RE: puder (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Modessty -> RE: puder (2.10.2012 13:13:19)

Hvala Jeco!




Sesilija 83 -> RE: puder (2.10.2012 13:15:39)

Ja koristim ovu bb kremu i super je,iako imam osetljivu kozu i jedva se prilagodim novoj kremi a lice,ova je bas super i uopste ne sija,nekako je mat.




Ana RR -> RE: puder (2.10.2012 13:21:57)

Je l' koristi neko ovo ili ovo?

Kritike su dobre, jedna forumašica mi je rekla da je serum skroz ok, moraću da uzmem tester da isprobam.




Modessty -> RE: puder (2.10.2012 13:24:51)

Nisam uspela da otvorim linkove
Ana imaš pp




Jeca* -> RE: puder (2.10.2012 13:26:26)

meni ova druga nije odgovarala...kao da mi je koza bila suvlja




Jeca* -> RE: puder (2.10.2012 13:26:59)

Evo osnovnih razlika između BB krema i toniranih krema:

BB krema:
•    Regeneriše i umiruje kožu
•    Obično ima visoki zaštitni factor (SPF 15+)
•    Odgovara svakom tipu kože mada postoje i BB kreme namenjene baš određenom tipu
•    Ima vrlo mali izbor nijansi, uglavnom su to dve ili tri
•    Ima sastojke koji usporavaju starenje kože
•    Lagana je i omogućava koži da diše
•    Dobra BB krema funkcioniše kao tečni puder i ujedno hidrira kožu tako da ispod nje standardna krema nije potrebna kao ni tečni puder preko
•    Dugotrajna je
•    Neke od njih izbeljuju kožu (pošto većina dolazi iz Azije, a tamo je na ceni svetao ten)
Tonirana krema:
•    Manje je pigmentovana od BB kreme
•    Obično ima veći izbor nijansi
•    Ima nizak zaštitni factor ili ga nema uopšte
•    Nije dugotrajna
•    Ne izbeljuje kožu

izvor: modnivrisak.com




viking -> RE: puder (2.10.2012 16:43:48)

Ja imam Vichy BB kremu i meni baš odgovara. Ne znam da li ste pisale (sorry ako jeste), ali BB je skraćenica od blemish balm, zato su one bolje od pudera.




Modessty -> RE: puder (2.10.2012 23:12:57)

ok ubedile ste me [sm=smiley36.gif] Isprobaću!




madre -> RE: puder (2.10.2012 23:23:46)

da znas[sm=smiley36.gif] ja uopste ne koristim puder, ali kako ste ga ovde nahvalile prosto mi dodje da ga kupim[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: puder (2.10.2012 23:37:58)

jeco kako prekriva ta bb krema, garnier ne bih nikako, deborah mozda nije los izbor i cena je ok




Jole84 -> RE: puder (2.10.2012 23:45:52)

I meni je odlična bb krema,baš je lagana,za razliku od jakih pudera koje sam koristila-poput lorealove puzlice i infaillible (ako je tačno napisano [sm=smiley36.gif] ) Mada još uvek u bitnijim prilikama posrnem za njima.




Figaro88 -> RE: puder (12.3.2013 18:21:51)

Ja imama max faktor,ali ne koristim ga bas cesto.Koristim bbkremu,pa ako treba fiksiram je sa malo pudera u prahu,to mi vise odgovara....




Mishica 77 -> RE: puder (12.3.2013 18:51:05)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0312/4rr-0044.jpg[/img]

Prezadovoljna! [sm=bravo.gif]




milenatea -> RE: puder (12.3.2013 18:54:27)

koristila sam ga pre 5 god super je ali je jak, a sada koristim bb kremu i zadovoljna sam, ali moracu da kupim opet ovaj, podsetila si me




minnica -> RE: puder (12.3.2013 18:57:21)

Ne koristim tečni puder, ponekad onu obojenu kremu niveinu. Koristim samo korektor za podočnjake.




indy_25 -> RE: puder (12.3.2013 20:10:35)


IZVORNA PORUKA: Mishica 77

[img]http://www4.slikomat.com/13/0312/4rr-0044.jpg[/img]

Prezadovoljna! [sm=bravo.gif]



Najbolji puder ikada ja ga odavno nisam koristila ima nekih 5 g. Ovdje ga ne mogu ni naci. Stada koristim neki od Estee Lauder nije los.




vikiveki -> RE: puder (12.3.2013 20:16:25)

I ja se slažem sa vama da je Revlon najbolji[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: puder (13.3.2013 13:56:44)

Revlon je OK.
Ja inace koristim MaxFactor 106. Mada i Macovi nisu losi samo su mi malo skuplji a i nisu mi toliko pristupacni moram da ih narucujem unapred a MF mogu da kupim kada pozelim.
Inace Macov fiksator za sminku je nesto fenomenalno.




Maraj -> RE: puder (10.6.2013 23:16:36)

koristm vichy i super mi je




madre -> RE: puder (10.6.2013 23:30:23)

ne koristim puder, ali zato ponekad stavim niveinu tonizirajucu kremu, i bas sam zadovoljna.




Rivana -> RE: puder (11.6.2013 0:08:07)


IZVORNA PORUKA: nata11

Revlon je OK.
Ja inace koristim MaxFactor 106. Mada i Macovi nisu losi samo su mi malo skuplji a i nisu mi toliko pristupacni moram da ih narucujem unapred a MF mogu da kupim kada pozelim.
Inace Macov fiksator za sminku je nesto fenomenalno.

MAC nema fiksator za sminku
setting spray - sluze da setuju sminku i da je 'vezu'. uglavom imaju hranljive sastojke koji kondicioniraju i hrane kozu (krastavac, aloja...) i sto je najvaznije, uvek imaju neko ulje. logicno, ako imaju ulje, nista ne mogu da fiksiraju. najveca zabluda je da je mac fix+ fiksator. NIJE. Sastav: Water, glycerin, butylene glycol, cucumber fruit extract, chamomilla, camellia leaf extract, tocophryl acetate, caffeine, panthenol, hydrogenated castor oil, fragrance. Ko god da je koristio Fix+ je provalio da ako se stavi pre podloge, sminka lepo klizi. Da, to se desava zbog ulja i to je to. Ovo je dobar proizvod i ako se pretera sa puderom u prahu/kamenu, da malo to razredi i razblazi. Setting sprejevi nisu fixatori!




lanajelena -> RE: puder (11.6.2013 8:53:33)

Jel probao neko Ingrid puder,cula sam da je bas jeftin a postojan [sm=zmeden.gif]




nata11 -> RE: puder (11.6.2013 9:21:39)


IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: nata11

Revlon je OK.
Ja inace koristim MaxFactor 106. Mada i Macovi nisu losi samo su mi malo skuplji a i nisu mi toliko pristupacni moram da ih narucujem unapred a MF mogu da kupim kada pozelim.
Inace Macov fiksator za sminku je nesto fenomenalno.

MAC nema fiksator za sminku
setting spray - sluze da setuju sminku i da je 'vezu'. uglavom imaju hranljive sastojke koji kondicioniraju i hrane kozu (krastavac, aloja...) i sto je najvaznije, uvek imaju neko ulje. logicno, ako imaju ulje, nista ne mogu da fiksiraju. najveca zabluda je da je mac fix+ fiksator. NIJE. Sastav: Water, glycerin, butylene glycol, cucumber fruit extract, chamomilla, camellia leaf extract, tocophryl acetate, caffeine, panthenol, hydrogenated castor oil, fragrance. Ko god da je koristio Fix+ je provalio da ako se stavi pre podloge, sminka lepo klizi. Da, to se desava zbog ulja i to je to. Ovo je dobar proizvod i ako se pretera sa puderom u prahu/kamenu, da malo to razredi i razblazi. Setting sprejevi nisu fixatori!


A zasto se onda zove Fix + da bi razblazio sminku [sm=zmeden.gif]
Imas one gde nigde ne pise setting spray nego makeup finishing spray.
Kako god, ja sam ga prvi put probala kada su me sminkali za svadbu, posle sminke me lepo naprskali njime i nista nije mrdnulo.




elenica4ever -> RE: puder (11.6.2013 23:36:29)

Ja volim Revlon, super je i postojan bas.




Janncica -> RE: puder (23.7.2013 22:20:33)

Kupila Lancome photogenic lumessence...Mirisi diiiivnooooo... [sm=smiley36.gif] i koza mi je nezna...ne pokriva bas nesto,ali je za dnevnu varijantu ok...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>