|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
28.5.2022 21:43:10   
gagana83
Ja od sinoć definitivno više nemam favorita među crvenima.
Navijam za Niku i Gorana.

< Poruku je uredio gagana83 -- 28.5.2022 21:44:29 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Survivor
28.5.2022 22:15:56   
dunja RR
Isto Gagi, isto.

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.5.2022 22:16:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Survivor
28.5.2022 22:16:47   
dunja RR
Jel bilo nekad u Survivoru, ne sećam se, da vrate nekog od onih što su ispali?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Survivor
28.5.2022 22:33:35   
Ana RR
Dunja, bilo je nešto da odlaze na neko ostrvo mrtvih, čini mi se, pa bi se kasnije borili i pobednik se vraćao... tako nešto.

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja od sinoć definitivno više nemam favorita među crvenima.
Navijam za Niku i Gorana.


Isto...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Survivor
28.5.2022 22:42:13   
dunja RR
Možda porota posle izglasa jednog od njih, da se vrati, i vrati se Vlada :) ...maštam ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Survivor
31.5.2022 12:09:16   
dunja RR
Teško je gledati naše, kada gube onakve nagrade...


A onda kada je Sumeja imali svoj sujetni monolog, sećate se da je rekla da joj nije drago da vidi plave, osim jednog pojedinca, šta mislite na koga je mislila? Ja sam pre toga naletela na neki tekst, da li na nekom hr sajtu, ali nisam ga otvarala, samo sam u najavi videla, da je tu izjavila da navija samo za Niku. Pojma nemam šta je ona čula, videla, pa je onako reagovala, i otkud Nika da joj je sada jedina ok.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Survivor
1.6.2022 8:36:10   
dddaca
Bas mi je drago zbog Nadje. Okomili su se na nju, ali nikako da je izbace. Mada sad kad krenu da igraju svako za sebe verovatno ce brzo ispasti.
I ne radi sujeta samo kod Sumeje. Jel ste cule sinoc Vladimira i Minu?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Survivor
1.6.2022 10:06:13   
jess021
Daco, slažem se. Vladimir me baš razočarao. Poneo se isto kao Sumeja na prošlom savetu

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Survivor
1.6.2022 10:08:25   
dunja RR
Da, baš kao Sumeja :(

A Mina...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Survivor
1.6.2022 10:27:57   
Ana RR
Da, baš nisam očekivala to od Vlade. A Mina naravno opet ni sama ne zna šta je htela da kaže.

Ali onaj Steva user posted image pa majku mu, žene trče preko onog poligona juče a on čovek puzi... kako se taj provukao dovde ja ne znam.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Survivor
1.6.2022 10:54:03   
jess021
I onda Vlada i Mina kažu da je Nađa najslabija karika, a Stevana niko i ne spominje u tom kontekstu

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Survivor
1.6.2022 10:58:49   
Ana RR
Realno, Nađa ih je sve nadigrala, pa i taktički, tako da teško da je najslabija karika. Nemam favorita više, ali samo da Stefan ne pobedi. Teška mutljavina, što kaže moj tata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Survivor
1.6.2022 12:18:39   
Ivanka 75
Zanimljiivi i zabvni deo Survivora je prosao. 😔 Sad sebicnost i samoodrzanje dominiraju. Ogovaranja Velikog veca ce mnigo da uticu na ishod.


Ne mili mi se da gledam vise. Plave jedino tesi sto ce neko od njih da bude pobednik. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Survivor
1.6.2022 13:40:52   
jess021
Ivanka, zar neće biti jedan od plavih i jedan id crvenih? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Survivor
1.6.2022 13:46:54   
Ivanka 75
Pogresih boju Jess 😂 Crvene tesi sto ce neko biti pobednik, bar tu pobedu da osvoji. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Survivor
1.6.2022 17:29:39   
dddaca
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Realno, Nađa ih je sve nadigrala, pa i taktički, tako da teško da je najslabija karika. Nemam favorita više, ali samo da Stefan ne pobedi. Teška mutljavina, što kaže moj tata.


Da znas, pravi izraz. U pocetku mi je bio simpatican kao igrac, ali kako vreme prolazi, ni malo mi se vise ne dopada. Sinoc se bas videlo da mu nije pravo sto je Masa ispala, ali ne znam sta je ocekivao. Pa sam ju je nominovao
I za Stevana se slazem. Ni meni nije jasno kako je on uopste stigao dovde. Rekla bih da je crvena petorka imala neki dogovor i da su se zato podrzavali medjusobno do trenutka kad vise nisu imali koga da biraju.

< Poruku je uredio dddaca -- 1.6.2022 17:30:08 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Survivor
1.6.2022 22:01:32   
Tiziana
Znate šta je meni fascinantno. Kako svi postanu zli kad odu u Veliko veće Ili im je rečeno da budu takvi, ne znam.. Čudno. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Survivor
1.6.2022 22:14:35   
Ivanka 75
Mnogo subjektivnog misljenja je sad u veću. Sumeja razocarana i ljuta na Tenu, Vlada na Nadju, sad i Masa na Nadju i Stefana. Gorcina prevladava. I sto su na pocetku mislili da ce i posle Survivora biti prijatelji sad sve pada u vodu.
I mene je Stefan poceo da nervira. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Survivor
1.6.2022 23:46:58   
dunja RR

Da da bukvalno kao da im je placeno, ko hoce da bude zao, dodatni honorar, pa izvolte.
IZVORNA PORUKA: Tiziana

Znate šta je meni fascinantno. Kako svi postanu zli kad odu u Veliko veće Ili im je rečeno da budu takvi, ne znam.. Čudno. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Survivor
2.6.2022 0:01:20   
Ivanka 75
A Sumejin osmeh?


Ko da je osvojila glavnu nagradu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Survivor
2.6.2022 0:18:33   
dunja RR
Taj osmeh stvarno deluje da je za lovu takav.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Survivor
3.6.2022 7:54:42   
Tiziana
Nisam sinoc gledala, bila sam u izlasku sa koleginicama. Gledam sad na vestima, pa Nađa je kraljica.Izbacila je i ''suštinskog''! Milicina faca je bila neprocenjiva.. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Survivor
3.6.2022 8:06:35   
Sanjica26 RR
Moj kolega se prijavio da učestvuje. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Survivor
3.6.2022 8:36:45   
dddaca
Super Sanjice, imaces za koga da navijas ako prodje selekciju user posted image
Ne znam kakav je vas utisak, ali meni se cini da je Milica sinoc malo otplakala i vesto izmanipulisala, i da ju je Stevan nakon toga pustio

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Survivor
3.6.2022 11:28:39   
dunja RR
Stevan nije išao svom snagom. Nadam se da Stefan neće biti tako blesav. Mada, ko zna kakva će igra biti.

Nego, večeras je polufinale, a finale kada, u ponedeljak ili će možda za vikend pustiti?

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.6.2022 11:29:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here