RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


Mirko Svirko -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (13.10.2019 11:11:05)

Nova iskustva, nova saznanja, prosto se upoznajemo sa drugim zenama i nacinom zivota.. Delimo recepte, savete i misljenja...Sve u svemu pozitivno misljenje imam. 




branki* -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (25.3.2020 10:28:43)

Moja omiljenija tema..

Utiče. Da nije rr ,odlepila bih još više. ..ovde dodjem i kuckam misli,izveštaje, dnevnike..osećam se kao deo tima..Kao psihoterapija.pišem ovo sada jer su nam kretanja ograničena. .A ujedno vidim i da nije samo moje mišljenje ispravno i jedino i da ima puno drugih žena koje drugačije skroz razmišljaju a koje su mi opet ok.




flamingos -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (25.3.2020 11:13:45)

Tako je Branki👍





pari -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (25.3.2020 20:07:27)

Meni je mnogo značila rr prilikom vantelesne,pa u trudnoći pa posle trudnoće...onda sam napravila pauzu pa sam sad opet ovde posle druge trudnoće...Iskustva, mišljenja,podrška, razumevanje... 





Khaleesi -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (25.3.2020 23:36:16)

Mnogo znaci kada cujes iskustva neke druge mame koja ce iskreno da ti kaze... U svim trudnocama sam imala pitanja i kasnije sa bebama. I kada mi je bilo lose na RR sam potrazila odgovore i razumevanje za svaku situaciju. Hvala vam drage zenice.... 





vocicana -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (26.3.2020 13:24:13)

Za sve mi znaci, ispuni mi dan i noc, za pitanja pod[itanja, za istresanje i moja Sanjica RR koja me uredi, ma sve mi ovo znaci. Hvala Bogu sto me je naveo na bas ovaj portal, da se bas na RR registrujem i uzivam sa svima vama i svim dozivotnim prijateljstvima koje sam sklopila ovde!




branki* -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (26.3.2020 15:31:31)

Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.




Filadendronka -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (27.3.2020 11:36:14)

🌈🌈🌈Boji mi dan...🌈🌈🌈




Ana RR -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (27.3.2020 11:38:03)


IZVORNA PORUKA: branki*

Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.


Rasplaka me branki [sm=smiley27.gif] ljubim te [sm=smiley31.gif]




Sanjica26 RR -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (27.3.2020 12:05:00)



IZVORNA PORUKA: branki*

Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.



Branki😘 ja se nadam da cete posle ovoga uskoro da nam dođete. Planirate odavno. 




vocicana -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (29.3.2020 18:06:02)

Sanjica RR da znas da se ubutavam u taj dogadjaj i susret, sa Branki, bas mi je zelja da je upoznam i zagrlim i nju i decu.A vas sam se uzelela jako.
Branki [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




bikicaV -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (18.6.2020 12:41:49)

Uveseljava me!




bikicaV -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (19.6.2020 6:52:47)

Malo jutarnje razgibavanje, puno fobrih clanaka o svemu




emicaa -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (19.6.2020 8:18:55)

bikica zaista nema potrebe da pises post za postom samo da bi se nakupilo sto vise...





Queen Lady -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (24.9.2020 15:33:20)

Mnogo toga... Vise se smejem. Iscitavala sam par puta neke teme na poslu, kada imam lufta, jedva sam se suzdrzavala da ne puknem od smeha. Vec sam pricala da sam bila registrovana na jos dva foruma... Ali evo na RR sam se zadrzala i osecam se opusteno, devojke, zene su divne. Atmosvera je uvek opustena kada god sam ovde... A to mi mnogo fali i treba u zadnje vreme....




mikica88 -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (24.9.2020 15:39:55)

Puno toga ima za procitati, iskustva i saveta dosta.




Mirko Svirko -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (30.12.2021 15:20:16)

Ovde smo kao jedna zajednica i puno toga saznamo.

Nasmejemo se i rastuzimo se ali zajedno.I nekako je sve lakse uz RR.




Sanjica26 RR -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (30.12.2021 15:43:55)

Upoznale drage ljude i nastavili prijateljstvo i sa jednom forumasicom preraslo u kumstvo.
Eto kako utice na mene i jos utice evo punih 12 godina.




Mirko Svirko -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (31.12.2021 9:22:11)

Vau Sanjice....

Cestitam. Bas lepo.




dddaca -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (31.12.2021 9:50:48)

Stvarno super Sanjice, nisam znala za to




Sanjica26 RR -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (31.12.2021 10:34:08)

Devojke, ona je iz mog grada. I ona je dosla kao ja sa strane. I kad sam bila trudna i ona je ovde kuckala. I skontasmo da zivimo u istom gradu. Ni ona, a ni ja nismo imale nikoga u novom gradu.




flamingos -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (31.12.2021 12:05:00)



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Ovde smo kao jedna zajednica i puno toga saznamo.

Nasmejemo se i rastuzimo se ali zajedno.I nekako je sve lakse uz RR.
Isto.Radujem se svačijem uspehu.Tužna sam kada je neko bolestan,a srećna kada saznam da ste svi dobro.Divne osobe sam"upoznala".Tu smo da se družimo,pogotovu kad su otključani kaladont i asocijacije,a kafanče zaživi.Jeste da ponekad samujem u njemu,ali-dan započinjem sa vama uz"dobro jutro" i završavam uz"laku noć".Da ste živi i zdravi.Puno pozdrava svima u redakciji naše predivne RR.❤





Bambino1 -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (31.12.2021 16:01:34)

Sanjice stvarno lepa prica. 🙂 Kratko sam ovde, ali mi je drago da ima finih ljudi sa kojima mogu razmeniti misljenje i iskustva. Pa ko zna, mozda se nekad sa nekom od vas i sretnem, sprijateljim. 🙂




Sanjica26 RR -> RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas? (31.12.2021 16:07:01)

Sa mnom ce sigurno da se upoznas, kad dodjem kod svojih 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]