|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
3.9.2015 0:14:57   
Klarita
Branki, istouser posted image
Nikako nije zdrava dijeta, nikako, ali za brzinsko mrsavljenje od par kg je OKuser posted image Ne za dugorocno mrsavljenje, ne za veliki broj kg itd.
Dijo, user posted image bas mi je zao. Verujem da je dijeta bila okidacuser posted image i Indy je imala problema (Branki, pazljivo smo citaleuser posted image )

3.dan gotov...uz par gresaka, ali tipa, morala sam da probam grasak za decu za rucak koliko je slan odnosno zacinjen (srk iz varjace) i nisam pila kafu posle vecere, a u toku dana sam popila triuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 3.9.2015 0:16:56 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: BOLNICKA DIJETA
3.9.2015 8:25:21   
eca89
Dijana, ja se slažem takođe da dijeta nije nikako dobra da si poslije nje samo za bolnicu, kako je AnaRR napisala, pa ste se vi ljutile, ali ja necu držati svih 15 dana, nego 5, pa opet user posted image ! A, ja bih bila prezadovoljna i sa 3kg i necu više ponavljati cikluse, a vidim da ste vi ponavljale.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.9.2015 0:22:19   
Klarita
Branki, eco, kako napredujeteuser posted image ?

Dan CETVRTI prosao vrlo uspesno, cak nisam pojela sve za veceru jer nisa stigla od deceuser posted image umesto dva paradajza, pojela sam tek par kriski i jutros nisam imala pomorandze te sam pojela jabuku.
Sutra ujutru se merim, pa javljamuser posted image 5. dan vecera ce mi biti rodjendan kod bratanca mm (od tetke) pa koliko pojedem...Boze moj...ionako nema sanse da ojedem i nikad nisam uspela pola kg kuvanog povrca koji je sutra za veceru...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.9.2015 7:13:28   
eca89
Klari, meni je dan treci, guram nekako. Bravo za tebe, javljaj je li spalo ištauser posted image !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.9.2015 7:36:13   
branki*
evo i mene,istrajavam nekako!juce sam bila uvece tako gladna,mogla sam pojesti sta god!sad je bolje,pijem kafu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: BOLNICKA DIJETA
5.9.2015 13:23:56   
Klarita
Bravo, devojke mojeuser posted image
Ja se merila tek jutros, 3kg offuser posted image Juce sam rucak zabrljala, pojela sam dva fileta soma sa pireom i sinoc na rodjendanu svasta nesto po malo ali ne po rezyimu kako valja i pojela sam parce i po torte...da je neka torta pa da ne zalim, nego uzasna, a mene naterase da uzmem jos pa jos pa jos i tako. Danas mi se nista nije ni jelo, pa sam pojela jabuku i dvopek, popila kafu...rucacu opet ribe sa pireom, a imam rodjendan popodne, pa cime me posluzeuser posted image a torticu cu sigurno jer znam koja je, ja sam savetovala zenu koju da poruciuser posted image
Od ponedeljka cu novi krug, i vec znam da cu da zeznem cetvrtak vece i petak, jer opet imamo rodjendaneuser posted image ali bar jos kilce dva i bicu zadovoljna.
Zelim vam uspeh i javljajte kako napredujeteuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: BOLNICKA DIJETA
5.9.2015 13:38:17   
serpica
Klari ja ovako debela samo da te user posted image jer te jurim po temama a nemam mnogo vremena user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: BOLNICKA DIJETA
5.9.2015 23:16:17   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: eca89

Dijana, ja se slažem takođe da dijeta nije nikako dobra da si poslije nje samo za bolnicu, kako je AnaRR napisala, pa ste se vi ljutile, ali ja necu držati svih 15 dana, nego 5, pa opet user posted image ! A, ja bih bila prezadovoljna i sa 3kg i necu više ponavljati cikluse, a vidim da ste vi ponavljale.


Eca mrzi me sada da trazim i citam kada smo to pisale i ko je sve pisao.
Secam se samo da je nas par bilo na toj dijeti a par clanica nas je bukvalno napalo.
Svi smo mi svesni da su brze dijete jako lose za organizam ali to nije nacin da me ili da ja nekoga napadam sto je odlucio da drzi neku dijetu.
U principu smo se ljutile jer nam se na ruzan nacin obracalo. Tipa toga zaglavicete u bolnici i sl.
Ja sam pre neki dan napisala svoje misljenje o ovoj dijeti ali sam vodila racuna da nikoga ne uvredim.
Srecno i da se sto pre resite kilograma.user posted image
Uskoro cu vam se i ja pridruziti u skidanju kg ali sa drugim rezimomuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.9.2015 9:25:51   
eca89

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: eca89

Dijana, ja se slažem takođe da dijeta nije nikako dobra da si poslije nje samo za bolnicu, kako je AnaRR napisala, pa ste se vi ljutile, ali ja necu držati svih 15 dana, nego 5, pa opet user posted image ! A, ja bih bila prezadovoljna i sa 3kg i necu više ponavljati cikluse, a vidim da ste vi ponavljale.


Eca mrzi me sada da trazim i citam kada smo to pisale i ko je sve pisao.
Secam se samo da je nas par bilo na toj dijeti a par clanica nas je bukvalno napalo.
Svi smo mi svesni da su brze dijete jako lose za organizam ali to nije nacin da me ili da ja nekoga napadam sto je odlucio da drzi neku dijetu.
U principu smo se ljutile jer nam se na ruzan nacin obracalo. Tipa toga zaglavicete u bolnici i sl.
Ja sam pre neki dan napisala svoje misljenje o ovoj dijeti ali sam vodila racuna da nikoga ne uvredim.
Srecno i da se sto pre resite kilograma.user posted image
Uskoro cu vam se i ja pridruziti u skidanju kg ali sa drugim rezimomuser posted image



Dijanauser posted image user posted image !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.9.2015 9:28:25   
eca89
Elem izvagah se ja, od srijede do jutros -1,9kguser posted image , ja zadovoljna, s'tim da danas kršim, jer sam ispekla pitu, mmmmmmmmmmmmmmm, a imam i rodjendan danas neki. E, još sledecu sedmice kad bih mogla i jos 2kg dole i meni puna kapa.
Klari draga, superuser posted image !
P.S. Ja sam malo i varala, nisam se baš svega striktno pridržavala, Brankiii gdje si???????

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.9.2015 11:20:43   
branki*
Ja sam debil!prekrsila sam juce,jela sam lubenicu!i kad sam vec jela lubenicu,onda sam jela i macamak za vemceru,ne puno.bas sam nekarakteruser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: BOLNICKA DIJETA
7.9.2015 17:19:11   
Klarita
Ajde, ajde, lubenica moze umesto pomorandzeuser posted image evo i ja danas na jabukama umesto pomorandziuser posted image

Ciklus DRUGI dan PRVI
Idem jos ove nedelje, a vec znam da cu da zgresim u cetvrtak vece i petak vece, jer imamo rodjendaneuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: BOLNICKA DIJETA
15.9.2015 22:42:48   
Klarita
Zasto se ne javljaju Eca i Brankiuser posted image
Ja zgresila u cetvrtak i petak, kao sto rekoh...zapocela sam i treci ciklus, ali sam sama s decom te ne mogu, i jedino sto jedem jeste dijetalno i bez hleba, ne pijem sokove, skroz sam izbacila slatkise i osecam se puno lepse, a svi mi govore da sam smrsalauser posted image vaga mi je kod mojih (duga prica) ali po pantalonama jesam sigurno i to ohoho...mislim da mi fali jos 3-4 kg do moje zamisljene tezine, videcu koliko mogu da izdrzim sa ovakvom ishranom,mada ovo vise nije za ovu temu user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: BOLNICKA DIJETA
16.9.2015 7:45:25   
branki*
ja se ne javljam jer sam batalilauser posted image user posted image onomad kad sam ono pogresila,tj posustala,prekinula sam.mislim,idiot sam .nervira me sto nemam vagu.jos nisam uzela od svekrve.sledeci put kad resim da idem na bolnicku dijetu,moram da izdrzim,moram!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.2.2019 5:50:40   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Atomik Beti

Pozdrav svima!
Evo i ja da se javim po pitanju ove dijete, tj samo istog naziva.
Drzala sam dijetu, jos uvek sam na tom rezimu zbog zdravstvenih razloga i smrsala sam 23kg.
Princip je zdrave i dijetalne ishrane kao recimo kod dijabeticara.



Evo ja se razmisljam da pocnem. Ovo je dijeta namenjena za dijabeticare a samim tim i za nas sa IR. Ili ovo ili LCHF sto mu dodje pomalo i hrono. Elem nemam vremena za druge dijete. Ova je jednostavna za spremanje i uvek sve mogu usput da pojede.. Posto cim sednem za sto jedem kao pomahnitala jer deran obavezno zeza i onda se nabacam za 5 minuta svega. Vec sam drzala dijetu. Skinula pet vratila 2. Sto nije lose. Sad cu ponovo da pocnem. Prvi dan je najgori. Dojadilo mi sto kaze ovde jedna forumasica u temi da ovako lepa zena ima tolko viska 😂😂

(odgovor članu Atomik Beti)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.2.2019 20:58:24   
Duškić
I mene treba nesto da drmne i da budem sto vise van da ne zderem, kvako samo spremam i ugadjam user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.2.2019 23:11:38   
Misha i Ljisha
Sutra taman imam za dorucak sta mi treba a posle cu u nabavku. Prvi dan je haos tezak. Drugi dan je vec ok. Sutra cu se i izmeriti pa da vidim s cim se hvatam u kostaac 😂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: BOLNICKA DIJETA
5.2.2019 9:13:33   
vonavoj
Ljisho,mogla bi i ja na ovu dijetu,ako je stvarno tako uspesna!Taman imam 10kg viska..moram dobro da procitam,sta,kako..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: BOLNICKA DIJETA
5.2.2019 20:36:36   
Misha i Ljisha
Prvi dan gotov. Nisam bila gladna ceo dan evo sad imam krizu. Mm gricka kikiriki. A ova zelena salata nezacinjena uvece jedem ja nju jede ona mene. Evo imam kiselinu verovali ili ne. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 6:46:18   
Misha i Ljisha
Da se prijavim. Dorucak nema sanse da pojedem. Narandza i dva dvopeka. Pojedoh jednu narandzu i jedan dvopek. I pijem kafu. Nekako mi to mnogo odmah ujutru. Dobro se osecam sto je najvaznije 😉

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 8:30:31   
vonavoj
Ljisho,samo napred. I ja cu,samo da kupim sta mi treba i da krenem.i mm cu da nateram,i on se ugojio 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 8:38:24   
IvanaSK RR
Ja vas podrzavam user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 9:06:25   
mama Jo
Samo napred. Ljisho super si, ceo dan nisi osetila glad.
Hajmo, hajmo do zeljenog broja kg user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 9:09:08   
Maraj
Ljiso von
user posted image user posted image
Sad citam ...pa dosta je restriktivna. Meni se ne svidja sto je meso za veceru a ne za rucak. Ja bi to okrenula user posted image i kis.mleko bi umesto pavlake.
Javljajte rezultate, da hnam da l ja da krecem. Mada ja jos nista...dok dojim...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: BOLNICKA DIJETA
6.2.2019 13:23:29   
Misha i Ljisha
Mm je super sto je meso za veceru da ne leze gladan. On ovu dijetu zove "svadba dijeta" onk kad moras brzo da izgubis do vikenda koji kilogram da stanes u nesto sto te steze 😂😂
Inace ja i jedem kiselo mleko umesto jogurta kako negde pise. Svejedno je manje vise. Sta ko voli.  A evo sad vec pecem pljesku za veceru jer ce mi biti mrsko veceras. Tako da cu je samo ugrejati u mikrotalasnoj veceras.  Danas sam gladna ali izdrzavam. Pila sam zeleni caj i vode. Sad cu tek da rucam. Rano mi pocinje dan. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here