RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Ana RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (28.4.2021 23:29:41)

Ni mi ne kupujemo, Tizi. Moji jesu kupovali kada sam bila mala ali sitnice za korpicu bukvalno - slatkiši, album za sličice, knjiga... tako nešto. Mi ne kupujemo ni za uskrs ni za božić. Dobije poklon za novu godinu, za rođendan naravno i tokom godine onako neobavezno, ako nam se nešto dopadne itd.




dddaca -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (28.4.2021 23:53:42)

Bas tako. Neki slatkis, cokoladno jaje ili zeka, ali ni mi ne praktikujemo kupovinu poklona za Uskrs. Rekoh pre neki dan da ce mozda da dobije igrackicu koju je zelela, ali definitivno nista od toga, posto je vec obrlatila tatu. Tako da za praznik ostaju samo slatkisi




nata11 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (1.5.2021 14:59:26)

Mama je zakazala sa dekoracijom zbog poslovnih obaveza ali je Roda tu.



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2126701-5333.jpg[/img]
Unutra lutkica, Cipiripi krem, jaje, cokoladni zeka, balzam za usne, pernica sa bojicama, gumice i snalice.




mati -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (2.5.2021 22:02:25)

Ne kupujem. Tu su kinder jaja i druga neka jaja manja i veća, čokolade i slatkiši, pa kako nemam dvorište ostavim po saksijama i ubacim u dekoraciju. Ujutru ih sačekaju dve prazne korpice koje pune još u pidzami. Veliki su i već znaju, ali eto, svi volimo kad smo srećni.




nata11 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (21.3.2022 8:03:59)

Mame jel spremate nesto decici za Uskrs? Ove sam slaba sa idejama.




flamingos -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (21.3.2022 8:23:59)

Nato-igračke i slatkiši-tu nema da omaneš.Mislim,dok su manji.Kasnije je druga priča.





Sanjica26 RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (21.3.2022 9:16:38)

Нато, још увек ништа, али планирам да им купим нешто ново од одела. И неку ситницу. 




IvanaSK RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (21.3.2022 20:56:10)

Ja cu verovatno naruciti ovako nesto kod poznanika, a inace nemam pojma sta cu jos 😁
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2149490-8678.jpg[/img]




flamingos -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (21.3.2022 22:22:46)

Ivana,prelepo je.❤





Duškić -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (22.3.2022 8:11:17)

Ja nesto ne razmisljam o tome, uzmemo u lidlu slatkise, kupimo boje , glitere i sve sto smislimo, po nekog cokoladnog zeku, a Ivana to za jaja je bas lepo.




QueenJ -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (22.3.2022 8:16:26)

Kod nas u principu nije neki običaj megalomanski za Uskrs kupovati i poklanjati. Čokoladne zeke, jaja i slična Uskršnja sitna zadovoljstva se podrazumevaju.




nata11 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (22.3.2022 8:20:12)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja cu verovatno naruciti ovako nesto kod poznanika, a inace nemam pojma sta cu jos 😁
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2149490-8678.jpg[/img]



Slicnih sa imenom samo ime nije u boji sam nasla za 250 ako nekome treba prosledicu.


Ja za sada planiram paketic :
tanju jaknicu
coko zeku
knjigu neku (to pod obavezno ide [sm=smiley1.gif])
igracaka je tolik dobila da nemam ideje ali bice neka manja lutka - pepa prase
snalice




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]