|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
22.4.2022 12:12:46   
dunja RR
Da, baš bih volela da su plavi juče izgubili, ali išlo im je.
Mada, i da su izgubili, ove žene sa Rokom bi nominovale možda Rubija, u slučaju da on opet ne osvoji imunitet.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.4.2022 12:13:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Survivor
22.4.2022 12:48:04   
vonavoj
Red je da Mina bude nominovana,toliko je iritantna,strasno.

Ali mislik da je Goran resio da odustane...videcemo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Survivor
22.4.2022 18:40:44   
dunja RR
Čitam hrvatske sajtove, Hrvati su besni na Tenu, Sumeju, Viktora i Roka, vala baš su user posted image
Ali mnogi uz HR navijaju čitam za našeg Stefana, čak neki pišu da su im se toliko smučile Tena, Sumeja i ova dvojica, da navijaju sada za crvene user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.4.2022 18:42:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Survivor
22.4.2022 21:15:10   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jel Goran ono sabotirao nešto juče, tj. na kraju i pobedio onu drugu, ali definitivno je čudno igrao. Kako se vama čini?



Ma 100%, pa rekao je i svojima da on sada može iz inata da gubi na bitkama za imunitet kako bi svoje nominovali. Videlo se da se ne trudi ali jbg na kraju koliko se nije trudio ipak je dobio onu drugu rundu.



Meni se čini da je i Tomislav. 
A što kaže Ana, baš mi beše drago kad je "oladio" Sumeju 😀 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Survivor
22.4.2022 23:18:39   
vonavoj
Bravo za Gorana..

Nadam se da sledeca Sumi i Milica lete🤣

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Survivor
23.4.2022 8:30:57   
dddaca
Stvarno mi nije jasno sto cuvaju onu glumicu. Jovana mi i nije bas simpaticna, ali po cemu je to ona losija od Mine?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Survivor
23.4.2022 11:34:35   
Ivanka 75
Goran moralni pobednik. Zao mi Ramiza, ispade da se kod crvenih samo godine gledaju, Ramiz mator, Nadja mlada... Daj boze da dodju u Ramizove godine 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Survivor
23.4.2022 12:03:54   
dunja RR
Da, definitivno nije bio red na Ramiza, u igrama je bio odličan. Verujem da je Novi Pazar ponosan na njega, do kraja je bio čovek.
Kad je pre samog duela rekao, pa nije sramota ni da izgubim od ovakvog čoveka, misleći na Gorana, sve je rekao. Ni jednom ni drugom nije bilo mesto u duelu sinoć.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.4.2022 12:09:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Survivor
29.4.2022 22:31:15   
Ivanka 75
Uuuu sto mi drago sto je Nadja osvojila imunitet 💪💪💪


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Survivor
6.5.2022 13:41:46   
dunja RR
Šta bi ono sinoć! Nađa je postala najveća faca user posted image , Vlada isto, Stefan malo splasnuo, samo malo (bar u mojim očima), Branko i Mina su imali deeeebele sreće da se na nikakav kvalitet provuku do kraja, ali i to treba umeti user posted image

Kako su one žene iz plavog plemena sebi uskočile iz usta, da im već par puta ne daju da glasaju za muške, user posted image , pa šou. Posebno mi je drago zbog femi Sumeje što mora glasa za svije ženske, grozna sam, znam.

Tomislav mi je malo postao kao "žena", ne znam bre da ćuti, Roko je odavno takav.

Sad kada se ujedine biće zanimljivo user posted image

Čitam negde, plavo pleme je zagotivilo Nađu, pa kada krenu izbacivanja, nju će čuvati, kada već naši nisu znali.

Moji favoriti: Nika, Vlada, Goran, Nađa, Stefan, tim nekim redom ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.5.2022 13:42:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Survivor
6.5.2022 13:51:30   
Ivanka 75
Ми навојасмо опасно синоћ user posted image
Ника и влада моји фаворити!

Ne svidja mi se Tomislavljeva retorika, kakav recnik koristi tokom razgovora user posted image
Ovo jeste drustveni eksperiment a zene plavog tima su malo ucutkane od strane organizatora. I ako su!

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 6.5.2022 13:54:17 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Survivor
6.5.2022 13:53:38   
dunja RR
Iv, pa vidiš, i ja sam Niku i Vkadu prve stavila user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Survivor
6.5.2022 13:54:56   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Iv, pa vidiš, i ja sam Niku i Vkadu prve stavila user posted image



Da da, tako i treba! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Survivor
6.5.2022 13:54:58   
dunja RR
Inače, skontala da mi je Vlada komšija - kada je zvao mamu, pa je njegova mama rekla da će dati pomen Vladinom tati u njihovoj crkvi u Kajmakčalanskoj, a to je moja crkva user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Survivor
6.5.2022 13:56:32   
Ivanka 75
Ma Vlada gromada od coveka! Samo radi, nikome ne soli pamet ko Stevan. Svidelo mi se kad je razgovrao sa Nadjom posle onog poraza pre neki dan kad se ona razocarala i mislila da ce pleme da je mrzi. Ko veliki brat prema njoj.
Stefan je dopadljiva osoba, videcemo kako ce biti kad se ujedine.



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 6.5.2022 13:58:25 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Survivor
6.5.2022 16:39:46   
dddaca
Bas me interesuje kako ce biti nakon ujedinjenja. Sad mi po malo postaje dosadno. Uglavnom prikazuju igre, volela bih da prikazuju malo vise i desavanja unutar plemena.
Od crvenih Vlada, Stefan i Nadja su mi ok, dok za Minu ne znam sta bih rekla. Gledam je sinoc kako vuce ona dvokolica i razmisljam dal ce da je pregaze, dal da je preture. Svaka igra u kojoj ona ucestvuje je poklonjen bod plavima.
Kod plavih, vidim da hvalite Niku, a meni se bas i ne svidja. Jeste dobra u igrama, to stoji, i ok mi je njen stav vezan za odnose u plemenu ali me nerviraju one njene gestikulacije

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Survivor
6.5.2022 16:42:28   
dunja RR
Ja volim sve kod Nike user posted image

Mina se juče vukla po poligonu kao prebijena mačka.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Survivor
6.5.2022 16:50:10   
Ivanka 75
Vala bas ko prebijena macka 😊
Bar se Branko malo popravio u gadjanju... Doduse, nije bacao lopte no obruce 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Survivor
6.5.2022 21:07:59   
Tiziana
Nama je Vladimir najveci kralj. Ne eksponira se previse, konstatno je dobar, nema pogresne komentare. Skroz ok lik.U plavom timu nam je Nika gotivan lik. 
Stefan nam je bio simpa, ali sto vreme odmice, suvise mi smeta to sto nikad nece do kraja da kaze sta mislu, a vidis da je ljut, besan, nazadovoljan. Bas igra sad vec igru. Milicine divljacke reakcije nas izčzdjuju. Sva je prenaglasena. Nina, potpuno neupotrebljiva, kao i Branko. Ne znam kako mu nije glupo da bilo koga komentarise kad je on maltene najgori od svih. Koji crni profesor fizickog, posvadjan sa loptom, sa gadjanjem, sa plivanjem, sa trcanjem.. Plavi tim je definitivno kompletniji u smislu da nemaju igraca kao Branko i Mina (najcesce i Steva) koji uglavnom nicemu ne sluze. Svako od njih je ipak u stanju da donese bod. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Survivor
6.5.2022 21:08:54   
Tiziana
@Mina,ne Nina 🙂

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Survivor
6.5.2022 21:28:39   
vonavoj
Postalo je dosadno...

Minu je i dalje mucno gledati..ali ta gluma kad zavrsi igru i izgubi,uzas..Nadja je postala legenda.Vlada je super..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Survivor
6.5.2022 21:51:01   
dunja RR
Tizi, kao da sam ja pisala.

Sve, baš sve, a osebnoo deo za Branka!


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Nama je Vladimir najveci kralj. Ne eksponira se previse, konstatno je dobar, nema pogresne komentare. Skroz ok lik.U plavom timu nam je Nika gotivan lik. 
Stefan nam je bio simpa, ali sto vreme odmice, suvise mi smeta to sto nikad nece do kraja da kaze sta mislu, a vidis da je ljut, besan, nazadovoljan. Bas igra sad vec igru. Milicine divljacke reakcije nas izčzdjuju. Sva je prenaglasena. Nina, potpuno neupotrebljiva, kao i Branko. Ne znam kako mu nije glupo da bilo koga komentarise kad je on maltene najgori od svih. Koji crni profesor fizickog, posvadjan sa loptom, sa gadjanjem, sa plivanjem, sa trcanjem.. Plavi tim je definitivno kompletniji u smislu da nemaju igraca kao Branko i Mina (najcesce i Steva) koji uglavnom nicemu ne sluze. Svako od njih je ipak u stanju da donese bod. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Survivor
6.5.2022 21:57:05   
dunja RR
Plavi tim je snažniji mnogo, posebno muški, i to je sve izraženije kako vreme odmče. I oni sami komentarišu, ako bude igra na snagu, sigzrno je dobijaju. Ali da li je ta snaga bitna za preživeti (mislim generalno), hm, ako Vlada i Stefan, mršavci, imaju najbolju statistiku, od muških.

Mada nekako razmišljam, ok, Goran i Tomislav jesu gromade, ali plavvo pleme i sve vreme bolje jede, kad osvajaju igre sa super klopon. Branko je smršao, pola ga nema u odnosu na početak, mada i drugi, ne baš svi, ali on nekakoo najviše.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Survivor
6.5.2022 22:11:49   
Ivanka 75
Ja sam danas o tome razmisljala. Plavi mnigo bolje jedu poslednjih nedelja. Crveni su mnogo smrsali.


Sinoc sam primetila da su crveni muskraci uvek lepo obrijani i sredjeni, plavi zapusteni samo tako. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Survivor
7.5.2022 12:38:27   
dunja RR
Znači, u ponedeljak žurka..pa sad, radujem se da vidim Gorana skockanog user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here