|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Foto aparati
14.4.2009 14:31:13   
Modessty
Ovo je tema za Anu80 user posted image
Koji fotoaparat imate?
Da li znate da se služite svim funkcijama koje pružaju novi digitalni aparati? Ili se kod vas priča završava kod toga da znate samo da ga uključite i pritisnete dugme za slikanje?

ja imam neki matori HP735 user posted image Pre pet godina je bio ekstra aparat za relativno male pare user posted image

Želja mi je da imam na primer Nikon D700 user posted image skromno jel da?! user posted image

Volim da pravim dobre fotke, tj učim se user posted image
Kad treba neko specijalno podešenje zbog svetla i ostalog onda zovem mm da mi pomogne (čitaj: namesti šta treba)user posted image

Imam druga koji se baš onako profi bavi fotografijom. I od njega i mm sam naučila kao se slika priroda, kao portreti, kako biljke i bubice na makro itd

Mislim da ipak Ana može mnogo više da kaže o ovoj temi!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:38:00   
Modessty
Anči javiiiiii seeeeeeeeeeeeeuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:40:15   
Anoniman
Ja čak ni ne znam svoj da nađem na netu. Imam neki Canon, sada već zastareo, kako ga je muž podesio ja tako slikam. Po nekada ugasim blic. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:40:40   
Anoniman
moje znanje se zavrsava na tome da imamo nakav aparat... to mm mijenja i kupuje... ja samo skontam kako se upali uslika i kraj priče ....




(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:43:01   
Ana RR
Evo me draga! Malo sam se zanela sa ovim slikama!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:46:51   
Ana RR
Baš si skromna, ni manje ni više nego D700user posted image

Nam u junu stiže iz Kanade Nikon D90, odličan aparat, naći ću sličicu pa ću postaviti.
Kod nas mu je cena 1000Eura ali brat mm živi u Kanadi i dolazi ove godine pa će nam tamo kupiti jer je cena 700Eura. Taman za tu razliku mogu da kupim vrhunski blic!

I onda krećem u akciju! Pa devojke, ako vam treba fotograf za fotografisanje bilo kakvih događaja, na usluzi sam vam user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:49:16   
Ana RR
http://www.dpreview.com/reviews/nikond90/


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:49:44   
Modessty
Auuuu! Već sam ljubomorna!!!! D90!!!user posted image user posted image user posted image

Jel ta cena sa optikom ili bez? user posted image Sećam se da je nekad koštao oko 1000 i nešto bez optike

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:51:04   
Ana RR
Ovo je sa optikom i to najboljom, kad već kupujemo da uzmemo šta valja!

Posle ćemo videti kako će to ići pa planiramo da kupimo nešto u još boljoj klasi.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:56:02   
Anoniman
user posted image

Nikon D90

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Foto aparati
14.4.2009 14:58:55   
Modessty
Meni se D90 svidja odavno. Prosle godine smo pricali o kupovini novog aparata i ja na netu videla Nikon D90 i kazem mm sto ne kupimo taj user posted image a on me samo pogleda i pita "a jel si mozda pogledala koliko kosta?" user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Foto aparati
14.4.2009 15:04:08   
Ana RR
Joj i mi odavno gledamo, i napokon smo rešili!

Ali ja moram kupiti i dobar blic, bar još 300-400 eura je to, a posle ću kupovati dodatne objektive.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Foto aparati
14.4.2009 15:35:14   
bebać
Imamo KODAK M893 IS,neki novi model,lcd ekran,tanak je kao kutija karelije slimsuser posted image user posted image user posted image i imamo kameru ODYS tamo neki broj(kamerica mi je draža jel je kao mobilni telefon malena i funkcije su praktične)...e sad razumijem s eu to toliko koliko mi treba,znam podesit snimanje i slikanje za djecu,na svjetlosti..u mraku...nisam baš da ne znam,ali i ne znam sve..kao moj suprug..on to sve zna naći napametuser posted image user posted image user posted image i moram dodati da ne bih mogla bez ovih stvari..gdje god krenem nosim ili fotić ili cameruuser posted image zavisna sam

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:37:12   
Modessty
ja bez fotoaparata ne mogu! user posted image
imamo mnoooooooooogo fotki u kompu. Neke koje su baš lepe smo uradili i okačili na zidove. Više volim da stavimo svoje umetničke fotke nego tudje slike user posted image

Ana to je veliko ulaganje! Nadam se da će vam se taj novac vratiti brzo! A ako baš hoćeš profi da radiš onda moraš i dosta da uložiš u opremu! Tako to ide!
Ko više fotka? Ti ili muž?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:38:22   
Modessty

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

moje znanje se zavrsava na tome da imamo nakav aparat... to mm mijenja i kupuje... ja samo skontam kako se upali uslika i kraj priče ....



user posted image user posted image user posted image user posted image
ti ko moja kuma user posted image user posted image
kupila aparat i zvala nas da joj pokažemo kao to čudo radi!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:41:54   
Lu
Ja isto ne znam ništa o foto aparatima,kad gledam vaše slikice od kolača recimo izgledaju mnogo jasnije nego moje.
Ima i moj fotić neke opcije ali stvarno nisam ni pokušavala ništa s njima kad ne znamuser posted image
Sram me bilouser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:45:20   
Ana RR
Pa Mod, neće se tako brzo vratiti uloženi novac jer se treba sada probiti na tržište , da tako kažem. Ali isplatiće se.
Prvo treba da se učlanimo u klub fotografa i da pokušamo da dođemo do nekog zvanja. Za mastora fotografije ti treba ohoho vremena ali bitno je da si u toj priči. Dok ne krene ozbiljan posao malo ćemo se zezati na foto berzi, jer je to odličan način da naučiš da praviš ozbiljne fotke, ako fotka ne zadovoljava kvalitetom, ako nemaš dobru temu i sl. neće je ni primiti. Ima tu dosta posla, najvažnije je da što pre kupimo još jedan aparat.

On je neumoran, ne ispušta fotoaparat iz ruku kad negde idemo! user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:46:56   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
lu organizovaće Ana školicu za forumašice pa ćeš i ti da naučiš user posted image user posted image user posted image
ma koga šta interesuje to i nauči!
ja recimo mnogo mrzim da čitam uputstva o koišćenju uredjaja
tako je i sa aparatima. Pustim muža da sve lepo prouči pa mi onda prepriča šta sve treba da znam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:48:58   
Ana RR
Može user posted image  user posted image  user posted image

Joj i ja to radim, on je detaljan mene to mrzi!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:50:22   
Modessty
Anči za sve što radimo treba vremena i mnogo rada! user posted image
Mm isto voli da fotka i odlično mu ide. I odlično se snalazi u photoshop-u. Mene uglavnom mrzi da to radim.
I mi bi uzeli neki bolji aparat, ali trenutno je to samo budućnost. user posted image Prvo grejanje i izolacija pa sve ostalo!
aparat nas neće grejati zimus user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:54:25   
Ana RR
Znam draga! Mi smo prošli kroz to renoviranje i uvođenje gasa, i svašta još nešto.

Čekali smo, malo štedeli i rešili da ako sad ne kupimo nećemo nikad! Uvek se stvori nešto što bude preče, ali ovo nam je prilika za posao.

Ja sam juče ceo dan provela uz photoshop, posle me glava ludački bolela,uh.
Ali znaš kakve sam slikice napravila user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:55:01   
Ana RR
P.S. Samo da znaš da sam ti pustila zahtev na facebook-u user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Foto aparati
15.4.2009 9:57:35   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ana80

P.S. Samo da znaš da sam ti pustila zahtev na facebook-u user posted image


user posted image user posted image user posted image
moraću da pogledam! Danima već kukam Igoru kako sam ti rekla da imam facebook i da ga nisam pogledala da vidim dal si slala nešto! user posted image
lenština sam za taj facebook user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Foto aparati
15.4.2009 10:01:54   
Modessty
e pa ne bi bila ja ja a da u nekoj temi ne odem u offtopic!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Foto aparati
15.4.2009 10:50:11   
guppy RR
Oduvek sam želela da idem na neki foto kurs... možda jednog dana to i ostvarim.
A ovo je moja omiljena igračka:

user posted image

Nikon D60.
imam i objektiv 55 do 200 mm (ako nisam omašila brojke)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here