RE: Histeroskopija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


dunja RR -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 22:59:07)

Hvala Anavi [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

znači i kada se radi samo histero, mora klizma? (mrzim klizmu, grrrr)




Anavi -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:05:41)

Da Moraaa[sm=smiley29.gif]
Nema to veze sa intervencijom, vec sa anestezijom. I za hsg treba klizma u drzavnoj, a privatnici to kao progledaju, jer rade sa aqua anestezijom od 5 minuta. neka na bazi soje ,al ajd. A ni tada nema klope to vece a ni pica . hsg je reng.snimak manje vise, a histero i laparo su intrvencije sa pravom anestezijom, Mrzim je i ja al sam ja super prosla, jer sam par dana pre intervencije jela bas laganooo, tako da nije bilo zacepljenja u crevima kao kod nekoh zena [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:08:09)

IZVORNA PORUKA: Anavi

Da Moraaa[sm=smiley29.gif]
Nema to veze sa intervencijom, vec sa anestezijom. I za hsg treba klizma u drzavnoj, a privatnici to kao progledaju, jer rade sa aqua anestezijom od 5 minuta. neka na bazi soje ,al ajd. A ni tada nema klope to vece a ni pica . hsg je reng.snimak manje vise, a histero i laparo su intrvencije sa pravom anestezijom, Mrzim je i ja al sam ja super prosla, jer sam par dana pre intervencije jela bas laganooo, tako da nije bilo zacepljenja u crevima kao kod nekoh zena [sm=smiley36.gif]


Ja sam dva puta radila laparo i oba puta se ispraznim, operem i kada me prozovu, čim čujem svoje ime, ja još jednom trk u WC, pa na pranje [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anavi -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:10:57)

Dunja hahaha[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Onda sve vec znas [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:12:28)

IZVORNA PORUKA: Anavi

Dunja hahaha[sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]
Onda sve vec znas [sm=smiley36.gif]


[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] pa daaaa, ali to me nervira, jer taman mislim gotovo je, nema u meni ništa više, kad ono [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/kuza.gif[/image] u WC još jednom




Sanjica26 RR -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:14:28)

Dunjice, ides na histeroskopiju?




Anavi -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:14:48)

dunja, a sto si ti radila laparo ?




dunja RR -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:17:11)

IZVORNA PORUKA: Anavi

dunja, a sto si ti radila laparo ?


Zbog endometrioze, težak oblik, prvi put samo očistili jajnike a drugi put izvadili jajovode (hidrosalpinks) i jedva spasili matericu; sada moram opet pre VTO.

Sanjice ne znam još da li mogu da se provučem samo sa histero ili moram ipak na još jednu laparaskopiju




Anavi -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:22:32)

Hm..A sto sad opet ?? [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gifI bre sta nas zene sve ne snadje [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]Al ne damo se




dunja RR -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:25:06)

IZVORNA PORUKA: Anavi

Hm..A sto sad opet ?? [sm=smiley13.gif] [sm=smiley13.gif] [sm=smiley13.gifI%20bre%20sta%20nas%20zene%20sve%20ne%20snadje%20[sm=smiley13.gif] [sm=smiley13.gif] Al ne damo se



zbog endometrioze, ona se uvek vraća a ako je ima po materici embrion ne može da se ugnezdi; za endometriozu je jedina terapija operacija




Anavi -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:27:17)

Zelim ti srecu [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:28:40)

Hvala draga

i ja tebi [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image], a što si ti išla na laparo? da li planiraš VTO ili pokušavate prirodno?




Anavi -> RE: Histeroskopija (13.5.2011 23:36:52)

Ja sam pocela program vto 11.05. A na laparo zbog hidrosalpiksa, pisala sam u temi vantelesna III deo.




nina26 -> RE: Histeroskopija (21.5.2011 19:54:47)

I ja treba da radim histero, zbog spontanog, pa me zanima ko radi u Bgu, da mi kaze gde radi, ukratko procedura, posto ja ovde gde zivim histero mi je skuplja i od vto, odprilike oko 4000eu pa bih radila kod nas ako moze, mada me je strah..




nina26 -> RE: Histeroskopija (21.5.2011 20:00:28)


Videla sam na prethodnoj strani ste pisale.

A gde je bolje, Front, Ns ili kod privatnika ?




jelenadunja -> RE: Histeroskopija (21.5.2011 20:04:47)

Ja sam radila u Betaniji,i nista nisam platila,a dali su mi ricinusovo ulje da popijem pre histero [sm=smiley29.gif]
IZVORNA PORUKA: nina26


Videla sam na prethodnoj strani ste pisale.

A gde je bolje, Front, Ns ili kod privatnika ?






nina26 -> RE: Histeroskopija (21.5.2011 20:06:27)

IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Ja sam radila u Betaniji,i nista nisam platila,a dali su mi ricinusovo ulje da popijem pre histero [sm=smiley29.gif]
IZVORNA PORUKA: nina26


Videla sam na prethodnoj strani ste pisale.

A gde je bolje, Front, Ns ili kod privatnika ?





Pa i ja sam cula da su oni dobri, samo ja nemam overenu knjizicu posto godinama ne zivim u zemlji ali verujem da mogu da platim ?




jelenadunja -> RE: Histeroskopija (21.5.2011 20:10:39)

Pa ne znam,mozda
IZVORNA PORUKA: nina26

IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Ja sam radila u Betaniji,i nista nisam platila,a dali su mi ricinusovo ulje da popijem pre histero [sm=smiley29.gif]
IZVORNA PORUKA: nina26


Videla sam na prethodnoj strani ste pisale.

A gde je bolje, Front, Ns ili kod privatnika ?





Pa i ja sam cula da su oni dobri, samo ja nemam overenu knjizicu posto godinama ne zivim u zemlji ali verujem da mogu da platim ?






jelenadunja -> RE: Histeroskopija (21.5.2011 20:14:19)

Meni je radila dr.Pjevic-Trninic nadam se da je ispravo prezime,i stvarno sam zadovoljna.Kad sam isla da zakazem,zvali su me nakon 3 dana da dodjem,i brzo su i uradili [sm=bravo.gif].Mogu ih nazvati sutra da ih pitam da li se placa ako ti to nesto znaci?




dunja RR -> RE: Histeroskopija (21.5.2011 20:15:35)

IZVORNA PORUKA: nina26

I ja treba da radim histero, zbog spontanog, pa me zanima ko radi u Bgu, da mi kaze gde radi, ukratko procedura, posto ja ovde gde zivim histero mi je skuplja i od vto, odprilike oko 4000eu pa bih radila kod nas ako moze, mada me je strah..


ja preporučujem Gradsku bolnicu - KBC Zvezdara, ja ću tamo, još ne znam da li moram laparo ili histero, ali u svakom slučaju tamo idem

Jednom sam operisana u Frontu i neka hvala više




nina26 -> RE: Histeroskopija (22.5.2011 12:46:43)


IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Meni je radila dr.Pjevic-Trninic nadam se da je ispravo prezime,i stvarno sam zadovoljna.Kad sam isla da zakazem,zvali su me nakon 3 dana da dodjem,i brzo su i uradili [sm=bravo.gif].Mogu ih nazvati sutra da ih pitam da li se placa ako ti to nesto znaci?



Ako ti nije problem to bi bilo super [sm=smiley1.gif]




nina26 -> RE: Histeroskopija (22.5.2011 12:47:39)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: nina26

I ja treba da radim histero, zbog spontanog, pa me zanima ko radi u Bgu, da mi kaze gde radi, ukratko procedura, posto ja ovde gde zivim histero mi je skuplja i od vto, odprilike oko 4000eu pa bih radila kod nas ako moze, mada me je strah..


ja preporučujem Gradsku bolnicu - KBC Zvezdara, ja ću tamo, još ne znam da li moram laparo ili histero, ali u svakom slučaju tamo idem

Jednom sam operisana u Frontu i neka hvala više



Dunja a jel mi treba isto tamo neki uput ili mogu da platim ?

Kako si to prosla u Frontu?




nina26 -> RE: Histeroskopija (22.5.2011 17:24:26)



I jos nesto, da li je nekome isto Dr preporucio posle spontanog da radi histero ? Mene zanima zasto histero a ne laparo, jer mi se cini ova druga intervencija slozenija i preciznija[sm=zmeden.gif]




dunja RR -> RE: Histeroskopija (22.5.2011 17:50:23)

IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: nina26

I ja treba da radim histero, zbog spontanog, pa me zanima ko radi u Bgu, da mi kaze gde radi, ukratko procedura, posto ja ovde gde zivim histero mi je skuplja i od vto, odprilike oko 4000eu pa bih radila kod nas ako moze, mada me je strah..


ja preporučujem Gradsku bolnicu - KBC Zvezdara, ja ću tamo, još ne znam da li moram laparo ili histero, ali u svakom slučaju tamo idem

Jednom sam operisana u Frontu i neka hvala više



Dunja a jel mi treba isto tamo neki uput ili mogu da platim ?

Kako si to prosla u Frontu?


Proveriću ti mila; napiši mi beše gde živiš, Grčka ili? napiši mi šta misliš da je bitno (da li imaš knjižicu, ličnu kartu Srbije itd) možeš i na pp; idem na pregled u sredu pa mogu da ti se tačno raspitam....




Anavi -> RE: Histeroskopija (23.5.2011 0:23:25)

Nina, pozdrav !

Sto se tice histero i laparo , ja sam radila u frontu., doduse iz drugih razloga , ali to sad nije bitno u tvom slucaju al evo : histero zbog pregradjene materice, a laparo zbog zapusenih jajovoda.
Histero se ne naplacuje, a laparo 25.000din ako je operativno, a ako je dijagnosticki onda se takodje ne naplacuje.
Obe su mi radjene u isto vreme. Prosla sam odlicno, nista me nije bolelo , sutradan sam otisla kuci. Zelim ti puno srece i javi sta je bilo.
Pozdrav!!![sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Ako te jos nesto zanima, slobodno pitaj!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>