RE: Pogled u ogledalo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Maraj -> RE: Pogled u ogledalo (29.6.2018 22:49:19)

Dakle, razumemo se [sm=smiley1.gif]




mirana1 -> RE: Pogled u ogledalo (29.6.2018 23:17:43)

Srecna i debela.




Maraj -> RE: Pogled u ogledalo (30.6.2018 6:09:12)


IZVORNA PORUKA: mirana1

Srecna i debela.

[sm=bravo.gif]




MimaKos -> RE: Pogled u ogledalo (17.7.2019 18:58:49)

Zadovoljna i srecna, a sugo je trebalo da do toga dodjem





doramar11 -> RE: Pogled u ogledalo (17.7.2019 22:31:12)

Kakvih ima, i nije tako lose :)




MimaKos -> RE: Pogled u ogledalo (17.7.2019 22:47:00)

Meni je drago sto mislim da sam bolja verija od pre neku godinu, bitno je napredovati





branki* -> RE: Pogled u ogledalo (1.5.2020 23:33:39)

Ne dopada mi se nista skoro u poslednje vreme... Ni kosa...ni usne.. Ni lice.. Ni noge.. Ni celulit.. Ni grudi.. 




Ivanka 75 -> RE: Pogled u ogledalo (1.5.2020 23:46:57)



IZVORNA PORUKA: branki*

Ne dopada mi se nista skoro u poslednje vreme... Ni kosa...ni usne.. Ni lice.. Ni noge.. Ni celulit.. Ni grudi.. 



Branki, pitaj one oko sebe sta misle 🤗🤗🤗




jess021 -> RE: Pogled u ogledalo (2.5.2020 8:43:52)

Ju, pod hitno kod frizera 😁

Mislim ja




pari -> RE: Pogled u ogledalo (2.5.2020 8:51:37)

Ja imam isto manjak samopouzdanja ali se trudim da to promenim, radim na sebi koliko mogu, trudim se da se zavolim jer je to najvažnije...


A i kod frizera bih mogla ;)




Ivanka 75 -> RE: Pogled u ogledalo (2.5.2020 9:35:48)

Udjem na fejs kad tamo mudrost.. . 😊
Korak po korak... 




[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2053844-723.jpg[/img]




Sanjalicaaa -> RE: Pogled u ogledalo (2.5.2020 9:44:23)

Branki, ti si jedna prelepa, jaka i sposobna zena. 


Nisam ni ja zadovoljna sobom, vrv bih sve isto rekla za sebe. Mozda zvuci glupo ovo sto cu napisati, ali, u jednom trenutku shvatis koliko je to ne bitno. Bitno je da se volimo, da se ljubimo, da se grlimo, da pokazemo jedni drugima da se volimo tako savrseno nesavrseni. Danas nas ima, sutra nas nema, ili nekog nama dragog. I umesto da smo pricali, uzivali, smejali se, bili zahvalini sto smo zajedno i sto smo zdravi, mi smo bili zauzeti nezadovoljstvom i svakojakim brigama. Posao, novac, izgled, sve je to tako ne bitno. Suvise olako shvatamo ovaj zivot. 




Sanjica26 RR -> RE: Pogled u ogledalo (2.5.2020 9:56:12)



IZVORNA PORUKA: pari

Ja imam isto manjak samopouzdanja ali se trudim da to promenim, radim na sebi koliko mogu, trudim se da se zavolim jer je to najvažnije...


A i kod frizera bih mogla ;)



Kod frizera bih mogla. 😀Ma, meni  je unistila samopouzdanje uciteljica. 




flamingos -> RE: Pogled u ogledalo (2.5.2020 14:12:24)

Zadovoljna,obzirom na godine,kilaža mi je super,sede prikrije farba😀Lepota je prolazna,tako da-samoj sebi sam lepa,mom mm i detetu,a za ostale ne brinem.Imaju prava da konentarišu svačiji izgled,pa i moj.





branki* -> RE: Pogled u ogledalo (2.5.2020 14:51:52)

Sanjalice...Hvala ti puno..Ja sebe ne doživljavam tako uopšte. Uvek se borim sa nesigurnosću. 

Tek kad gledam tako neke slike...ili nađem sebi opet mane ili shvatim koliko sam dobro izgledala .Gledala juče i danas slike od pre 2, 3 godine. ..inAce se uvek žalim da mi je kosa loša i da treba da mršavim ili vežbam..Onda kad sam na slikama videla kolika je meni tad bila kosa..do pola leđa. Plava,duga..Ja mršava kao vrabac..A i tada me nerviralo sve i bila nezadovoljna..Pa onda tek sad uvidim koliko sam sad tek debela i nikakva i onda se kompletno smoRim. I rešim da vežbam i bude kao pre i da se ne opterećujem. I da znam da je najbitnije da smo zajedno i zdravo i živo i samo to..




emicaa -> RE: Pogled u ogledalo (3.5.2020 0:07:55)

Ja sam sebi extra riba 😂 i najozbiljnije mislim kad kazem da bolje izgledam sad nego prije 10 godina 😂😂





Ivanka 75 -> RE: Pogled u ogledalo (3.5.2020 0:43:03)

Hi hi, meni je drugarica juce poslala neke slike od pre 25 godina, majko moja.... 1995, uzas....


Ja iz onog vremena, i ja iz ovog vremena... Nebo i zemlja 😁
Kada sam shvatila da moram nesto da promenim pocela sam da gledam sta drugi rade i kako, i da ucim. Nisam kopirala ni oponasala druge, prihvatala sam samo ono sto meni prija. A sve, zahvaljujuci bivsoj gazdarici, mudra baka, hvala joj. 
Promena pocinje samo jednom odlukom. Carpe diem! 😊 




flamingos -> RE: Pogled u ogledalo (3.5.2020 10:21:16)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam sebi extra riba 😂 i najozbiljnije mislim kad kazem da bolje izgledam sad nego prije 10 godina 😂😂


Emice👍





pari -> RE: Pogled u ogledalo (3.5.2020 20:23:10)

Ja se nekad osećam dobro, lepo, a nekad ne...zavisi mi od raspoloženja. U principu mm mi stalno govori kako sam lepa i kako mu se dopadam, to mi jeste bitno. Iako je najbitnije kako se ja osećam...





Mirko Svirko -> RE: Pogled u ogledalo (3.5.2020 23:41:01)

Ja sam zadovoljna sobom trenutno. 

Nisam jedino u periodu kad dobijem, imam osecaj da svi vide da sam dobila. Tada mi izlaze i bubuljice,  ne spavam dobro pa se osecam oteceno i naduveno nekako.Generalno sam za sada ok. Nabacim osmeh i vec sam lepsa 😉




Misha i Ljisha -> RE: Pogled u ogledalo (4.5.2020 6:45:41)

Ja sebi dadoh fore do 40te da izgledam super  mada se ne opterecujem bas mnogo. Vrtim se vec 15 god na istoj kilazi i nekako sam se sazivela sa sobom. To sam ja. Secam se D imala 2 god ja jos imala vise kg nisam skinula sce od porodjaja mi na mory. Ma nikad nisam u zivoty manje marila kako izgledam u kupackim gackama 😂. Meni je bitno d a stajem u svoju odecu. A vezbacu kad malac poraste malo. Jer nema sanse da se organizujem jos i da v3zbam. Nazalost a fali mi vezbe. 





jess021 -> RE: Pogled u ogledalo (4.5.2020 7:58:37)

Meni je ovo prvi put da ovako redovno vezbam kuci. Naravno, i one su porasle pa mi je lakse ali cim krenemo vise napolje bice teze za organizaciju, ali nekako cu se snaci. Ja se inace retko sminkam i uglavnom mi je vezana kosa, ali me jako nervira kad se ugojim, to mi je mnogo bitno da mogu da stanem komotno u M veličinu. 😝





milicicak -> RE: Pogled u ogledalo (4.5.2020 12:32:32)

Ja sam se istopila... Usla sam u 27 farmerke i siroke su mi 😁 nemam stomak, misice su mi se smanjile, rebra mi se vide... I ne dopada mi se kako izgledam... Kosa mi vapi za frizerom, za ovih dva meseca sam uzasno osedela.
Sve u svemu, bas nisam zadovoljna svojim izgledom




Ana RR -> RE: Pogled u ogledalo (4.5.2020 13:06:39)

Mili, sigurno si pod stresom zbog cele ove situacije. Meni je mart mesec baš bio težak i niti sam jela niti sam imala apetit, posle sam se isključila i prestala da pratim vesti i pre neki dan kada sam obukla farmerke posle dužeg vremena nije mi baš bilo prijatno [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Pogled u ogledalo (4.5.2020 13:08:43)

Inače, kosa mi je u haosu. Poslednji put sam se šišala početkom februara a inače se šišam jednom mesečno. Sede izletele. Ali sama sebi izgledam mlađe [sm=smiley1.gif] jaaako mi prija nova kozmetika, prezadovoljna sam. Samo da krene dostava iz inostranstva da mogu da poručim, imam još za mesec dana.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>