|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VIP Survivor
19.3.2023 8:07:44   
jess021
I meni je Enea baš dobar, neka mica. Brate mil8, koliki mišići, a koordinacija 0 bodova, no dobro.Ne znam što su se svi okomili na Anu, mislim da su svi glasali za nju, verovatno dogovor. 
A za Luku, negde sam pročitala komentar da li će proći jedna epizoda da Luka ne spomene da je iz Novog Sada😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: VIP Survivor
20.3.2023 11:58:26   
Ana RR
I nama je Enea baš dobrica, nekako se vidi da je skroz ok čovek. I onaj Filip mi nekako dođe kao jedini normalan.

Kod nas mi se niko ne izdvaja, eventualno Bojan mi deluje ok. Luka je zlo, baš mi se ne dopada ni najmanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: VIP Survivor
21.3.2023 9:57:48   
jess021
Drago mi je što je Ana ostala, ali žao mi i Enee.
Sanja iz plavih mi se nikako ne dopada, a za ove nove ćemo još videti, Kalu je hit😂
Ana i meni se dopadaju i Filip i Bojan, nekako su mi i fizički slični 😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Survivor
21.3.2023 10:38:42   
Ana RR
Ali Sanja koja se umiva peskom user posted image user posted image sad sam sve videla majke mi.



< Poruku je uredio Ana RR -- 21.3.2023 11:17:24 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Survivor
21.3.2023 11:23:32   
dddaca
Ja sam sinoc pustila, pocela da gledam i ostavila tako da zuji. Jednostavno mi nije bilo interesantno. Nije mi simpaticna ona nova iz plavog tima, sto je ljubila pesak ili sta god da je vec radila kad se prvi put pojavila pred timom. Dosla je pre neki dan, nisam joj ni ime zapamtila

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Survivor
21.3.2023 11:44:08   
Ana RR
To je Sanja user posted image sinoć je trljala lice peskom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Survivor
21.3.2023 11:52:52   
Ivanka 75
Daaa Sanja 😀A komentarisali su Dragu prosle nedelje da je glasna kad pobedjuje i smetalo plavima samo tako. Dobili su svoju Dragu. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Survivor
21.3.2023 12:05:52   
dunja RR
Marko se uneo u ulogu Stefana iz prošle sezone, čak i govor je skinuo, kez. Generealno nije mi toliko antipatičan kao Luka, nego eto previše me podseća na Stefana.

A Goranče se sinoć javio iz Hrvatske, ste videli user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Survivor
21.3.2023 12:28:20   
Ana RR
Suzi, ja to govorim svaki put kada gledamo, ista Stefanova mimika, govor, sve. Doduše, Stefan je u igrama bio mnogo bolji. Mada, da, opet mi je Marko draži od Luke, Luka mi se ni najmanje ne sviđa.

A Goran user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Survivor
21.3.2023 13:06:28   
dunja RR
Anči da da, svakako nije u igrama kao Stefan, mislim na Marka, tu nema kapaciteta da ga "skine",. ali u ostalom se uneo u ulogu.


A Lazaru je Luka "guru" kao što je u prošloj sezoni Milica bila Maši...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Survivor
21.3.2023 13:16:35   
jess021
Au ja sam amater naspram vaših analiza😂
Nisam sinoć gledala do kraja. A kad  razmislim za Marka ste skroz u pravu, ali ok mi je, za sad. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Survivor
21.3.2023 13:59:20   
Ivanka 75
Meni se sinoc bas oduzilo. Moji uveliko gledali kad sam dosla pa se ukljucih na pola a ono traje li traje. Posle poce i Plus pa batalih 😂Od sad samo igre gledam, ostalo motam 🤣

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Survivor
21.3.2023 16:52:15   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ana RR

To je Sanja user posted image sinoć je trljala lice peskom user posted image

Prilicno cudna osoba.
Za Marka se slazem, kopira Stefana, to sam odmah na pocetku pomislila. Ne svidja mi se. A Luka, onako, lep decko, ali nisam nesto mnogo slusala sta prica.
Inace, da li sam ja jedina kojoj Goran nije bio wow? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Survivor
21.3.2023 18:16:52   
jess021
Daco, nisi, ja se ne sećam ni kako izgleda😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Survivor
21.3.2023 23:07:44   
Ivanka 75
Goran bese onaj sa bradicom?
Ili to bese Vlada? Ne secam se uopste, odo da guglam. A slusam sad ovu Sanju bas je cudan lik. I opet napadose Dragu. Ispade oni jedini pravedni tamo. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Survivor
22.3.2023 7:57:37   
dddaca
Ivanka, na kraju su svi bili sa bradicom user posted image Goran je iz plavog plemena, a i on plavo smedj. Iz nekog primorskog mesta mislim da je bio.
Sanja jeste bas cudna. Imam utisak da zeli da dominira, da se nametne kao vodja. Mozda da je usla na pocetku, ali sad ne znam da li ce uspeti.
A u vezi Drage... Meni se ne dopada nacin na koji se onaj njen Dragan proslavlja pobedu. Vidim sinoc, svi nesto urlaju nakon pobede. Ajde muski i nekako, ali zenama bas ne pristaje. Ali dobro, sve je to igra

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Survivor
22.3.2023 9:43:32   
Ana RR
Čini mi se da je u prethodnom survivoru bilo mnogo više poštovanja između dva plemena, ovi se vidno ne podnose. Naši definitivno preteruju u tom slavlju, nekako gadno izgleda (pogotovo kada to rade žene, što ti kažeš daco). Ali jbg ko gubi ima pravo da se ljuti i to je tako, ništa drugo ne mogu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Survivor
22.3.2023 9:44:52   
Ivanka 75
Iskreno, svako ima pravo da pobedu proslavlja kako zeli. Ispade da crveni ne smeju nikaoko da proslavljaju pobedu. I jos uvek pom8nju onu ribu i jedni i drugi.Plavi zameraju sto im nisu dali ribu oberucke, onome zameraju sto je to i uopste pomenuo. 
Sta glad ucini coveku. Zanimljiv naucni exepriment ovaj Survivor. 😊 Nisam detaljno gledala sinoc. Ne mogu da se udubljujem u njihove price. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Survivor
22.3.2023 10:12:57   
Ana RR
Naravno, Ivanka, ali ona Draga kada krene da urla jbt mnogo gadno izgleda.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Survivor
22.3.2023 10:14:22   
dddaca
Nisam to sa ribom ispratila. Ne drzi mi paznju bas svaka emislija. Ivanka, ne kazem da ne treba da proslavljaju, ali eto meni se ne svidja kad zene proslavljaju na taj nacin. Nekako mi je grubo, ruzno, muskobanjasto.
A da je netrpeljivost velika, to je ocigledno. Pitam se samo kako ce da se sloze posle, kad se plemena budu spojila

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Survivor
22.3.2023 11:15:46   
dunja RR
Meni je to dernjanje nakon pobede normalno, to je sport, i treba izbaciti zaostali adrenalin iz sebe na kraju.
Dernjala se i Milica Dabović prošle godine sećate se, pa nikome iz plavih nije smetalo.
Jedino što ne znam da li se Draga okrene ka plavima kada to radi, e to nisam ispratila, to ne bi bilo ok.

Meni od naših Bojan deluje za sada ok.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Survivor
22.3.2023 12:04:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Naravno, Ivanka, ali ona Draga kada krene da urla jbt mnogo gadno izgleda.



Upravo ih gledam uz kaficu 😂
Draga ce upalu grla da dobije 🤣

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Survivor
22.3.2023 12:06:20   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni je to dernjanje nakon pobede normalno, to je sport, i treba izbaciti zaostali adrenalin iz sebe na kraju.
Dernjala se i Milica Dabović prošle godine sećate se, pa nikome iz plavih nije smetalo.
Jedino što ne znam da li se Draga okrene ka plavima kada to radi, e to nisam ispratila, to ne bi bilo ok.

Meni od naših Bojan deluje za sada ok.


Ja mislim da plavima bas to upravo i smeta. Juce je dunula pesak sa dlana prema njima. Mogla bi malo da se kontrolise. 
Jos uvek ih ne razlikujem ni po liku ni po imenima. Dragu zapamtih 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Survivor
22.3.2023 12:56:25   
jess021
Pesak je dunula prema njima jer je Sanja pre toga isprovocirala.
Iskreno meni je malo smešno to njihovo proslavljanje pobede ono kad Nataša šeta na rukama, Draga nešto igra, Lazar kao Tarzan... 
Dernjanje mi je ok, ali nije trebala tako prema njima da se okrene, plus se sva izobliči u tom momentu, mislim na Dragu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Survivor
22.3.2023 13:10:16   
Ivanka 75
Provociraju i jedni i drugi a ne bi trebalo.Nisam videla sta je Sanja uradila pa Draga odreagovala. Nadam se da ce im neko ukazati na to pa da se smire. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here