RE: Brat i sestra u istoj sobi? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


superm -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (3.6.2014 13:49:03)

Ja sam delila sobu sa bratom, zapravo nikada nisam imala svoju sobu. Nije mi nikada ni nedostajala. Ali, to sam ja...




branki* -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (3.6.2014 13:55:20)

mama,tata,brat i ja smo ziveli u jednosobnom stanu.moji su i sad tamo.mozda sam ponekad kao devojcica mastala da imam svoju sobu,ali sam to prevazisla vec u gimnaziji.




Sanjica26 RR -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (3.6.2014 14:12:10)

Mi smo dugo ziveli u dve sobice. Sestra, brat i ja u jednoj. Tata i mama u drugoj soba koja je bila sve. Soba za goste, kuhinja, trpezarija. Ziveli smo tako 15 godina. Posle smo napravili kucu sestra i ja smo delile sobu. Brat je bio sam. Kad se setim tog perioda pozelim da ga vratim.Stalno sam nocu budila sestru da proverim da li spava.[sm=smiley36.gif] Bas ju je to nerviralo.[sm=smiley36.gif]
Jako sam vezana za nju i vise sam se sa njom slagala nego sa bratom. Nikad se nismo posvadjale. Tako da se ne slazem sa MLJ. To je njeno.iskustvo jer ima samo brata.
Imam brata i sestru zato to kazem.
Sofiju i Teodoru jedva cekam da spojim. Vec znamo da ce da pricaju dugo pre spavanja.




superm -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (3.6.2014 14:15:44)

Ja sam sa bratom imala obicaj da pricam dugo pre spavanja. Imali smo i svoje igre. Divno... Sada nismo u tako dobrim odnosima. Zenidba je izgleda dosta uticala na njega...




dijana1* -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (4.6.2014 6:59:36)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Da, imamo 3 spavace.



Tako sam i shvatila ali reko da potvrdim.
Kad vec imate mogucnost po meni tako je i bolje. Devojcice svoju sobu a decak svoju. A ne bi bilo lose da i Kolja dobije drustvo[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (21.2.2015 11:19:02)

Moji su jos mali,dele sobu,imaju krevet na sprat.potkrovlje nam je jos u fazi sredjivanja, ko zna koliko dugo , ali nameravamo ih odvojiti za koju godinu.Razlika izmedju njih je dve godine. Ja sam delila sobu sa sestrom, do udaje [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (21.2.2015 22:39:07)

Brat i ja smo oduvek bili kao rogovi u vreći, kao mali smo se stalno svađali i tukli, u pubertetu je to kulminiralo... Imali smo svako svoju sobu i drago mi je zbog toga. Oduvek smo bili nebo i zemlja, totalno različiti po svemu, shvatanjima života, vrednosti, prioriteta, temperamentu... Otkako smo odrasli u dobrim smo odnosima, volimo se, viđamo se, mislim da ne postoji stvar koju mu ne bih oprostila i koja bi nas mogla posvađati, ali nikad nismo imali tu neku bliskost iz detinjstva. Čak i sad kad dođe do nekih nesuglasica između njega i njegove žene, ja sam uvek na njenoj strani. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




vikiveki -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (22.2.2015 8:49:19)

Moji imaju posebne sobe ali nece da spavaju odvojeno. Bas mi je zao, kukali su da im sredimo sobe, a sada kada smo ih opremili nece da spavaju u njima.. Valjda im treba vremena da se naviknu da spavaju sami u so I.




mila83 -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (7.3.2015 16:09:40)

Mojima je uzivancija sto imaju i krevet na sprat,pa uvece seka bude dole sa batom,prica mu neku pricu,on uglavnom odmah zaspi, pa ona predje gore.To je neki njihov ritual.isto ne znam kako ce izgledati kada se razdvoje,ali bice i stariji,pretpostavljam da ce vec tada svakome od njih biti potreban svoj neki prostor.




veselicaa -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (7.3.2015 17:09:58)

Mislim da nema problema dok su mali,kasnije zbog razlicitih inetresovanja moze biti problem.Mogu samo da zamislim kako bi se svadjali oko postera[sm=smiley36.gif].Ja imam dve devojcice i planiramo da im napravimo zajednicku sobu ali cesto vidjam slucajeve gde su bata i seka u istoj sobi i lepo se slazu.A i retko ko moze da priusti zasebnu sobu za svako dete [sm=smiley13.gif]




mila83 -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (7.3.2015 17:43:14)

Mi planiramo da ih odvojimo,Mima krece u skolu ove jeseni,mozda onda sledeceg leta,kada i bata bude predskolac. Jedini kao problem koji imam sto je bata malo neuredan,pa Mimu to nervira,ona je navikla da sve sredi.Taman kad bude imao svoju sobu,morace biti uredniji[sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (8.3.2015 16:51:27)

Dugo smo brat i ja bili u istoj sobi, uspavljivali se medjusobno (pricali dok nas vilica ne zaboli), bilo je bas lepo.




mila83 -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (8.3.2015 17:00:46)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Dugo smo brat i ja bili u istoj sobi, uspavljivali se medjusobno (pricali dok nas vilica ne zaboli), bilo je bas lepo.


Takve stvari predstavljaju najlepse uspomene iz detinjstva [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (8.3.2015 17:55:18)

Mali misu,verovatno ste i sada bliski.Najlepse je kada se brat i sestra ili sestra i sestra lepo slazu,pogotovo kao odrasli




mali_mis -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (8.3.2015 17:56:52)

veselice, jesmo, ali se cesto desi da se posvadjamo, na svu srecu to kratko traje.




veselicaa -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (8.3.2015 17:57:45)

Ko se svadja taj se voli [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (8.3.2015 19:05:40)

Steta sto samo ta vremena brzo prodju a tada nismo svesni koliko nam je bilo lepo <3 zato gledam sad moje klince u sobi i uzivam....




Plavusa34 -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (11.3.2015 16:43:45)

moj brat i ja delili smo sobu,iskreno po meni dok su mali nije vazno kasnije problem razlicito drustvo,navike,muzika....




vikiveki -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (9.7.2015 13:25:12)

Moji još spavaju zajedno,a imaju sobu ali neće da spavaju u njoj.Već sam pisala o tome ali eto prošlo je nekoliko meseci a situacija se nije promenila




veselicaa -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (9.7.2015 20:09:18)

Viki ako nisi skroz sredila sobu pokusaj da ih navedes da je oni srede po svom ukusu,mozda ce im tada biti zanimljivije da budu u njoj.




vikiveki -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (9.7.2015 21:15:04)

Ma zajedno smo sve kupovali i sređivali,nego dečak neće bez mene a devojčica neće sama da bude u sobi,pa tako naokolo




veselicaa -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (9.7.2015 21:16:04)

Oni su izgleda bas vezani za tebe.




vikiveki -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (9.7.2015 21:21:15)

Najviše je vezan srednji sin,da mi je njega nekako da odvežem od sebe[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (9.7.2015 21:24:28)

Tebi je Viki bas zanimljivo [sm=smiley36.gif]
Moji su jos uvek u istoj sobi, i vole bas.




Bibilib -> RE: Brat i sestra u istoj sobi? (9.7.2015 21:39:52)

i moji su jos uvek sa nama u sobi,Aki je mali a Maki se plasi da spava sam....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>