|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puzanje
5.12.2017 11:31:08   
Srecko47E
Moja mustra je krenula sa okretanjem i plivanjme kao puzanja.
Radi i nogama i rukama ali guzu ne podize.
Zato ja spremna cekam iz dana u dan. He he.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Puzanje
6.3.2018 10:29:13   
Dora89
Sa 9 meseci. Mada znam decu koja nikad nisu puzala.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Puzanje
18.9.2019 16:38:03   
dunja RR
M krenula da puzi sa 5 i nešto.

Danas bio sistematski, ima 6 m i 18 dana, dr nije verovala kako puzi, i vojnički i na kolenima, kaže ne da je žilava, penje se gde stigne. A to traje već više od mesec dana, zato mi ne znamo šta ćemo, ne stižemo ništa jer se ona ni sekund ne sme ostaviti sama.

U kolicima počela da se diže već neko vreme, sada i sedi u kolicima.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.9.2019 16:44:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Puzanje
18.9.2019 22:16:08   
nata11
Bravo za M 👏
Dunja jesi je stavljala na stomacic da vezba vrat i od kog meseca? 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Puzanje
19.9.2019 1:25:28   
dunja RR
Nato, da budem iskrena, nisam. Sećam se da sam sa MojMiki pričala da li da ih okrećemo, ali je ubrzo, vrlo rano M počela sama da se okreće sa leđa na stomak, a kasnije i sa stomaka na leđa, pisala sam tada na RR da me to plaši, šta ako se noću okrene itd, jer tada nije znala da drži glavu.
Meni je ovo sve novo, jer S je imao kaiševe za kukove i do 8. meseca se nije pomerao, a sa njom mira nemamo od starta, ali neka je, samo nek je živa i zdrava.
Toliko je aktivna, mi ne smemo da je često pušatmo na pod, iako je na podu najbolje , ali ona odmah puzi do kablova, struje. U krevecu joj brzo dosadi, uzak prostor, a ona traži širinu, koju mi u stanu nemamo.Zbog toga nam je često na rukama, a ujutru je vodimo napolje još od 6.7, mm ide sa njom, nekad ja, ali češće o, a mene pusti da malo odspavam. Napolju je dobra. I posle u toku dana ide još jednom-dvaput napolje, uglavnom na Tašmajdan.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.9.2019 1:26:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Puzanje
20.9.2019 11:34:33   
flamingos
Sa 6 meseci kao krenula,ali odustala i nije volela da puzi.Kada se učila da hoda to je bilo haos-umesto da sedne ona tup i na čelo padne.Vazdan smo mazali margarin za mazanje(eto saveta ako neka mama nije znala,namažete margarin za mazanje na čelo gde se dete udarilo i brže prođe).


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 456
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here