|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puder
12.5.2019 15:43:03   
nata11
Uzela diline br. 1Nijansom sam zadovoljna. Daleko od toga da je ovo puder za mene ali za trudnoću i vikend set_nje OK. Cak je rekla bih slabiji od pojedinih cc krema. 

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: puder
12.5.2019 17:00:34   
kamičak
Jel to natural nijansa?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: puder
12.5.2019 17:59:34   
nata11
Ne znam iskreno, bacila sam kutiju. 



_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: puder
12.5.2019 18:07:25   
Filadendronka

Jeste Nato, meni je bukvalno vise krema nego puder. Meni je jedino smetalo sto mi koza postane sjajna od njega. 
IZVORNA PORUKA: nata11

Uzela diline br. 1Nijansom sam zadovoljna. Daleko od toga da je ovo puder za mene ali za trudnoću i vikend set__nje OK. Cak je rekla bih slabiji od pojedinih cc krema. 



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: puder
12.5.2019 18:18:04   
Ana RR
Ja sam pre neki dan kupila neku Eveline (valjda sam pogodila naziv) CC kremu, čisto da imam neku jeftiniju varijantu za po kraju :D i nije uopšte loša, da budem iskrena. A cena smešna, oko 400 din.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: puder
12.5.2019 21:05:20   
Filadendronka

Ana, ja se kunem u Eveline za odredjene proizvode. Meni je to bas odlicna marka, inace Poljska je u pitanju. Odlicne su im kreme za celulit, oni lakovi za jacanje noktiju, takodje maskare i puder su sasvim ok. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam pre neki dan kupila neku Eveline (valjda sam pogodila naziv) CC kremu, čisto da imam neku jeftiniju varijantu za po kraju :D i nije uopšte loša, da budem iskrena. A cena smešna, oko 400 din.





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: puder
13.5.2019 11:03:57   
Ana RR
Nisam to znala, Fil, nikad nisam koristila. Hvala na info :)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: puder
13.5.2019 11:22:07   
Filadendronka

Trenutno mislim da imam devet Eveline proizvoda. Zaboravih da dodam i da su im dobre kreme za depilaciju. Sad sam uzela neku sa vitaminom E u sebi, pa cu uskoro testirati. Inace koristim je za intimnu regiju, tako da mi je bas bitan kvalitet i efikasnost. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nisam to znala, Fil, nikad nisam koristila. Hvala na info :)



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: puder
13.5.2019 11:27:18   
Sanidej
Cini mi se da je njihov Ideal cover puder, ranije sam koristila i bio je ok

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: puder
13.5.2019 11:28:16   
Ana RR
Ja u suštini koristim Noreva toniranu kremu ali mi je pri kraju a ne znam kada ću ići do Srbotrade apoteke po novu pa mi ova dođe kao rezervna. Ali zaista je skroz ok.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: puder
13.5.2019 12:22:19   
Filadendronka
Imam ovaj jos gram bukvalno. Znaci da je ok cim sam ga potrosila. Slika ispod. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: puder
13.5.2019 12:23:45   
Filadendronka
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Imam ovaj jos gram bukvalno. Znaci da je ok cim sam ga potrosila. Slika ispod. 



user posted image


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: puder
13.5.2019 17:05:58   
kamičak
Posto je taj Eveline?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: puder
13.5.2019 18:01:30   
Filadendronka
To ne znam precizno posto sam ga kupila u paketu sa jos dva, tri proizvoda. Npr. oko 600-700din. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: puder
13.5.2019 18:05:48   
kamičak
Cena je prihvatljiva, vidim da ima i spf u sebi sto je jos jedan plus.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: puder
13.5.2019 19:09:41   
Ana RR
Ja sam uzela neku cc kremu magical colour correstion, isto je sa faktorom (mada ja svakako koristim Avene kremu za lice koja ima spf 20). To tvoje je baš puder, Fil? Ne vidim da pročitam. Ma cena je super, moja Noreva je 1600 din tako da mi ovih 400din dođe kao džabe user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: puder
13.5.2019 20:00:49   
Filadendronka
Da, ovo proizvodjac tretira kao puder i korektor u jednom. Inace bas je nekako fino kremast. Mene je bas prijatno iznenadio.  
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam uzela neku cc kremu magical colour correstion, isto je sa faktorom (mada ja svakako koristim Avene kremu za lice koja ima spf 20). To tvoje je baš puder, Fil? Ne vidim da pročitam. Ma cena je super, moja Noreva je 1600 din tako da mi ovih 400din dođe kao džabe user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: puder
13.5.2019 20:36:09   
vonavoj
Gde si uzela Ana?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: puder
13.5.2019 22:09:11   
Ana RR
Von, Lilly ili DM, ne mogu da se setim jer sam bila u obe radnje. Evo link samo je cena malo veća, ja sam platila 415 din, verovatno je bio neki popust tada klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: puder
13.5.2019 22:14:11   
kamičak
Pise da ima hijaluron kompleks, jos jedna prednost u odnosu na klasicne pudere

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: puder
13.5.2019 23:22:43   
Ana RR
Von, ipak je Lilly, setih se. Kupila sam i maskaru taj dan, i ona je bila na popustu. Ali svakako ih imaš i u DM-u samo ne znam njihovu cenu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: puder
21.7.2019 11:35:29   
MimaKos
Zamenila sam puder Missha bb kremom sa faktorom 45 i prezadovoljna sam


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: puder
10.2.2020 17:34:44   
Sanjalicaaa
U Lilyju akcija Noreva BB krema, 1+1 gratis, 1355din.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: puder
10.2.2020 18:07:44   
Ana RR
Jao Sanjalice, hvala što si rekla! Ja je koristim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: puder
10.2.2020 18:20:36   
pari
Kakva je Ana? Za koji tip kože je? Kakva je boja? Je l ima neki spf, uv?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here