|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
22.7.2018 17:53:42   
vonavoj
Blago vama mrsavicama,mozete sve da iskombinujete.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Kupaći kostimi
22.7.2018 18:41:01   
Misha i Ljisha
Von i ja imam liscin pre dve god kupila kao nov je pardon 3 god. Platila ga 7000user posted image vredi svaku paru. Materijal odlican. Sise ne ispadaju. Sad nisam njega ponela na salas ponela neke jeftine sto jos imam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Kupaći kostimi
22.7.2018 19:22:12   
vonavoj
To mi svi kazu,ali mi bilo puno..a sad su na akciji i uzmem ga. Mene je izasao 5000user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Kupaći kostimi
23.7.2018 9:57:22   
gagana83
Mariya, je ovo HM? Ja kupila cerki slican, neka drecavi roze boja, isto se isprali ananasi.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Kupaći kostimi
23.7.2018 10:13:09   
IvanaSK RR
Von, i ja imam serpa plavi user posted image nije Liscin, ali je dobar. Jedan tirkizni mi je Liscin, ostali no name.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Kupaći kostimi
11.8.2018 10:33:36   
mama Jo
Von, jesi zadovoljna Liscinim kupacim?

Jeste videle negde neke lepe jednodelne da mi preporucite? Iz dva dela cu lako naci, ali bih neki dobar jednodelni uzela. Da li je neko uzimao u women's secret?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Kupaći kostimi
11.8.2018 10:55:48   
Sanjica26 RR
Ja imam kupaci iz women's secret-a. Kupila sam ga pre sedam godina. Skroz mi je ok. Sad sam ih slikala. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Kupaći kostimi
11.8.2018 11:02:20   
Sanjica26 RR
user posted image

user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Kupaći kostimi
11.8.2018 11:23:42   
IvanaSK RR
Sanjice, lep je al ja slabo nosim jednodelne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Kupaći kostimi
11.8.2018 11:36:23   
Sanjica26 RR
Ja sam pre nosila jednodelne jer su mi bili zgodni za plivanje. Ove godine sam se samo jednom okupala. user posted image mislim na bazenima. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Kupaći kostimi
11.8.2018 11:46:40   
IvanaSK RR
Ja nisam ni jednom user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Kupaći kostimi
11.8.2018 11:53:07   
mama Jo
Sanjice, jako je lep. Cim ga imas toliko dugo znaci da je i kvalitetan. Bas cu otici do grada da vidim sta imaju 😊

Ja nemam nijedan jednodelni, uvek kupujem dvodelne. Ali sad bih bas fa uzmem jedan pravi pa da ga imam, ove godine mi se bas nosi iz jednog dela.
Hvala Sanjice 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Kupaći kostimi
11.8.2018 11:58:21   
Sanjica26 RR
Nema na cemu. user posted image
Jedino sto sam ga ja bucnula sa nekim stvarima, pa su bretele promenile boju.
Volim sportske jednodelne. Imala sam dok sam trenirala plivanje. Sad volim i dvodelni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Kupaći kostimi
21.7.2019 12:00:43   
MimaKos
Uvek dvodelni, bez korpi. I na aliexpresu svasta moze da se pronadje, da znate


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Kupaći kostimi
28.8.2019 8:47:29   
Duškić
Sanjice ,bas je lep kupaci kostim.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Kupaći kostimi
2.5.2020 13:26:17   
nata11
Treba mi preporuka za kvalitetan jednodelni kupaci. Liscin bas svaki model mi je babast sem ovog



user posted image



_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Kupaći kostimi
5.5.2020 21:08:48   
branki*
Ja ne znam,Nato.

Evo mog od prošlog leta.Super mi se svidja,ali se boja upropastila. mada uzela bih isti ovog leta i neki beli bih htela isto.
user posted image
user posted image


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Kupaći kostimi
5.5.2020 22:52:12   
Mirko Svirko
Branki,prava si zgodnica. 

I kupaci ti je super 👌

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Kupaći kostimi
6.5.2020 13:14:56   
emicaa
Branki izgledas ko zmaj😍



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Kupaći kostimi
6.5.2020 13:25:06   
gocic
Branki top riba!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Kupaći kostimi
6.5.2020 21:17:16   
nata11
Branki ti si mama bomba. Meni stomak ostao a hvala bogu ne vezbam pa bih neki malo da stegne taj deo. Ionako ne veruje da idemo na more ali da imam za banju i bazen.

_____________________________





(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Kupaći kostimi
7.5.2020 14:09:14   
pari
Znam da je moja kuma nabavila iz lisce (ima baš problem sa stomakom posle blizanačke trudnoće) i kaže da joj je super, jako dobro sve stegne i jako je udoban



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Kupaći kostimi
7.5.2020 15:40:24   
branki*


IZVORNA PORUKA: nata11

Branki ti si mama bomba. Meni stomak ostao a hvala bogu ne vezbam pa bih neki malo da stegne taj deo. Ionako ne veruje da idemo na more ali da imam za banju i bazen.


Da,bomba sam-mogu da eksplodiram na svaki dva sata,skoro bukvalno.Hvala,žene..mada..Ne leti vraže. .Mene nervira ova frka oko letovanja i korone.mnogo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Kupaći kostimi
13.5.2020 9:11:33   
gagana83
Ja sam prošlog leta naručila neke Liscine preko njihovog sajta. Imaju neki kao autlet, pa na to povremeno bude i dodatno sniženje. Znam da sam neke donje delove plaćala po 1000 din. Nema neki izbor veličina, i teško je uklopiti gornji i donji deo, ali nađe se po nešto. Mada i tu ima razlika u kvalitetu. Nisu svi baš tako kvalitetni.

A oduševljena sam Lindex kupaćim, isto naručila online. Odličan kvalitet, a cena pristojna. Ne znam da li su im svi istog kvaliteta, ali ovaj je vrhunski.Ovaj je dezen, samo drugi model.

user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Kupaći kostimi
13.5.2020 9:19:36   
gagana83
A sad bih uzela ovaj maslinasti



user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here