RE: Bušenje ušiju (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mama Jo -> RE: Bušenje ušiju (3.3.2018 16:02:14)

Meni je cak neko rekao da ne treba da im busimo jer onda ta resa zna da se jako istegli kad porastu [sm=zmeden.gif]




milicicak -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 11:41:27)

Mame iz Beograda, gde da vodim mini bubu da probusi usi? A i ja bih jos jednu rupicu :)




lesica -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 11:48:12)

Mili, u domovima zdravlja uglavnom tamo gde se rade intervencije neko od medicinskog osoblja buši uši.
Kad je L htela, ja zvala dz-a, i dogovorila se sa čovekom - ista cena je i da dođe kući i da se odradi u dz-a, tipa 10ak eura je bilo, uz to se dobiju i minđušice, i antibiotska krema, i kontrola posle par dana.




Dragce86 -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 12:11:41)

Nisam znala da buse po DZ [sm=zmeden.gif] Ja cu sacekati sa svojom curicom pa kad ona resi da zeli i vidi od drugih devojcica i to joj se svidi, busimo ;)




milicicak -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 15:16:57)

Les, nije mi dz pao na pamet. Kad sam ja busila usi to je u svakoj zlatari moglo da se uradi...
Mini buba je vec izabrala mindjuse, ja se dvoumim jos uvek, moram uzivo da pogledam to sto mu se svidja




Ana RR -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 15:35:25)

Hm, znam da sad rade i sa nekom novom metodom ali ne mogu da se setim kako se zove. Navodno je bezbolno i potpuno sterilno.

Ja se nešto razmišljam da probam opet da ih probušim. Sa 20ak godina sam prvi put probušila ali desno uho se nikad nije naviklo na minđušu, bolelo me, krvarilo, oticalo... tako da praktično posle one medicinske uopšte nisam ni nosila i mnogo me nervira što mi resice više nisu onako lepe već se vidi trag od bušenja (znam, ja sam freak [sm=smiley36.gif]) možda odem da probam opet, ako mogu kroz istu rupicu da probuše opet.




milicicak -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 16:19:37)

Ja sam nasla Ovo, zgodno mi je sto je u Uscu, taman i mindjuse da pogledam.
A mini buba je izabrala Ove jer joj lice na princezu Nelu. Ja navijam za Ove
A ja sam izabrala par Skagenovih pa cu uzivo da odlucim koje cu. Moram dva para uzeti :)




mama Jo -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 16:34:07)

Mili, sve su lepe 😊 ona je bas fan viteske princeze Nele, zar ne? [sm=smiley1.gif]

Mi nismo jos uvek nijednoj busili usi... sad bi bebi, dok J kaze da nece 🙄
A drugarica je skoro pricala da je malenoj probusila, i ona je isto busila taman, kaze da je to neki isto pistolj kojim se busi rupica, ali je totalno necujan i bezbolan... ali njena malena nije htela posle te probne medicinke ni da cuje za mindjuse...
Mi imamo i ja jednu i za drugu, jos samonda im busnemo [sm=smiley36.gif]
Za J imamo onako na kopcicu, a za U na srafic... nisam sad ni sigurna sta je bolje?




Ana RR -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 16:38:54)

Mili, i ja sam našla te, baš javi kako ste prošli pa možda i ja odem hehe.

Meni se više sviđaju ove koje je mini buba odabrala [sm=smiley1.gif] ove druge su mi nekako suviše odrasle ali možda mi samo tako deluje na slici.




vonavoj -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 16:48:37)

Mili,a zasto na srafic? Jos je mala..ne znam,mene bode,jednom sam ih nosila i vise nikad[sm=jezicek.gif]
Ja sam.obema busila sa njihova 3 meseca,u zlatari Gligoric, 600din,dobiju se i mndjuse,medicinske..




milicicak -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 17:17:43)

Von, meni visece na deci ne izgledaju lepo, vise mi se dopadaju tr na srafic... A i ona sama je birala.
MamaJo, ona obozava Nelu i Wonder Woman, sva je u fazonu zena superheroja.
Ana, javljam iskustva. Ako se mini buba bude predomislila ja necu [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 17:35:02)

Dogovoreno [sm=smiley2.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Bušenje ušiju (28.8.2018 17:39:27)

I ja ne volim da vidim na deci visece mindjuse. Mi jos nismo probusili usi. Nikako da odemo to da obavimo. Ali nisu nesto zapele za time. A imamo nekoliko pari mindjusa.




milicicak -> RE: Bušenje ušiju (22.9.2018 15:36:08)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mili, i ja sam našla te, baš javi kako ste prošli pa možda i ja odem hehe.

Meni se više sviđaju ove koje je mini buba odabrala [sm=smiley1.gif] ove druge su mi nekako suviše odrasle ali možda mi samo tako deluje na slici.



Ana, javljam se sa fronta, obe smo prezivele 😂 jako malo boli.
Mini buba je sebi kupila mindjuse , ja nisam nasla ono sto mi se svidja.Ove




Ana RR -> RE: Bušenje ušiju (22.9.2018 17:17:50)

Jeeej [sm=bravo.gif] bravo za vas dve! Da znaš da bih mogla i ja, da zaličim na žensko malo [sm=smiley1.gif]

Lepe su jako [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Bušenje ušiju (22.9.2018 17:53:16)

I meni se svidjaju[sm=smiley1.gif]
Bravo [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Bušenje ušiju (22.9.2018 18:43:25)

Mili lepe su.[sm=bravo.gif]
Ja samo gledam uvek one koje nisu na sraf. I gube se lakse...bar ja imam takav utisak....




milicicak -> RE: Bušenje ušiju (22.9.2018 18:51:40)

Ja nikad te na sraf nisam izgubila... Zato onih visecih milion imam po jednu.
One koje je prvo izabrala su mnogo velike i uopste nisu lepe uzivo... Ove su savrsena princeza Nela 😀 sama ih je videla i izabrala. Sad samo treba da saceka kad moze da ih stavi. Srecom skidanje medicinki se poklapa sa odlaskom kod zubara pa sa nestrpljenjem ocekuje taj dan. Obozava zubarku i jedva ceka da joj pokaze nove mindjuse




Anck Su Nmaun -> RE: Bušenje ušiju (2.2.2019 20:00:10)

I napokon i moje cure danas isle da probuse usi. Same su pozelele i bas su srecne.
Mladja ima jednoroge a starija bubamare [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Bušenje ušiju (2.2.2019 20:16:20)

Ja nikako da javim da je busenje usiju ispala potpuna katastrofa, devojka koja nam je busila nije ni meni ni mini bubi napravila lepe rupice, nismo mogle da stavimo normalne mindjuse posle medicinki!
Ank, bravo za devojke




emicaa -> RE: Bušenje ušiju (2.2.2019 20:30:45)

Anck bravo za djevojke 😊
Mili pa kako to,jel onda jos nosite medicinke




Maraj -> RE: Bušenje ušiju (2.2.2019 20:46:15)

Mili kako? Sta se desilo?




milicicak -> RE: Bušenje ušiju (3.2.2019 9:39:49)

Jesnistavno nije mindjusa lepo probila do kraja a nemam pojma kako se onaj sraf zakacio. Uglavnom, kad smo skinule medicinke nismo mogle da stavimo normalne mindjuse, mini bubu je mnogo bolelo meni mindjusa nije htela da prodje. Inace, rupice su vec zarasle.
Kad kupim kamencice moracu da odem u neku zlataru da probusim usi kako treba




emicaa -> RE: Bušenje ušiju (3.2.2019 11:41:08)

Ovo stvarno prvi put cujem 🙄




veselicaa -> RE: Bušenje ušiju (3.2.2019 11:52:59)

Mili koliko dana ste nosile medicinke?Moja A kad busila usi,stavila sam joj zlatne odmah posle nekoliko dana.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>