|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
15.2.2021 10:17:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki*

maraj,von,divne ste!maraj,ubedjena sam bila da si crnka.


I ja sam uvek mislila da je crnka user posted image iako znam da je plavuša, uvek se iznenadim kada vidim fotku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Zimovanje
15.2.2021 10:29:23   
mati
Maraj, Von divne ste. Plavusice. Uživajte na snegu, mi mu se nećemo obradovati ni ove god...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Zimovanje
15.2.2021 12:13:08   
Ivanka 75
Dunja, ima oko 45-50km do Nove Varosi. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Zimovanje
15.2.2021 14:11:20   
jess021
Danas se sve topi i mokro je, to je bilo sve od snega. Taman je znao kad ce da padne😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Zimovanje
15.2.2021 14:44:00   
dunja RR
Iv, ma nemoguće da je Zlatar tako daleko od Nove Varoši, nema šanse, jes da sam laik i nisam iz tih krajeva, ali toliko nema sigurno :)

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, ima oko 45-50km do Nove Varosi. 





< Poruku je uredio dunja RR -- 15.2.2021 14:47:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Zimovanje
15.2.2021 14:47:07   
dunja RR
Jess, i kad nema snega, iznad jezera ga posipaju dan-dva nakon što prestane da pada, bar je do sada uvek bilo tako, i tamo uvek ima sankanja dan-dva duže. Deluje kao pravi sneg i nema se utisak da je veštački. Ne znam da li i sada psipaju, ali su unazad par godina redovno to radili, jer i njima se isplati. Mi smo to maksimalno koristili :D

IZVORNA PORUKA: jess021

Danas se sve topi i mokro je, to je bilo sve od snega. Taman je znao kad ce da padne😊





< Poruku je uredio dunja RR -- 15.2.2021 14:48:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Zimovanje
15.2.2021 15:09:01   
Ivanka 75
Ima ima 😁 Od Zlatibor do Nove Varosi oko 50km, a od NV do Zlatara mislim da ima manje od 10km. Nismo isli do Panorame ne pamtim, verovatno jei put bolji sad.



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.2.2021 15:11:51 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Zimovanje
15.2.2021 15:16:33   
dunja RR
Iv, Sanjalica je pisala, da se iz odmarališta Lane na Zlataru se vidi Nova Varoš, čak negde piše da je na pešačkoj udaljenosti, što znači da nema šanse da je Nova Varoš na 45 km od Zlatara, mislim ja volim da pešačim, ali baš 45km mi je puno :D

Zato sam pitala Sanjalicu, da iz prve ruke javi kolika je udaljenost, ali sam sigurna da nije velika, par kilometara maksimum, samo nemam predstavu da li je tipa 3km ili 12km, ali ne verujem da je više od 12km, tako kažu i mape, ali sada zavisi gde je odmaralište.

Sanjalice javi :) Mnogo mi se dopada odmaralište, baš me zanima ima li šta okolo blizu.


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Dunja, cena je 2700din polupansion. Mladje dete ne placa, starije 7 god placa 50%.
Planiramo i sankanje i skijanje ako deca budu htela. Ima ski skola. Odmaraliste je blizu ski staze pa smo se nekako zbog toga odlucili za to odmaraliste. 
To naseljeno naselje jeste Nova Varos. 
Mi idemo od 12. do 16. Februara.
Inace dosta smo puta bili na Zlataru upoznali ga potpuno i rekli smo ovo je zadnji put, sl. idemo na Goč ili Goliji. 





IZVORNA PORUKA: dunja RR

Sanjalice, deluje baš fino, ako možeš ovde ili na pp, napiši mi kavve su cene.
Gledam na slikama da je u blizini neko naseljeno mesto, da li je to Nova Varoš, ili neko selo, ne mogu da skontam poziciju odmarališta, jer piše na sajtu da je u N.Varoši.

Da li vi planirate skijaje ili sankanje, ili i jedno i drugo? Ima li škola skijanja za decu znaš li?


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Rezervisala sam nam Zlatar odmaraliste Lane. Valjda ce biti snega...









< Poruku je uredio dunja RR -- 15.2.2021 15:20:56 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Zimovanje
15.2.2021 15:19:13   
dunja RR
Znam da je Zlatibor daleko, ali sam ja pitala za Zlatar ;) jer je Sanjalica tamo.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ima ima 😁 Od Zlatibor do Nove Varosi oko 50km, a od NV do Zlatara mislim da ima manje od 10km. Nismo isli do Panorame ne pamtim, verovatno jei put bolji sad.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Zimovanje
15.2.2021 15:29:40   
Ivanka 75
Ucinilo mi se da si pitala koliko je Novq Varos od zlatibora 😁

Nije Zlatar daleko od NV, samo sto krenes, stignes 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Zimovanje
15.2.2021 19:28:36   
Duškić
Zenske, pa lepo vam napadao sneg.
Koliko pricaju i reklamiraju Zlatibor na tv.
Ko hoce moze i u Grcku na zimovanje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Zimovanje
15.2.2021 21:58:43   
vonavoj
Sneg je dovoljno pao da smo juce ceo dan bili na sankanju,jutros isto,i popodne u set_nji.

A zato smo uvece imali zurku,okupili smo se u nasem apartmanu,sa jess i porodicom,i super nam je bilo..muzevi piju istu rakiju,imaju 1001 temu,jer rade slican posao,deca kao deca,nikad im nije dosadno..a jess i ja kao da se znamo 100godina😂😂Nastavljamo druzenje u Pa ili Ns.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Zimovanje
16.2.2021 6:04:24   
jess021
Da, super nam je bilo juce.


Von, bas tako. Kao da se znamo 100 godina😊Mnogo mi je drago sto smo se upoznali. 
Dhnja, iznad jezera nema vise tih topova, nema cak ni one kucice gde je pisalo skola skijanja, tako da je tamo samo bilo blato juce. To je sve premesteno gore iznad pijace, gde su oni konji. Sve u svemu zadovoljna sam. Bili nam je lepo. Mi evo poranili sa nadom da cemo izbeci gužvu 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Zimovanje
16.2.2021 10:23:55   
emicaa
Ja sad tek vidim slicice.Divne ste djevojke.I drago mi je da ste se druzile 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Zimovanje
16.2.2021 10:28:51   
vonavoj
Bas smo se lepo druzile. Uspeli smo i na gondolu da odemo,nije bila guzva,ali smo u 8 vec bili dole😂


user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Zimovanje
20.2.2021 11:50:51   
dunja RR
Ja juče dogovarala kada da dođemo na Zlatibor, i Zlatiborci kažu da očekuju sneg u martu, ja ga po prognozi ne vidim ni u najavi, ali oni kažu iz iskustva, biće ga :)

Ne mogu nikako da skontam gde je to vaše poljanče, znam samo okvirno koji je deo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Zimovanje
20.2.2021 16:26:02   
Filadendronka
Mi se nadamo prolecu u aprilu, da odemo na par dana do Zlatibora. Samo jos da vidim negde polupansion. Divno da ste se druzile Jess, Von, Maraj. 👏 Bas super sto se druzenje sa foruma preliva i na realnu scenu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Zimovanje
20.2.2021 18:19:28   
Ivanka 75
Ja se nadam Uskrsu tamo. Vec sam se najavila rodjacima na Kokinom Brodu da dolazimo. Bice veselo! 😊 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Zimovanje
20.2.2021 21:09:45   
jess021
Dunja, ako budes smestena negde oko jezera, tipa Mons ili tu negde, nemoj ni razmisljati o toj padini gde je bila Von jer je nama od crkve trebalo 10min kolima, nije uopste blizu



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Zimovanje
20.2.2021 21:25:30   
vonavoj
Nije jess tako strasno,ima 1km😂


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Zimovanje
21.2.2021 7:32:14   
jess021
Von, jesi sigurna da je 1 km? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Zimovanje
21.2.2021 12:27:06   
dunja RR
Ako je 1km, to je za nas smešno, mi smo hodači ;)


Jess, bićemo ovaj put baš sa te strane, sa kojom ja nemam iskustva, ja volim ovaj deo gde je Mons, ali sada ćemo biti negde na potezu između Mone i Konaka Zlatibor, a taj deo ne znam jer nikada ne zalazimo na tu stranu. Ali verujem da je i tu lepo. Imam utisak samo da ja manje šume sa te strane u dodnosu na ovaj deo gde je Mons, ili grešim?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Zimovanje
21.2.2021 13:38:21   
jess021
Dunja, tu ima sad vise gradilišta. Bas u tojulici gde je Mona pa gore. Onda vam je to brdo jos blize. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Zimovanje
21.2.2021 13:41:04   
dunja RR
Znaš koja je ulica, sada se setih - Drinske divizije, da li ti je poznato? Videla sam na mapi gde je, još u levu stranu u odnosu na Monu.
Pazi, ove godine ne verujem da će snega biti više, tako još razmišljam kada da da idemo, ali za dogodine možda, ako sada bude ok, pa se opet vratimo ..da budemo taman blizu tog sankališta vašeg.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Zimovanje
21.2.2021 14:31:33   
jess021
Ne znam. Znam samo ulicu M. Pecinca i A. Jevremovića, mislim da su to najduze ulice na Zlatiboru 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here