Ne štitite uvek najmlađe dete (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Anoniman -> Ne štitite uvek najmlađe dete (16.4.2009 21:59:42)

Mnogi roditelji ne znaju kako da se postave prema starijoj i mlađoj deci. Da li treba imati iste kriterijume i prema jednima i prema drugima...
Detaljnije: KLIK

Šta vi mislite?




Sneža -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (16.4.2009 22:02:42)

E da je moja mama na vreme čitala ovo[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif],nekako sam uvek ja bila kriva za sve,eh što se nisam rodila kao mlađa?!




afrodita -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (16.4.2009 22:06:44)

Ne mogu da imam iste kriterijume...
Zavisi od situacije i od mog raspolozenja.




Sneža -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (16.4.2009 22:08:30)


IZVORNA PORUKA: afrodita

Ne mogu da imam iste kriterijume...
Zavisi od situacije i od mog raspolozenja.


ovim si sve rekla[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




afrodita -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (16.4.2009 22:10:45)

IZVORNA PORUKA: Sneža


IZVORNA PORUKA: afrodita

Ne mogu da imam iste kriterijume...
Zavisi od situacije i od mog raspolozenja.


ovim si sve rekla[sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]



Sta si ti sad tu skontala?




Sneža -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (16.4.2009 22:12:24)

Pa da najčešće strada-starije[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (17.4.2009 8:07:29)

Nisam ja baš sigurna da je to tako Snežo, gedam, drugarica ima klinca od skoro 3god, sada treba da se porodi, i pošto je starije dete naviklo da spava u bračnom krevetu, ona ne planira da ga izbaci, nego mlađe planira da drži u krevetcu... 




mamanp -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (17.4.2009 8:19:15)

Znam da cesto puta pogrijesim, ali ja nekako uvijek za sve okrivim sina koji je stariji 7.5 godina. A moja curkica mala ponekad i slaze da je on kriv, on se kune da nije, al ja opet njega okrivim. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] 




afrodita -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (17.4.2009 18:48:14)

Ja sam bila mladje dete, i mislim da sam
uvek ja ispastala za sve, a moja sestra
misli da je ona.






Anoniman -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (17.4.2009 20:25:50)

Ma ja kontam da i starija i mlađa deca dobiju po nosu i kada jesu i kada nisu kriva... Ne može roditelj to baš uvek da proceni.




kumara -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (18.4.2009 0:09:45)

Iz mog iskustva mladja deca su uglavnom razmazenija i vise im se pusta nego starijoj. Mozda nije svuda tako, ali u mom okruzenju jeste. Ne znam, mislim da je nekad tesko napraviti razliku.




Anck Su Nmaun -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (23.7.2017 17:07:22)

Ne volim.da budem.policajac njima i bas to izbegavam. Kad je mladja kriva...kriva je i nema popustanja! Ne volim da starija ispasta samo zato sto je straija.
Uvek mi je surovo zvucalo kad su naj starija deca pricala kako oni uvek naj vise ispastaju u odrastanju sa bracom i seatrama.




MimaKos -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (21.7.2019 13:59:23)

Za mene su oboje krivi i odmah oboje kaznjavam, uzimam igrackuni sl. Ne zelim da stvorim.odbojnost izmedju njih time sto ih razdvajam i jedno okrivljujem.





doramar11 -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (21.7.2019 14:21:49)

Dok su mali to je jako tesko. Starije dete je i fizicki jace i ne moze mu se bas sve dozvoliti.




mama ivane -> RE: Ne štitite uvek najmlađe dete (14.11.2019 15:37:47)

Kod mene nemoze da bude krivo samo jedno dete nego oboje , jedano napravi glupost da kazem a ovo drugo mu daje podrsku i posle se prepucavaju nisam ja nisam ja nego ti , pa kaznim i jedno i drugo! Mozda gresim ali za sada mi je to najbolje resenje




Stranica: [1]