|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
7.5.2022 14:35:03   
Ivanka 75
Ima covek lepe oci pa to ti je 😊


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Survivor
7.5.2022 14:38:31   
Ivanka 75
E da, i mm i ja smo primetili nesto vezano za Gorana. Uvek ima kosulju i bermude kad idu na plemenski savet. Nije polugo ko pojedini.



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Survivor
7.5.2022 14:41:08   
dunja RR
Ne baš uvek, ali često je tako, ponekad ima i onu plavu razvučenu majicu, mada njemu sve lepo stoji user posted image i jedan od retkih koji nije tetoviran, što se meni lično dopada (ne volim tetovaže). Vlada nije, i nisam sigurna za Tomislava, mislim da nije ni on, ostali svi ko stripovi. I Branko mislim nije.

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.5.2022 14:47:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Survivor
7.5.2022 15:20:15   
Ivanka 75
Da da, i plava majica, ali je obucen, za razliku od nekih koji su posli na plazu. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Survivor
8.5.2022 21:45:56   
Ivanka 75
Citam po netu komentare za crvene i plave.


Neko kaze plavi slozni, drugi crveni slozni. 
Plavi namerno nominovali Nevenu jer su znali da ce pobediti, pa se pitam sta bi bilo da je Ivana kojim slucajem pobedila. A Ivanu potresli nominacijama do srzi, nije mogla mukica ni da izdrzi. 
Crveni ko crveni, imaju i oni neku svoju logiku. Ali, cini mi se da ne mrze jedni druge. Netrpeljivost postoji ali opet su nekako tu jedni za druge, cak i kad su gubili nekoliko puta zaredom. 
A plave ne mogu da prokljuvim bas. Jedan dan su mi ok a onda prikazu neki njihov razgovor pa mi nisu ok. Mada ja slusam na pola uva... 😊 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Survivor
9.5.2022 10:19:07   
Ana RR
Mm je skoro rekao kako je konobar najbolji sportista user posted image Vlada je baš ok u svakom smislu, ako i igra neku igru onda to radi fino i kulturno.

Stefan mi nekako od starta nit smrdi nit miriše, ne znam. Ok mi je ali stalno imam neki osećaj da se folira, što reče Tizi ne govori do kraja šta misli.

Branko ne znam gde je završio dif, online verovatno. Stvarno je sramota reći da je profesor fizičkog.

Mina mnogo ke*a da izvinete, na plemenskom kada počne da priča pa se pogubi jer ne zna ni šta je htela da kaže. Ja ne mogu da je slušam.

Milicu ne volim pa ne volim. Nisam je volela ni kao košarkašicu a ni sada je ne volim. I užasno me nervira potenciranje kako Nađa ništa od onoga što su joj rekli nije usvojila. Pa izvini a zašto bi? Zašto misle da imaju ikakvo pravo da devojku kritikuju? Neverovatno.

A za devojke u plavom timu mi je tako drago, eto im kada su toliko htele da izbace muškarce. Ivana mi je bila skroz na mestu, žao mi je što je ispala. Nevena me izluđuje sa plakanjem, aman ženo više. Tena mi je nekako bzvz, Nika je smešna sa svojim facama ali ona mi je najbolja od njih. Skroz mi je ok.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.5.2022 11:54:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Survivor
9.5.2022 10:19:46   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Znači, u ponedeljak žurka..pa sad, radujem se da vidim Gorana skockanog user posted image


O da user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Survivor
9.5.2022 23:51:46   
Ivanka 75
No comment na kviz neznanja 🙄


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Survivor
10.5.2022 8:13:18   
dddaca
Videste li onu transformaciju sinoc? Mina neprepoznatljiva, sve dok se nije nasmejala

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Survivor
10.5.2022 9:05:58   
QueenJ


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

No comment na kviz neznanja 🙄




Baš. Bilo je i nekih pitanja bezveznih, ali neka pitanja nisu smeli da ne znaju. Kviz neznanja.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Survivor
10.5.2022 9:39:12   
Ivanka 75
Igrala se deca 😁

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Survivor
11.5.2022 10:27:03   
gagana83
Ova Anina analiza gore - potpisujem, od reči do reči 🙂Mi smo oplakali kviz znanja - Nika i Maša pobedile 🤣


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Survivor
11.5.2022 10:50:22   
Ivanka 75
Smeju li da dele hranu? Nisam ukapirala sinoc. Propustila sam dosta.


Ili spremaju svako za sebe pa se glwdaju kako jedu? 
A kokoske i dalje imaju? 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Survivor
11.5.2022 19:20:01   
dunja RR
Ni ja nisam sigurna za deljenje.

Nego, iznenadih se što Goran ne zna da igra, i sam je za sebe rekao da je drvo, dok je Steva rođeni plesač, što me još više iznenadilo. Ples je stvarno nešto što imaš ili nemaš u krvi, pa sad, šta ti se zalomi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Survivor
11.5.2022 20:19:29   
Ivanka 75
Bice opasno sad kad su ujedinjeni. Do sad su mogli da pricaju sta hoce kad su razdvojeni, tek sad ce pravi karakter pojednih da izadje na videlo. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Survivor
11.5.2022 23:40:54   
Ana RR
Koliko je ova Milica jedno ljigavo stvorenje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Survivor
11.5.2022 23:52:19   
dunja RR
UŽASNA.

A vala i Mina.

A vala i ovaj najbolji drug svima, nije puno bolji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Survivor
12.5.2022 2:44:20   
Srećka
Devojke imam problem. Imam 35 god,u septembru punim 36 ,dobro se osećam ,uz mi je u redu,ali ovaj double me preplašio . Stvarno nisam okej,izgubila sam se

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Survivor
12.5.2022 9:54:35   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Koliko je ova Milica jedno ljigavo stvorenje.


Zaspala sam sinoc, nisam gledala do kraja. Sta se desilo?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Survivor
12.5.2022 10:25:53   
Ana RR
Pa prvo komentar kada je Boki pitao ko je ugrožen po njenom mišljenju - rekla je pa standardno Mina i Nađa. Videlo se da je Nađa bila zatečena. Posle, pošto je Nađa glasala za Milicu, Boki je pitao šta misli ko je glasao za nju, ona je počela nešto da ke*a da izvineš, baš je jadna. Starleta.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.5.2022 12:05:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Survivor
12.5.2022 11:05:58   
dunja RR


I na kraju se kratko video deo iz današnje epizode, gde Milica kaže za Nađu - hrani kerče da te ujede.
Kako je to gadno kada imaš visoko mišljenje o sebi, a bez argumenata.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Survivor
12.5.2022 12:04:42   
Ana RR
Suzi, ne kerče već je rekla džukelu! Strašno koliko je prosta a koliko sebe uzdiže. Ona stalno govori istinu i samo istinu, ona je najbolja... važi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Survivor
12.5.2022 13:46:59   
dddaca
Kompleksašica. Najzad se nasao neko da napise i njeno ime. Bravo Nadja!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Survivor
12.5.2022 14:01:09   
Ivanka 75
Ja vec nedeljama ocekujem da pocnu Milicu da nominuje. Dpsadi narodu toliko pricanje i pricanje, ne moze to toliko dugo da se trpi a ona nema granice.

Milicin izraz lica kad je B procitao njeno ime - neprocenjivo! Da se malo spusti na zemlju. Nije nedodorljiva itreba toga da postane svesna.
MIna, ubrzano disanje i toootalno pogubljena.
drago mi sto je Nadja prezivela nominacije.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Survivor
12.5.2022 14:38:41   
gagana83
Da me ne shvatite pogrešno, meni je Nađa vrlo simpatična, možda i najomiljenija od crvenih. O Milici neću trošiti reči, žena zlo.
Ali mogu da razumem zašto je Nađa prva za nominovanje.Nestabilna je, ima baš nizak nivo samopouzdanja (nisam ni ja bila mnogo bolja u tim godinama) Prosto, mislim da nije tip ličnosti za Survivor u ovom momentu. Ima potrebu da se stalno izvinjava drugima, da traži savete i podršku, mislim da im crpi energiju svojom nesigurnošću. Nekako se nije uklopila.
To naravno ne daje za pravo drugima da je ubijaju u pojam i šikaniraju.
Mislim da bi se mnogo bolje uklopila sa plavima.
Ja juče rekoh kako živim za dan kad će neko da napiše Milicu na onom papiru 😁 I eto ga, brže nrgo što sam očekivala. Šta mislite, ko će sledeći napisati njeno ime?Tipujem na Branka 😁

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here