
nenja22
ja bila u sobi posle porođaja sa dve žene, jednoj to bilo treće, drugoj četvrto bebče...i dojile one svako...i nisu tako loše, koliko sam shvatila, prolazile sa izgledom između...ali sam se ja setila bila iz detinjstva alžirskih bajki, što sam obožavala, a gde je u jednoj bila neka veštica koja kad radi u polju prebaci sise preko ramena, pa tako kopa, a seoski dečaci, ako hoće neku magiju da skinu (ili tako nešto, ne sećam se najbolje) treba da joj pritrče sa leđe i posisaju malo mleka...i sad, gledajući ovo moje žgepče kako ih vuče i razvlači, ne da ću da budem glavna veštica u kraju kasnije, nego ravne mi neće biti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Grudi nakon dojenja
31.5.2011 19:03:20   
Verus
Ja naravno odmah imam sliku u glavi i umreh od smehauser posted image

Nikako da napisem da su se moje dosta popravile: ali sam redovno koristila kremu za podizanje grudi, i vezbice.  Ne znam da li bi i bez toga ili ne, ali bolje je.
IZVORNA PORUKA: nenja22

ja bila u sobi posle porođaja sa dve žene, jednoj to bilo treće, drugoj četvrto bebče...i dojile one svako...i nisu tako loše, koliko sam shvatila, prolazile sa izgledom između...ali sam se ja setila bila iz detinjstva alžirskih bajki, što sam obožavala, a gde je u jednoj bila neka veštica koja kad radi u polju prebaci sise preko ramena, pa tako kopa, a seoski dečaci, ako hoće neku magiju da skinu (ili tako nešto, ne sećam se najbolje) treba da joj pritrče sa leđe i posisaju malo mleka...i sad, gledajući ovo moje žgepče kako ih vuče i razvlači, ne da ću da budem glavna veštica u kraju kasnije, nego ravne mi neće biti user posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Grudi nakon dojenja
31.5.2011 19:04:16   
Verus
mm mi nije taknuo grudi dok sam dojila, uvek je govorio da sad nisu njegove nego H. user posted image
IZVORNA PORUKA: jelenadunja

I moje su takve,a dok sam dojila mm se nije odvajao od mene tj njih user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Grudi nakon dojenja
31.5.2011 19:45:23   
smeško
Bilo bi dobro da izmisle steznik za grudi, nešto poput onog za stomak posle porođaja. Možda bi se vratileuser posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Grudi nakon dojenja
31.5.2011 20:54:42   
Anck Su Nmaun
Moje su Extra prosle user posted image user posted image user posted image vratile se u prvobitno stanje bez problema, sad smo opet nabudzene iz svega ispadaju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here