|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:51:03   
minavb
Od svake velike restrikcije, organizam se brani smanjenjem energetskih potreba. Mora se jesti 5 manjih obroka, i ti se obroci moraju sastojati od manirnica koje imaju dobru zasitnu moc, puno vlakana i potrebnij hranljivih sastojaka, a malo masti i suvisnih kalorija. Tako se najbolje mrsavi i rezultati traju duze. Necu vise da vas smaram, drzite dijetu koju vi zelite.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:53:13   
Ana RR
Mina, to sam ja pokušala da objasnim, ali ti si stručnija user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:54:22   
JMPM
Sve je to svima nama jasno,ali ko nema problem sa kg ni ne zna sta su muke user posted image !Salim se naravno user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:56:00   
Diabla
Mina, sve si u pravu, i ubjedjena sam da smo sve svjesne toga, ali zene su zene. Ma ja znam, da samo izbacim slatkise i griockalice koje konzumiram uvece uz film, sve bi bilo ok. I da se krecem pjeske kao nekada.

Sad cu da probam ovo cudo, prvi put sam na dijeti, pa da vidimo.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:56:56   
indy_25
IZVORNA PORUKA: JMPM

Sve je to svima nama jasno,ali ko nema problem sa kg ni ne zna sta su muke user posted image !Salim se naravno user posted image


Upravo tako Mina ti imas savrsenu liniju a ja sa 78 kg i sa svojom visinom od 1 i 63 sam isto kao prase i ne mogu da cekam godine zdrave ishrane da bi smrsala polako i zdravo. Nekako mi je lakse ovako s dijetama i na brzinu pa nece ni to da skodi toliko a kile su mi bile sve trudnicke tako da se nece vratiti.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:57:40   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: JMPM

Sve je to svima nama jasno,ali ko nema problem sa kg ni ne zna sta su muke user posted image !Salim se naravno user posted image


JAOOOOOOOO BOZEEEE KO  SE JVALJAAAAA C C C C C user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:57:52   
Jeca*
indy, jel tvoja svekrva moje godiste? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 9:59:12   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: JMPM

Sve je to svima nama jasno,ali ko nema problem sa kg ni ne zna sta su muke user posted image !Salim se naravno user posted image


JAOOOOOOOO BOZEEEE KO  SE JVALJAAAAA C C C C C user posted image

Tisina user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:01:19   
Diabla
Indy, sveki je bomba!!!!!!!!!

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:01:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: minavb

Od svake velike restrikcije, organizam se brani smanjenjem energetskih potreba. Mora se jesti 5 manjih obroka, i ti se obroci moraju sastojati od manirnica koje imaju dobru zasitnu moc, puno vlakana i potrebnij hranljivih sastojaka, a malo masti i suvisnih kalorija. Tako se najbolje mrsavi i rezultati traju duze. Necu vise da vas smaram, drzite dijetu koju vi zelite.user posted image

Slažem seuser posted image
Samo popolovite trenutne obroke koje jedete, izbacite sokove i slatkiše i SIGURNO će se rezultati vidjeti, nikakve specijalne dijete nisu potrebne, to je moje mišljanje i tako sam smršavila 17kg poslije poroda... organizam se brzo navikne na manje količineuser posted image

Meni uvijek stoji upitnik kod svih dijeta...šta poslijeuser posted image
Šta kad se skinu kg, ne može se nastaviti po starom, mora se uvesti neka mjera i toga se pridržavati cijeli život, jel takouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:02:45   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

indy, jel tvoja svekrva moje godiste? user posted image


Nije jeco vjerovatno user posted image   al zena bas drzi do sebe i mene tjera da budem takva. Ona sve zdravo jede to je nevjerovatno sve joj je po planu i programu.  

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:03:16   
Olga75
i ja sam pocela od jutros sa dijetomuser posted image . Za sada sam popila kafu a dvopek mi se sav razmrvio po torbi pa cu da zobam mrvice user posted image .



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:04:06   
JMPM
Lu,kod nekih od nas ne mogu da se prepolove obroci user posted image .Eto ja ne pijem NIKAKVE sokove,samo vodu i to negaziranu i ne grickam i bla,bla,da se ne ponavljam user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:05:42   
JMPM
IZVORNA PORUKA: olga75

i ja sam pocela od jutros sa dijetomuser posted image . Za sada sam popila kafu a dvopek mi se sav razmrvio po torbi pa cu da zobam mrvice user posted image .


Mi cemo zajedno da se borimo od danas user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:07:20   
Lu
JMPM, onda će doći rezultati ako se tako pridržavaš svega, meni je trebalo 3 mjeseca ali to i nije puno kad pogledaš...eto te na proljeće ko novauser posted image user posted image
A gdje je ta svekrva Indy, da i ja vidimuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:10:44   
indy_25
Eto ti je na prethodnoj strani slike sa fb sam stavila.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 10:16:50   
Lu
Uh čovječe...vidi se da se pazi i maziuser posted image
Tako i trebauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:04:03   
Trbica
Dan drugi, nije mnogo tesko, valjda tu pomazu i ove tablete sto pijem. Nikada nisam drzala dijetu i bas mi je bilo frka da necu da izguram. Jos kad bi mi mm da vecu podrsku bilo bi super! Rekla sam mu da cu da drzim dijetu i da to ne znaci da cu da prestanem da mu kuvam ali da me ne cima da jedem sa njim i td. Ali nesto mi bas ne izlazi u susret, ladno me zeza za hranu, onako dobronamerno uz grljenje. Ne znam sto to radi?!? Sinoc sam umesto drugog jajeta pojela pola dvopeka. Imam gorusicu izgleda od narandzi. Ovi moji postovi vise lice na Dnevnik gladne zene user posted image nego na raspravu sa vama.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:08:00   
Lilly*
Juuu, toliko (kuvanih) jaja user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:15:32   
Diabla
Ja sam #@$@#%#%#$user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!! Dosla mi jutros mama sa priganicama i pitom sa sirom, i zaklela me da moram jesti. Da bi bilo jos gore dosao je mm, koji je pomamio mamu da nista ne jedem, i ova poooludila!!!!!!!!!!! Nece on da jede ako ja ne jedem!!!! Ne treba mi dijeta, da nisam normalna, mrsava sam, a pritom i bolesna(ova moja prehlada).

Pi!!!! Pojela sam 4 priganice, pitu nisam. Od sutra ni on ni mama nisu tu, 3 dana nece biti nikoga da zvoca, a danas cu minimalno jesti. Spremam za rucak marinirana pileca krilca, peci cu ih u kesi, bez kapi ulja, njemu cu za prilog i rizu, jer je obozava, a ja cu se izvuci da je ne volim, bla bla.!!!!!!


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:33:45   
Trbica
Meni ovo nije mnogo kuvanih jaja, ja i ovako jedem po 2 jaja za dorucak, przena ili kuvana sve jedno! Volim jaja user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:34:46   
Jeca*
ali mnogo je svaki dan! nije dobro za krvnu sliku

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:34:51   
Diabla
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ni meni! Prokvocacu! A mogu se zumanca izvaditi, ako ti je stalo do holesterola. Ili zamjeniti sa sirom.
IZVORNA PORUKA: Trbica

Meni ovo nije mnogo kuvanih jaja, ja i ovako jedem po 2 jaja za dorucak, przena ili kuvana sve jedno! Volim jaja user posted image


< Poruku je uredio Diabla -- 11.1.2011 13:36:29 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:35:45   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Diabla

Ja sam #@$@#%#%#$user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!! Dosla mi jutros mama sa priganicama i pitom sa sirom, i zaklela me da moram jesti. Da bi bilo jos gore dosao je mm, koji je pomamio mamu da nista ne jedem, i ova poooludila!!!!!!!!!!! Nece on da jede ako ja ne jedem!!!! Ne treba mi dijeta, da nisam normalna, mrsava sam, a pritom i bolesna(ova moja prehlada).

Pi!!!! Pojela sam 4 priganice, pitu nisam. Od sutra ni on ni mama nisu tu, 3 dana nece biti nikoga da zvoca, a danas cu minimalno jesti. Spremam za rucak marinirana pileca krilca, peci cu ih u kesi, bez kapi ulja, njemu cu za prilog i rizu, jer je obozava, a ja cu se izvuci da je ne volim, bla bla.!!!!!!



moram da te pitam koliko imas kg i koliko si visoka?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:36:38   
Jeca*
ja sam u srednjoj skoli drzala neku dijetu koja se maltene sastoji samo iz kuvanih jaja...i dobila sam alergiju po rukama user posted image  vodite računa

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here